תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שם: בינגו

אדמין: HOW DEEP/FOREVER

סיטואציה: 1. אני מטעאר שלא הבאתי רקורד הייתה לי בעיה
    2. אני בא לשחק בגייל בישביל להנות ואז נבחרתי לסיטי לפניי הדיי. HOW DEEP הגיעה לאלאר והכול קשורה עד שהוא אמר ''אני רוצה לעשות משהו'' כולם צחקו בצאט ואז הוא דקר אותי בלי אלאר בישביל ''להתגרות'' אבל זה לא ממש השפיעה עלי אני מנסה להתעלם ואז מה שקורה שחבר שלי SMOKKER נבחר לסיטי וגם HOW DEEP נבחר. וHOW DEEP כותב לSMOKKER תוציא את בינגו מיכווון שהוא אוהב להתגרות בי מיכוון העבר שלנו והוא מתגרה בי ואני מתחיל לגוננן על עצמי ואני מצטעאר שקיללתי אותו. אבל העניין שהוא לא מפסיק להתגרות בי.
    ומה שהיה שיא שHOW DEEP הבן אדם הנחמד אומר מול כול השרת ''למה בן כמה אתה?'' שהשרת הזה לכול הגילאים שזה ממש לא בסדר שהוא מתנשא עלי.''אני יכול להיות אבא שלך'' וכתגובה מזה מרוב שאני הייתי עצבני כתבתי לו ''שיש לו בעיות באשכים אז הוא לא יכול להיות'' אני גם עשיתי טעות אבל הטעות הזאת לא הייתה קורת עם האדמינים היו נותנים לי יחס שווה כמו לכולם.(מה שהם צריכים להביא)
    גם FOREVER מתגרה בי למשל שאני נכנס לשרת עם חבריי הטובים H2K MISTER וכולי אנחנו נכנסים וישר FOREVER שואל אותנו בזלזול ''באתם לעשות בעיות?'' ואז אני לא מגיב, ואז מה שקורה זה שהוא מתחיל לחפש אותנו על קטנות וכולי כדי לגרום לנו להרגיש רע.
    הוא בא אלינו בתור ''סגן מנהל הגייל'' ומתנשא אלינו. ועוד דוגמה להתגרות שאני מדבר נגיד ''בטעות'' עם מישהו ביחד ואז אנחנו מדברים ביחד FOREVER ''סגן מנהל השרת'' מחליט שאני נכנס לאנשים במילים. ואז אני שואל אותו ועם זה שהוא נכנס לי במילים . והוא עונה לי תאמין לי אני סגן מנהל שרת אני יודע טוב מאוד מי עשוה בכוונה ומי לא ''ואני לא עשיתי בכוונה''.
    עוד התגרות למשל שאנחנו בדיי נגד HOWDEEP אז אם הוא מפסיד הוא שם לי סליי ואני שואל למה הוא אומר ששנצמדתי לקיר ואני בבירור יודע שלא נצמדתי.
    אני יודע שאני על תנאי בקהילה ואני מאוד אוהב את הקהילה. ועובדה שהשתנתי למשל עם מישהו חדש שצריך עזרה אני עוזר לו וגם אני לא קיבלתי באן או מיוט וגאג הרבה זמן אני רק אומר שאני מאוד אוהב את הקהילה אבל שיש אנשים עם גישות יותר גבהות משלך אז קשה לך.
    ואני מדגיש שעם לא היה התגרויות לא היה שום בעיות אני מבקש שתורידו את הבאן ורוצה לברר מה עושים אללה תודה.

אגב אני יודע שזה החזרתי לHOW DEEP זה לא בסדר ובני אדם עושים טעויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    אני יחלק את התלונה שלך לכמה חלקים
    1. אתה מתגרה בי כבר יותר מכמה חודשים ובכמה חודשים האלו הספקת לעשות מספיק דברים שהיו גורמים לך לקבל פארם באן כבר עוד ממזמן שזה כולל להיכנס עם תמונה שלי לשרת ועם שם אמא של How Deep ואתה יודע את ההמשך לאחר שיחה עם מנהל הקהילה באותם זמנים אני והוא החלטנו שאתה תקבל באן לשבוע רק, למרות שהיית אמור לקבל באן פארם באותו רגע ואז הוספתי אותך בפרטי כדאי להסביר לך את המצב שלך בקהילה שלנו (באותו יום שקיבלת את הבאן)
    ואז החלטת לקלל אותי גם בפרטי אפילו שניסיתי לבוא לטובתך באותו רגע למרות זאת שפרסמת עלי פרטים והתגרת בי בשרת. לאחר מכן המשכת לעשות בעיות ואז מלך נתן לך באן באישורי שירד באישור צח (SEXYDOG) היה הסכם בינך לבינו שאם אתה מקבל עוד פעם אחת באן למעל יום הוא הופך לפארם באן ולכן אתה קיבלת עכשיו באן שנערך לך לפארם באן באישור ההנהלה הגבוהה של הקהילה.
    ועכשיו לחלק השני של התלונה שלך יש לי זכות מלאה לכתוב לחבר שלי בפרטי שיוציא אותך מהסיטי מותר לי כמו שלך מותר לבקש מחבר שלך בפרטי להוציא מישהו מסויים מהסיטי
    לגבי התגרות שלי כלפיך אתה צריך להבין שזה שאני אדמין או אינספקטור ומישהו מתגרה בי כבר מעל כמה חודשים אז הפעם עצבנת אותי מאוד מאוד ואני אמרתי משהו שלא הייתי צריך להגיד "אני יכול להיות אבא שלך" אני לא מצדיק את זה זה היה טעות שלי ואני מתנצל על זה.
    ולגבי החלק האחרון התלונה שלך על ForEver אתה צריך לפתוח אותה באשכול אחר כמו שצריך ואז נוכל להתייחס עליה.
    לסיכום אתה כרגע בפארם באן רק בעוד כמה חודשים תוכל לערער עליו.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    קיבלת תשובה.
    ננעל.
    UltiMaTix
    מפתח קהילות
    ההוא עם הSawed-off