תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים: ANI ETYOPI
    קישור לסטים:http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    שם האדמין שנתן לי תבאן: וולפי התלונה לא כלפי וולפי אלה כלפי פוראבר שאמר לו לתת לי באן
    קישור לבאן:https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#26315
    נכנסתי לשרת עם השם ANI ETUOPY וישר שמו לי באן פתחתי את הריזון וראיתי גיזענות
    איך בדיוק לקרוא לעצמי אני אתיופי נחשב גזענות אם זו ההגדרה של גזענות אדון פוראבר: תפיסה על פיה קיימת עליונות גזע כלשהו של בני אדם על פני האחרים, או נחיתות של גזע כלשהו.
    לאחר חצי שעה בערך אני רואה שהריזון השתנה ממשיך לעשות טרולים פה בשרת.לשנות שמות להתחכם ובקיצור לעשות בעיות.
    אני מודה עשיתי בעיות והפסקתי אני לא מבין מה הקטע בלהגיד שלהחליף תשם ל ANI ATUOPY אמור להיות טרול,בעיות ומה זה אמור להפריע לך השם הזה פוראבר.
    אני חוזר על זה שוב והגשתי על זה כבר תלונה האדמין הזה כל הזמן מתגרה בי אני נכנס לשרת והוא אומר לי באת לקבל עוד באן אדון H2K?
    תפסיק לעשות בעיות ודברים כאלה ומתגרה בי.
    אני מבקש ממכם תורידו תבאן אני חוזר ושואל עוד פעם על מה הבאן על זה ששיניתי תשם לאתיופי ? זה בכלל לא תואם תריזון עושה טרולים? מתחכם? מה הבעיה שלך שאני אחליף שמות גם CHISKO מחליף שמות כל יום אתה נותן לו באן על זה חאלס שחרר ממני ותן לי לשחק בשקט הפסקתי לעשות בעיות עזוב אותי.
    ממשיך לעשות טרולים בשרת. לשנות שמות להתחכם בקיצור לעשות בעיות

- - - Updated - - -

ה
    ממשיך לעשות טרולים בשרת. לשנות שמות להתחכם בקיצור לעשות בעיות שרשום כמה פעמים זה באג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום H2K,
    הבאן לא ניתן על גיזענות וסיבת הבאן לא שונתה לאחר חצי שעה כי אני דיברתי עם האדמין בדיוק בזמן שהוא הביא את הבאן.
    (לאחר חצי דקה שונתה הסיבה) עכשיו לגביי הקטע הזה שאתה מתלונן עליי לגביי ההתגרויות ניב (xflash) סגן מנהל הקלאבים הגיב לך בתלונה הקודמת שלך וביקש שתגיע לשיחה בטים ספיק של הקהילה ועדיין לא הגעת. עכשיו ראיתי שאתמול המשכת לעשות בעיות בשרת שלי ואגב השרת שלי הוא לא השרת היחידי שאתה עושה בו בעיות אלה בכל שרתי הקהילה וכמובן אפשר לראות את זה פה ביחד עם כל שאר היסטורית הבאנים שלך שבמידה ותעבור כל באן אתה תראה בערך את אותן סיבות באנים משלל חברי צוות וזה סותר את הקטע שרק אני מחפש אותך על קטנות.
    הבאן ניתן כדיי להרגיע אותך לבנתיים ושתגיע לשיחת הבירור שניב (xflash) ביקש ממך.
    אני מאוד מכבד אתה הקטע שהשתנית לפי מה שאתה רושם, אבל אני עדיין לא רואה את השינוי מתבצע כי מתחילת החודש (4 ימים) קיבלת 3 באנים לא כולל הבאן הנוכחי שהם לא באנים על טעויות.
    אצטט מהסיבות של השלושה באנים האחרונים שלך שלא נתנו על ידי ולא שתגיד שאני מחפש אותך וממציא סיבות וכמובן שלא כולם בשרת שלי אלה בעוד שרתי משחק של הקהילה שלנו.
    באן 1. ספאם אדמין צאט.
    באן 2. פריקיל בכוונה.
    באן 3. מאיים.
    עכשיו אני עוד הפעם אומר אני מעריך מאוד את הקטע שאתה אומר שתשתנה אבל כרגע זה לא נראה ככה.
    אבקש ממך להכנס לפה פעם נוספת ולראות את תשובת סגן מנהל הקלאבים ולהתייחס אליה ברצינות כדיי שסגן מנהל הקלאבים יחליט לגביי הבאן שלך ולגביך.
    המשך יום טוב!
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 04.03.2018 בשעה 16:19.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    אני יכול להגיד לך ששלושת הבאנים שקיבלתי ביום יומיים האחרונים לא מוצדקים
    באן 1: אחד הילדים קילל אותי אז קיללתי אותו בחזרה שמו רק לי מיוט אז כתבתי לו באדמין צאט שיפסיק והוא שם לי באן לשעה.
    באן 2: הפריקיל לא היה בכוונה עשיתי בני הופ ויריתי ובמקרה זה פגע בטרוריסט ומשום מה קיבלתי באן,
    באן 3:נוהלה עם אותו אדמין ששם לי תבאן שיחה והבהרנו שם כמה דברים חבל שלא הייתה בשיחה.
    אני יכול להגיד לך שכמעט חצי מהבאנים שלי הם לא מוצדקים הם פשוט היו או מאוחר או קצרים אז לא היה לי טעם להתולנן עליהם וכל הדברים האלה לא סותרים את העובדה שאתה נטפל אלי ומתגרה בי שאני נכנס לשרת אז תעשה לי טובה פוראבר את הדברים האלה אל תכחיש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    התלונה טופלה בפרטי עם השחקן.
    ננעל, יום טוב.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הרשמה