תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.09.2017
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198240834398/
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#25825
    הביא את הבאן: Mr.xOri

אז ככה, אני התחיל מזה שבעברי אני שיחקתי בשרטים שלכם של rp, ומאוד נהנהתי זאת הסיבה גם שאני מגיש תלונה בכדי לשפר לנסות להביא הערה בונה ולא להגיד לכם את הדברים הרעים מול הפרצוץ ושתעשו את אם זה מה שבא לכם, לפני בערך פחות מחודש אולי יותר התחברתי לשרט אחריי מסע של שכנועים שחבר שלי שכנע אותי שאני אכנס מכיוון שאיפסו את כל הכסף ולא היה לי כוח להתחיל מהתחלה, תוך פחות מיום קניתי אוטו ב800 אלף ושבוע אחריי כבר היה לי שתי מיליון, אבל העיקר הוא שבדרך נתקלתי בהרבה אנשים שעברו על החוקים והאדמין נגיד את זה במילים יפות לא כל כך היה אכפת, עכשיו אני מבין את האדמינים כולל את האדמין הראשי הם אין להם כוח לטפל בילדים כי פונים אליהם מלא אז הם הולכים על השיטה הפשוטה של "יש לך רקורד?" וזאת הסיבה גם שהגשתי בקשה לאדמין כי לא היה אדמין אחד אדמין אחד! שלא ביקש מימני רקורד וניסה לפטור את זה בדרך אחרת, אני אתן דוגמא לפני שהשרט חזר קרה מקרה בשרט הישן שמישהו עשה לי פרי קיל, רשמתי בצאט שעשו לי פרי קיל אדמין שיגר אותי לשיחה אבל הוא לא שאל אותי אם יש לי רקורד אלא שיגר את הבן אדם אמר לו שהבאתי לו רקורד שהוא הורג אותי והוא עומד לקבל באן, ותוך שניה הבן אדם הודה וניסה להכחיש עכשיו אולי אתם אומרים מי זה האדמין הגרוע הזה.... ולמה הוא משקר..... אבל אם אתם שואלים אותי הוא היה האדמין הכי טוב שראיתי בשרט הזה וראיתי את כל האדמינים. אני חושב שהשרט הזה כמו כל שרט וגם מנהל השרט אמר לי את זה נועד כדי שנהנה אבל אם כל הבעיות שעשיתי אני לא חושב שגרמתי למישהו להתעצבן כמו שהאדמינים בשרט הזה גרמו לי. והרבה חברים שלי אם יד על הלב אני אומר את זה פרשו והתעצבנו כמו שבחיים שלי לא ראיתי בגלל אך שהאדמינים מטפלים שם. עכשיו אולי אתם חושבים שאני מתלונן על כולם וכולם רעים ואני טוב אבל להפך, אני רק רוצה שאנשים יהנו בשרט ובגלל זה גם אני עוזר לילדים בשרט אפילוש אני לא אדמין בכל מה שהם צריכים ואני לא גורם לאף אחד להתעצבן בזה אני בטוח. וכאת אני אספר מה קרה לי, אוקיי אז מישהו עשה לי באג של קרב שזה משגר אותי אותי פעמיים לקרב ולקח לחבר שלי 80 אלף שאני השגתי לו במטרה שיהנה, עכשיו אני שיחקתי מולו הרווחתי חלק ואז הוא שלח לי על 180 אלף והפסדתי אבל בגלל מה שהוא עשה לחבר שלי אני עשיתי גם את הבאג ולקחתי לו את הכסף. מיד אחריי זה היה איפוס לשרט ועשיתי מול theiso קרב על מאה אלף ובגלל שלא היה זירה חבר שלו N2k הרג אותי אפילו שהוא עשה את זה וקיבל באן לשבוע, אחריי זה שלחתי לו עוד קרב על 100 אלף ואכשהו הצלחתי להרוג את חבר שלו אבל מכיוון שהוא הוריד לי חיים אני לא הצלחתי לנצח בקרב. והם לקחו לי 200 אלף, אחריי שניה האדמין שיגר אותי והחזרתי לילד שעשה על חבר שלי את הבאג את הכסף שלו כי שוב אני לא רוצה שאף אחד התעצבן על מה שאני עושה בין אם טוב ובין אם רע, אבל אמרתי לאדמין שאני רוצה שהוא יטפל במה שכרגע עשו לי אבל הוא אמר אחריי שאני אחזיר לו את הכסף אז החזרתי לו ואז הוא לא טיפל הזה אפילו שאני שעה אומר לו לטפל וכבר הייתי צריך ללכת לאכול אז ממש כעסתי שלקחו לי המון כסף ואף אחד לא טיפל בזה ואפילו שהילד הזה עשה על חבר שלי "קופה" עדיין החזרתי לו וזה לא עזר, אז אמרתי שאם הם לא יטפלו במה שהילדים האלה עשו לי אני אקריס שתרט כמובן שמתוך עצבים ואני לא באמת הייתי עושה את זה, אבל קל לעצבן מישהו בישביל שהוא יעשה טעויות. אני מאמין שאם מישהו מתלונן קודם כל צריך להאמין לו אחריי זה לחשוד, כי אם אני הייתי זה שהיה לא בסדר אז בכלל לא הייתי מגיש בקשה ואומר את מה שקרה לי. אני מבקש שיורידו לי את הבאן או לפחות שיקצרו לי אותו אם אפשר, אני מתנצל אם נפגעתם שאמרתי שאני אקריס את השרט לא באמת התכוונתי לעשות את זה אלא חשבתי שזה מה שיזרז את האדמינים לטפל במה שקרא, אני מקווה שאני לא אתלונן עוד פעם באתר הזה ושאני לא התעצבן כל כך, כי זה באמת לא שווה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    איום הפלת השרת הינו מעשה חמור ביותר והענישה עליו היא באן לצמיתות משרתי הקהילה.
    האדמין התחשב בך, הבין שפעלת לפי הרגש ולא לפי הראש והחליט להרחיק אותך לשבועיים בלבד.

קראתי מה שרשמת,
    תבין שכל שחקן יכול להגיד מה שהוא רוצה ללא הוכחה - זה לא עובד ככה. בשרת תקציב של נקודות שעבור החזרתן יש צורך בהוכחה.

באופן כללי על תפקיד האדמינים - יטופל.

אני מחליט לקבל את הערעור שלך ולקצר את הבאן לשבוע אחד בלבד במקום שבועיים.
    אבקש שתמנע מבעיות חוזרות ולא תורחק שוב ללא אפשרות ערעור.

ננעל.
    בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הרשמה