תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.02.2018
    שם המשתמש המתלונן: Sans ו vegito (חבר שלי)
    שם האדמין: Liam
    סיבת התלונה: אני וחבר שלי שיחקנו בשרת הרולפליי והיינו שוטרים. עכשיו אני הייתי afk לקצת זמן בשביל להבין את החוקים של השוטרים כי לא ממש הבנתי אותם. אז אני קורא את החוקים ואני מסביר לחבר שלי חוק שאם יש טרור עם נשק צריך להחרים את הנשק.
    ואז חבר שלי ראה טרור עם נשק והחרים לו את הנשק ואז liam הזה פשוט נתן לו באן לחצי שעה.
    ואני הלכתי לliam ושאלתי אותו למה הוא קיבל באן? והוא שתק פשוט וזז הוא היה במשחק עכשיו אני שואל אותו כמה פעמים ואז הוא נותן לי סליי אז הלכתי עוד פעם אליו שאלתי אותו את אותו הדבר הוא פשוט מלמל לעצמו נראה לי ונתן לי סליי ואז באתי עוד פעם והוא פשוט נתן לי באן לשעה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 16.2.2018

הערות נוספות: אני רק רציתי לדעת למהחבר שלי קיבל באן

דמו: אין

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום Sans, אני Kingsman מנהל שרת ה-RP.
    לאחר בדיקה עם האדמין נאמר לי שהחבר שלך עבר חוקי הסיטי לאחר שהוסברו לו החוקים וגם לאחר שהוזהר לפני שקיבל את העונש, בנוסף לכך אתה דיברת באופן מזלזל אל האדמין וציווית עליו למרות שהאדמין לא חייב לך דבר.
    אני מסכים שהעניין היה יכול להיפתר בצורה יותר טובה ובלי הרחקה מהשרת אך המעשים שלך וההתנהגות שלך לא היו במקום, מבקש להבא לפנות לאדמין בצורה יותר מכובדת ואם אתה חושב שהאדמין טועה אתה מוזמן לפנות אליי או לסגן שלי ואני נבדוק יותר לעומק את העניין.
    הבאן כבר ירד ממזמן לכן לא רלוונטי העניין של הורדת הבאן.
    מקווה שקיבלת תשובה מספקת, אם לא אתה מוזמן לבוא לשרת הטי אס שלנו לדבר איתי או להתכתב בפרטי בסטים.
    אפשר לנעול
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+