תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נערך. לא מעוניין לפרסום זה.
    נערך לאחרונה על ידי -Kapara-; 10.03.2018 בשעה 23:47.

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
    מחכה לכם בפאלאס.

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    ממליץ בחום!

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אשכול מצויין צח, כל הכבוד.
    מוזמנים להגיע לשחק !

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    תותח צח ! כל הכבוד אחי !!
    מוזמנים להגיע ולהנות מהיפקאפים!

הצטרף בתאריך
    19.08.2017
    כל הכבוד חברים!
    צח כל הכבוד !
    ממליץ מאודד!!

הצטרף בתאריך
    02.12.2017
    מוזמנים לבוא עם חברים ולהנות
    מריץ תחרותי

הצטרף בתאריך
    01.12.2017
    ממליץ בחום! בואו להנות אצלנו
    סגן שרתי הפיקאפים

הצטרף בתאריך
    23.01.2018
    אהלן פורים שמח אשמח לקבל עזרה איך מצטרפים לפיקאפ, מה אני רושם ב community servers?
    פעם ראשונה שאני מתנסה בפיקאפ כלשהו
    תודה ולילה טוב

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    אשמח רק לדייק, בשרתי הפיקאפ אנחנו לא מגיעים ל100, המקסימום זה 30...
    בסך הכל ממליץ, אחלה אנשים, יש רק ציטרים מעטים מאוד שאני מקווה שההנהלה כבר תשים לב אליהם...

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Lima12
    אהלן פורים שמח אשמח לקבל עזרה איך מצטרפים לפיקאפ, מה אני רושם ב community servers?
    פעם ראשונה שאני מתנסה בפיקאפ כלשהו
    תודה ולילה טוב
    כנס לטימספיק הזה: ts.vgames.co.il:9601 ותגיע למטה יש כמה Lobby שתוכל למצוא. תכנס לאחד מהם ותשאל, כולם ישמחו לעזור לך!

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    לפי דעתי סורנדר בשרת הופך את המשחק לוויתור מראש וזה מיותר אבל שאפו על ההשקעה חג שמח !

אני רק יוסיף ויאמר שלפי דעתי צריכים להוסיף שמשחקים שנעשה בהם סורנדר נשמרים באתר והסטיסטיקה שלהם נשמרת גם .
    עוד משהו הוא שהrws לא באמת מציג את השחקן עם הוא באמת טוב או לא כי יש שחקנים שיש להם משחק אחד עם 16 rws ויש כאלו שיש להם מלא משחקים ויש להם 6 rws כי הrws שלהם התאזן לעט לעט לפי דעתי יהיה עדיף יותר להוסיף kd או אפילו את המיקום של אותו שחקן בדירוג באתר וככה יהיה יותר כל לדעת עם הוא טוב או לא

בנוסף הייתי שמח עם תיהיה האפשרות לחפש לפי שם או סטיים איידי באתר דירוג או לראות דירוג בכל פרופיל של שחקן באתר של הפיקאפים ככה יהיה יותר כל לדעת איפו את מדורג בלי לחפש את עצמך עמוד עמוד אלא לדעת בפרופיל שלך באתר או אפילו בחיפוש מהיר וכל דרך שם או סטיים איידי באתר ככה שזה באמת יהיה יעיל יותר

שמח לשמוע שאתם עוזרים לשרת להתפתח כל הכבוד על ההשקעה זה לא מובן מאליו אני רק יוסיף ויאמר שגם צריך להפחית פאוסים זה בלתי נסבל !

בקיצור שיהיה חג שמח .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 01.03.2018 בשעה 02:21.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי TrapSlayer
    לפי דעתי סורנדר בשרת הופך את המשחק לוויתור מראש וזה מיותר אבל שאפו על ההשקעה חג שמח !

אני רק יוסיף ויאמר שלפי דעתי צריכים להוסיף שמשחקים שנעשה בהם סורנדר נשמרים באתר והסטיסטיקה שלהם נשמרת גם .
    עוד משהו הוא שהrws לא באמת מציג את השחקן עם הוא באמת טוב או לא כי יש שחקנים שיש להם משחק אחד עם 16 rws ויש כאלו שיש להם מלא משחקים ויש להם 6 rws כי הrws שלהם התאזן לעט לעט לפי דעתי יהיה עדיף יותר להוסיף kd או אפילו את המיקום של אותו שחקן בדירוג באתר וככה יהיה יותר כל לדעת עם הוא טוב או לא

בנוסף הייתי שמח עם תיהיה האפשרות לחפש לפי שם או סטיים איידי באתר דירוג או לראות דירוג בכל פרופיל של שחקן באתר של הפיקאפים ככה יהיה יותר כל לדעת איפו את מדורג בלי לחפש את עצמך עמוד עמוד אלא לדעת בפרופיל שלך באתר או אפילו בחיפוש מהיר וכל דרך שם או סטיים איידי באתר ככה שזה באמת יהיה יעיל יותר

שמח לשמוע שאתם עוזרים לשרת להתפתח כל הכבוד על ההשקעה זה לא מובן מאליו אני רק יוסיף ויאמר שגם צריך להפחית פאוסים זה בלתי נסבל !

בקיצור שיהיה חג שמח .
    +1

הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    נכתב במקור על ידי TrapSlayer

מה שכתבת פה לא מדויק.
    KD נקבע גם על פי משחקים כמו RWS כלומר אתה יכול לסיים משחק עם KD של 2 ואז עוד משחק עם KD של 1 ואז הממוצע שלך יהיה 1.5.
    על מנת להשיג KD מדוייק יש לשחק כמות משחקים רבה.

זה נכון שRWS היא גם לא מערכת אמינה כיוון שהיא לא מתחשבת בשחקנים חזקים עם קבוצה לא טובה שהורגים 2-3 שחקנים בסיבוב אבל מפסידים אותו בסוף. אך פוגעת בRWS של בייטרים.

לסיום, אני חושב שיש להשתמש בRWS אך להוסיף גם אפשרות שאך ורק שחקנים בעלי כמות משחקים מסויימת יוכלו להיות לידרים. (לדוגמה יותר מ-20).

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי st0ne
    מה שכתבת פה לא מדויק.
    KD נקבע גם על פי משחקים כמו RWS כלומר אתה יכול לסיים משחק עם KD של 2 ואז עוד משחק עם KD של 1 ואז הממוצע שלך יהיה 1.5.
    על מנת להשיג KD מדוייק יש לשחק כמות משחקים רבה.

זה נכון שRWS היא גם לא מערכת אמינה כיוון שהיא לא מתחשבת בשחקנים חזקים עם קבוצה לא טובה שהורגים 2-3 שחקנים בסיבוב אבל מפסידים אותו בסוף. אך פוגעת בRWS של בייטרים.

לסיום, אני חושב שיש להשתמש בRWS אך להוסיף גם אפשרות שאך ורק שחקנים בעלי כמות משחקים מסויימת יוכלו להיות לידרים. (לדוגמה יותר מ-20).
    רעיון טוב! אנסה לבדוק מה אפשר לעשות בנושא.

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    מתחפש בפורים?
    בוא לפיקאפים

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all

הצטרף בתאריך
    04.03.2018
    תותח, צח!