תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.01.2018
    שם המשתמש המתלונן: aXe-`

שם האדמין: Light wing (surf combat)

סיבת התלונה: קיבלתי מיוט לחצי שעה (אני יודע שזה 'קצת אבל זה על העיקרון) וסיבת המיוט הייתה: קיבל אזהרה אחרי שחפר במיק, דיברתי עם אנשים בסרבר ושאלתי את אותו אדמין אם הוא רוצה לשמוע סיפור שקרה לי עם מישהו במשחק אחר, הוא אמר לי לא לדבר על משחקים אחרים אז שאלתי אותו אם אני יכול סהכ לספר את הסיפור והוא הביא לי מיוט על זה שחפרתי... לאחר מכן ילד בסרבר לא חשוב שמות התחיל להתגרות בי בזמן שהיינו מתים והאדמין היה חי על זה שקיבלתי מיוט, וכתבתי לו בצאט שהוא הומו(אני יודע שזה לא היה בסדר וזה לא יחזור שנית) וקיבלתי גאג, בנוסף לכך יש פלאגין כלשהוא בסרבר שיש רשימת קללות שאם רושמים אותם מקבלים קיק אוטומטי, אז האדמין רשם את אחד הקללות וקיבל קיק וחשב שאחד האדמינים האחרים הביא לי קיק, בקונסול סיבת הקיק הייתה: אתה לא ראוי לכתוב מילים אלו בשרת זה. לאחר מכן הוא התחבר מחדש וכתבתי לו באדמין צאט שאם הוא קילל הוא צריך לתת לעצמו גאג ולא להתעלם מזה והוא פשוט התעלם. אשמח אם תטפלו בו על כך

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 04.03.2018 סביבות השעה 2 בצהריים

הערות נוספות: קרו לי עוד מקרים איתו שהוא פשוט התעלם מדברים שכתבתי לו באדמין צאט ואז כשהייתי אומר לו בצאט הוא היה מביא לי גאג על ספאם
    דמו: אין אבל אתחיל לצלם כל פעם שהוא בשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    שלום לאחר שיחה עם האדמין הבנתי שהמיוט היה מוצדק האדמין הזהיר לא לחפור ואז שאלתה אם אתה יכול לספר סיפור בשביל לנסות להתחכם איתו, הגאג היה מוצדק אתה לא צריך לדבר ככה. לאחר מכן הוא שאל אדמין אחר באדמין צאט לגביי שם של שחקן "האם השם של "מצונזר" בסדר או להגיד לו לשנות ובגלל שרשם זאת קיבל קיק מהמערכת האוטומטית.
    אם אתה עדיין חושב שמשהו לא היה מוצדק יש לך אותי בסטים אנתה מוזמן לפנות אלי בפרטי.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הרשמה