תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שם המשתמש המתלונן: Barr

שם השחקן שעליו התלונה:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198026684877
    probot

סיבת התלונה: השחקן פרסם את השם של אמא שלי במשחק לאחר שהתעצבן לאחר שהוא מת ויהיה אדמין בקבוצה שלנו ששמע את הכל וראה את כל מה שקרה שהוא רשם את השם של אמא שלי בצאט בכוונה לאחר שהתעצבן עלי , לאחר שכל זה נעשה סגן מנהל השרת שם פאוס ובדק את העניין הוא אמר שזה באן אבל או לא יכול לטפל בזה בגלל שאין לו רשות ושאני צריך לחכות לאחר המשחק מנהל הקהילה התחרותית מאינספקטור בשם מריו טיפלו במקרה בצורה שגויה מאוד אני יצטט מריו אומר לקראש שים את הריסון של הבאן מתגרה בשחקן שלא יעריכו לו על פירסום פרטיים אישיים מה שידוע עוד שאני ומריו לא חברים כלכך טובים ומריו לכך חלק בשיקול נתינת הבאן לאותו שחקן שפרסם את הפרטיים שלי ומריו נתן צד נגדי והעניש אותו ליום ולפי דעתי יום זה לא מספיק זמן כדי ששחקן לא יפרסם את הפרטיים אישיים שלי שוב וילמד לקח .

קישור לדמו: אשמח לשלוח בפרטי אשמח גם שתדברו איתי כדי שאתן את הגרסה שלי במלואה וגם שהיו חברי צוות שיעידו על המקרה שקרה שהיו באותו זמן בשרת שיעזרו לי להוכיח שהבאן הזה הוא קצר מאוד ונגדי מאוד בגלל טיפול שגוי שלא אנשים שלא בצד שלי ונגדי ועושים לי בכוונה באיזה שהיא דרך אשמח לדבר עם מאור שיעזור בעניין או עם משהו ממהנהלה שמעוניין לעזור בנושא כי ההחלטה הזאת לפי דעתי שגויה ובאן כזה אמור לפחות להיות שבוע עד חודש לשחקן שעושה את זה לא פעם ראושנה וגם משקר בבירור . ואומר שהוא לא מכיר אותי למרות שהוא מקלל אותי ברציפות מלא זמן .

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה)
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 26.02.2018 בשעה 21:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    היי,
    השחקן הורחק ליום על כך שהתגרה בך / בשחקן אחר לפי שיקול דעת ההנהלה.
    קבלת ההחלטה בוצעה ע"י מנהל התחום התחרותי לאחר שיחה עם השחקן המדובר.

א. אין צורך לפנות לגורמים אשר לא קשורים להנהלת והתנהלות קהילת CS:GO.
    ב. קבלת ההחלטה אינה חייבת להיות לטעמך, אלא נבדקה ליסודה והוחלטה כנכונה למצב הקיים.

אם השחקן יעבור על חוקי הקהילה באותו נושא פעם נוספת הוא יענש בחומרה,
    סביר להניח שזה לא יקרה מכיוון שלטענתו ממש לא התכוון לפגוע או לקבל הרחקה לזמן ארוך.

ננעל.‬
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה