תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    שם המשתמש המתלונן: Danster
    שם האדמין: כל האדמינים שהיו בסרף RPGבין השעה שלוש לארבע

סיבת התלונה: אני וחבר שלי החלטנו לשחק בקילהת VGAMES התחלנו לשחק ואחרי שאני הרגתי כמה וכמה פעמים אותו אדמין הוא התעצבן ונתן לי SLAY ואז כל האדמינים עשו אותו הדבר וזה הפריע לי מאוד אחרי זה יתברר שמותר ליהיות בJAIL 10 שניות והיתי בJAIL בממוצע שבע שניות אז למה נתנו לי SLAY וגם אדמין אמר שאם הוא אומר לי משהו אני חייב לעשות את זה ואז ששאלתי אותו אם הוא יומר לי לקפוץ מהגג אז אני יצטרף לקפוץ מהגג והוא אמר לי כן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 3.3.18
    הערות נוספות: אדמין נתן לי מיוט ובמיוט כתב שאני מקלל ואני אמרתי רק שכל מי שבשרת הוא בוט
    תפתרן את זהבבקשה למה כל פעם מחדש אני נכנס ומתאכזב מהקיהילה

דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי danster830; 03.03.2018 בשעה 18:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    .
    נערך לאחרונה על ידי Salty14; 03.03.2018 בשעה 18:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2017
    שלום danster.
    תוכל להגיד לי מי זה האדמין שהענייון יטופל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2018
    שלום danster
    אני M0giOz אדמין בשרת surf rpg
    אני מצטער על החוויה הלא נעימה שעברת אתמול בשרת שלנו. אני יודע מי האדמין שאמר לך את זה וזה שנתן לך slay והעניין יטופל!. ולגבי הגאג אני זה שנתתי לך את הגאג ואפילו העברתי אותך לadmintalk כדי להסביר לך על מה קיבלת גאג ועכשיו אני חוזר על דברי: "קיבלת גאג על זה שרשמת את המשפט: "אתם משחקים כמו בוטים" משפט זה מקלל ומעליב שחקנים אחרים בשרת ורשמת את המשפט הזה לאחר אזהרה שנתתי לך ליפני כן. קיבלת גאג ל 15 דקות לפי דעתי אין סיבה להיתלונן על גאג שכזה מכיוון שנתתי לך אזהרה ליפני כן והיתעלמת ממנה. ובנוסף דיברתי עם אדמין אחר בשרת והוא אמר שהגאג מוצדק!
    לסיום העיניין עם האדמין שהתעצבן ונתן לך slay על קמפר jail שלפי טענתך נישארת שם 7 שניות בממוצע אני יסביר לו עוד היום מה זה אומר כאמפר ג׳ייל
    בברכה אלמוג M0giOz
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2017
    danster הינה האדמין שלי ענה לך.
    אני מקווה שלמדת מהטעות שלך זה גאג ל 15 דקות זה כלום ואני מבקש ממך לא לעשות זאת שוב
    אפילו שאתה יודע שזה לא מעליב כי זה כן יכול להעליב אנשים אחרים בלי שאתה יודע.
    תודה m0gioz.
    אפשר לנעול.
    RolePlay - admin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    מצטערים על האי נעימות.
    העניין יטופל מול מנהל השרת והאדמינים.
    ננעל.

F is for friends who do stuff together