תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם המתלונן: H2K
    שם האדמין: SHONIK
    סיבת הבן על פי שוניק: מאיים
    התאריך שבו ניתן הסיטואציה התרחשה: 2.3.2018

תלונה זו תהיה כללית ולא ספציפית על המקרה הזה אלה על כמה מקרים ששוניק עשה אביוזים שם באנים ומיוטים סתם והתגרה בשחקנים.

מקרה 1: אני נכנסתי לשרת שאלתי את שוניק אם מותר להרוג AFK הוא אמר לי שלא, שאלתי אותו למה הוא הורג AFK ועושה להם ספאם לנקודות במקום לשים להם קיק והוא שם לי מיוט לחצי שעה ללא ריזון אני לא מבין אותך SHONIk.
    מקרה 2: נכנסתי לשרת ושאלתי את שוניק שאלה הוא ענה לי אמ אמ לא הבנתי מה הוא רוצה ממני ומה התשובה (אמ אמ זה לא ברור כל כך אדון שוניק) בעבר שוניק נכנס לשרת ואמר שיש לו משהו בשיניים ושהוא לא יכול לדבר אז שאלתי אותו עם זה עוד פעם בגלל שהוא לא יכול לדבר הוא ענה לי בכעס ואמר לי השיניים שלי לא שחוקות ושם לי מיוט ל 120 דקות ולאחר מכן אמר לי שאני דפוק ושאני ילד מציק מול כל השרת.
    מקרה 3: שוניק אמר משהו במיק אמרתי לו תנדור ישר מיוט 120 דקות. מה זה הדבר הזה אנשים באים לשחק ולדבר והאדמין האביוזר הזה הורס את חווית המשחק אין לי בעיה עם המיוט במקרה הספציפי הזה יש לי בעיה עם הזמן של המיוט במקרה הספציפי הזה 120 דקות בשביל זה שהוא אומר משהו ואני אומר לו תנדור? לא נשמע לכם טיפה מוזר.

יש עוד הרבה מקרים בהם הוא עושה אביוזים לאנשים אשמח אם תטפלו באדמין הזה כבר הרבה זמן הוא עושה אביוזים.
    בקיצור: שוניק הורג AFK וסוטה ממטרתו (להקיק אותם כדי שלא יעשו להם ספאם לנקודות) עושה אביוזים שם באנים ומיוטים סתם ומשפיל ומגנה ילדים בשמות גנאי מול כל השרת אך למיקרים האלה כמובן שהוא לא ישים מיוט או באן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    שלום אשמח אם תוסיף אותי לסטים http://steamcommunity.com/id/05065432111/ שתסביר לי את המקרה יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    היה בירור עם השחקן והאדמין בטים ספיק טופל, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה