תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    02.03.2018
    שם המשתמש המתלונן: N2K

שם האדמין: tired
    סיבת התלונה: אדמין הזוי שאחרי שלוש סיבות שהבאתי לו הוא מצלם את הקונסול ומראה לי שהרגתי אותו בלי שהוא פגע בי אז ככה האדמין טיירד שחושב שהוא יודע הכל איים על כולם (כולל אני) מחוץ לבית ואמר להתרחק מהבית 3 שניות שאסור להרוג מחוץ לבית שלך אנשים והתחיל להרוג אנשים דבר שני הוא הרג את החבר גאנג שלי zeunlucky שזה עוד סיבה אחרי האיום ודבר שלישי הוא בא אלי מחוץ לבית שלו ובגלל שיש לו מחשב פח או משהו כזה שהוא כולו רועד ועם לאגים הוא לא הצליח לדקור אותי אבל הוא ניסה פעמיים לתת לי דקירה הוא פשוט רץ אלי ודקר לידי פעמיים את האוויר ורק אחרי כל הסיבות האלו אני הרגתי אותו ואז הוא נותן לי באן לתומו שחושב שזה פריקיל ומעלה סקרין שוט שהוא לא פגע בי ואני הרגתי אותו "סתם"
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 2018\03\03

הערות נוספות: מקווה שתטפלו במקרה הזה במהירות ואחר כך גם באדמין.
    דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום N2k, קודם כל אני מצטער שקיבלת את הבאן הזה, הוא כבר לא רלוונטי אבל אעדכן את החוקים שחוק בעניין הזה יהיה יותר מובן לכולם.
    אם במקרה תשים לב לעוד בעיות, אתה או כל שחקן בשרת, שיהיו עם החוקים אשמח אם תעדכן אותי לגבי כך כדי שאשנה את החוקים בהתאם.
    מקווה שהתשובה שלי מספקת אותך, אם לא, מוזמן לדבר איתי בטי אס של הקהילה ts.vgames.co.il:9601 .
    אפשר לנעול
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה