תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    שלום לכל קהילת Vgames CSGO!

טוב אז ככה, יש כאלה שכבר מכירים אותי ויש כאלו שעוד לא אז אני פשוט אציג את עצמי שנית
    אני צח, או בכינוי שלי Kapara, עליתי היום למנהל שרתי הפיקאפים בשנית, לאחר שפרשתי לפני כשלושה חודשים עקב חוסר זמן לתת את כל כולי בתפקיד.
    כרגע, כשהתפנה לי זמן, חזרתי לתפקיד והנה אני פה שוב על מנת לשפר את הפיקאפים ולהביא אותם למקום הטוב ביותר ולהפוך אותם לשרת מצליח יותר בקהילה.

אני לא יודע למה אתם רגילים עד כה או מה היה מאז שעזבתי, חשוב לי לציין שאני בא בדף חדש עם כולם.
    אני חושב וכמעט בטוח שכולנו פה באים להנות מהזמן שלנו ביחד ולשחק ביחד בקהילה ישראלית, כיפית, לשחק עם חברים ולהכיר חברים חדשים וכמובן להנות כמה שיותר. על מנת להפיק את מיטב ההנאה בשרתים חשוב לדעת שהכל מתחיל בשחקנים עצמם.
    אבקש מכולכם להראות בגרות בשרתי הפיקאפים, לשמור על שפה נאותה ותקינה, ולשמור על רמה תחרותית גבוהה, אחרי הכל זה כל הכיף במשחק תחרותי (התחרות )

שנית כל, כפי שאמרתי קודם שהעניין תלוי ראשית בשחקנים, אין לי ספק שגם למריצים ולאדמינים בשרתים יש משמעות גדולה מאוד.
    המטרה שלי כרגע היא לגייס אנשים ולבנות צוות אדמינים חזק, איכותי וטוב. אין ספק שהדבר הזה ייקח קצת זמן וזה לא יקרה בדקה, אבל בכל אופן אני פה בשביל המטרה הזו ואין לי ספק שבסופו של דבר אני אשיג אותה.
    אוסיף ואגיד שאם אתם מעוניינים להגיש מועמדות לצוות הפיקאפים, לחצו כאן.

בקשר לתלונות, בקשות, הצעות לשיפור או כל דבר שאתם צריכים לדבר עליו בקשר לשרת או בקשר לאחד האדמינים, אשמח לשמוע אותכם ולהיות אוזן קשבת לכל דבר אשר תצטרכו. על מנת שאוכל להביא לכם את המענה הטוב ביותר והמהיר ביותר, הדרך הטובה ביותר תהיה לדבר איתי בשרת הטימספיק של הקהילה. אם לא תרצו לדבר איתי בטימספיק ותעדיפו הודעה פרטית, תוכלו כמובן לשלוח לי הודעה פרטית פה בפורום וכמובן שאענה לכם בהקדם האפשרי.

אם אני לא זמין באותו יום או עסוק בחיי הפרטיים, תוכלו תמיד לפנות לסגן שלי, Reflex, והוא כמובן ישמח לעזור לכם גם בכל דבר אשר תצטרכו. אנחנו פועלים ביחד, לי ולו יש את אותה מטרה והיא בעצם לשפר את שרתי הפיקאפים כמו שציינתי קודם.

לסיום,
    תודה לכם שאתם פה איתנו, שמחים לראות אותכם בקהילה התחרותית של Vgames CSGO.
    מאחל לכם שרק תהנו איתנו בשרתים ושתעזרו לנו לשפר יחדיו את הקהילה ולהנות ביחד איתנו בשרתי הפיקאפים!
    תודה שקראתם את האשכול ומודה על הבנתכם.
    בתודה, צח, Kapara, מנהל שרתי הפיקאפים.

הצטרף בתאריך
    18.08.2013
    עיר
    Najid
    שמח שאלו השינויים שפוקדים את הקהילה התחרותית! בהצלחה!
    PUPiPAP

הצטרף בתאריך
    22.11.2017
    מדהים ששחקן שלפני חודש רק זילזל באדמינים פתאום נהיה מנהל וכמובן שאין לזה קשר לחברות שלך עם שניר שמבקרה הוא האינספקטור על הpu
    כל הכבוד vgames

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי DeaMy
    מדהים ששחקן שלפני חודש רק זילזל באדמינים פתאום נהיה מנהל וכמובן שאין לזה קשר לחברות שלך עם שניר שמבקרה הוא האינספקטור על הpu
    כל הכבוד vgames
    היי Deamy,
    אם היה זלזול כלשהו באדמין אשמח שתגיש תלונה מסודרת במקום המתאים, שמי שכמוך שהיה אדמין צריך להכיר את המקום, אך אם לא תמיד טוב שתדע:
    https://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=543
    מעבר לכך, שניר, או Mario בכינויו כאן בקהילה, לא זה שאחראי על תפקידי ניהול של שרתים, לשם כך יש את מנהל התחום התחרותי ואת סגנו אשר מחליטים וקובעים בסופו של דבר מי יהיה באיזה תפקיד בקהילה התחרותית.
    אני מרגיש כי אתה עצבני על כך שירדת מתפקיד של צוות הפיקאפים, אך חשוב לי שתזכור כי הטעות הייתה שלך ולכן הודחת מהתפקיד.
    אם יש לך בעיות נוספות, אשמח לענות לך בפרטי או בטיסמפיק. אבקש ממך לשנות את הגישה שלך כי קודם כל לא תתקדם ככה לשום מקום ודבר שני אתה פשוט תהיה מורחק בסופו של דבר עם יחס שכזה.
    לילה טוב וסופש מצויין,
    Kapara.

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    נכתב במקור על ידי DeaMy
    כל הכבוד vgames
    אני אענה לך על התגובה כי יש המון המון דברים שהולכים מאחורי הקלעים ואתה לא יודע אותם.
    צח היה מנהל שרתי הפיקאפים לפני כחודשיים~ ופרש עקב חוסר זמן. בתקופתו, השרתים היו בתקופה בין הטובות שלהן והוא הצליח להרים את הרמה.
    עצוב לי לראות אותך כל פעם רושם דברים שקריים על הקהילה שבכלל לא נכונים כדי להוציא שם רע לקהילה, אני רק אגיד לך שאני עקבתי אחרי הפעילות שלך בפורום וכל התגובות השליליות שרשמת על הקהילה בדיונים מסוימים היו דברים שקריים שאין לי מושג מאיפה החלטת שזה מה שבאמת קורה.
    אביא לך דוגמה מאשכול קודם שרשמת שכל שבוע "רץ נייטקאפ אחד בקושי של 4 קבוצות", צר לי לבשר לך אבל גם זה שקר מוחלט שבא להוציא לקהילה שם רע, כל שבוע רצים נייטקאפים של 8+ קבוצות שמתנהלים בהצלחה והשחקנים יוצאים מרוצים.
    עוד אוסיף לגבי התגובה שלך "
    כמובן שאין לזה קשר לחברות שלך עם שניר שמבקרה הוא האינספקטור על הpu" עוד הוכחה לכך שאתה סתם זורק דברים לאוויר בלי שום בסיס או הגיון. לשניר אין שום קשר או החלטה למי יעלה למנהל שרתי הפיקאפים, ההחלטה הזו היא אך ורק של מנהלי התחום ומנהלי הקהילה.
    אני שם לב שיש לך שנאה כלשהי כלפי הקהילה או כלפי אנשי צוות מסוימים ואני לא מבין למה, במידה ותרצה לפנות אליי בנושא אתה מוזמן לתפוס אותי בשרת הדיבור של הקהילה.
    -אבקש לא להגיב עוד הודעות שקשורות לנושא, זאת לא מטרת האשכול.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 16.02.2018 בשעה 09:59.

הצטרף בתאריך
    22.11.2017
    נכתב במקור על ידי -Subwoofer
    אני אענה לך על התגובה כי יש המון המון דברים שהולכים מאחורי הקלעים ואתה לא יודע אותם.
    צח היה מנהל שרתי הפיקאפים לפני כחודשיים~ ופרש עקב חוסר זמן. בתקופתו, השרתים היו בתקופה בין הטובות שלהן והוא הצליח להרים את הרמה.
    עצוב לי לראות אותך כל פעם רושם דברים שקריים על הקהילה שבכלל לא נכונים כדי להוציא שם רע לקהילה, אני רק אגיד לך שאני עקבתי אחרי הפעילות שלך בפורום וכל התגובות השליליות שרשמת על הקהילה בדיונים מסוימים היו דברים שקריים שאין לי מושג מאיפה החלטת שזה מה שבאמת קורה.
    אביא לך דוגמה מאשכול קודם שרשמת שכל שבוע "רץ נייטקאפ אחד בקושי של 4 קבוצות", צר לי לבשר לך אבל גם זה שקר מוחלט שבא להוציא לקהילה שם רע, כל שבוע רצים נייטקאפים של 8+ קבוצות שמתנהלים בהצלחה והשחקנים יוצאים מרוצים.
    עוד אוסיף לגבי התגובה שלך "
    כמובן שאין לזה קשר לחברות שלך עם שניר שמבקרה הוא האינספקטור על הpu" עוד הוכחה לכך שאתה סתם זורק דברים לאוויר בלי שום בסיס או הגיון. לשניר אין שום קשר או החלטה למי יעלה למנהל שרתי הפיקאפים, ההחלטה הזו היא אך ורק של מנהלי התחום ומנהלי הקהילה.
    אני שם לב שיש לך שנאה כלשהי כלפי הקהילה או כלפי אנשי צוות מסוימים ואני לא מבין למה, במידה ותרצה לפנות אליי בנושא אתה מוזמן לתפוס אותי בשרת הדיבור של הקהילה.
    -אבקש לא להגיב עוד הודעות שקשורות לנושא, זאת לא מטרת האשכול.
    משתגיד

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    אני אישית מאוד שמח שצח חזר כי הוא בנאדם שמבין עניין ובאמת עשה המון בשביל השרת ואני מאמין שהוא יעשה אז שיהיה בהצלחה צח באמת אתה תותח סומך עליך .
    עכשיו אני רק יוסיף זה לא איזה משהו רע פשוט בקשה שהיו יותר מריצים בשעות פעילות כי בשעה ארבע כל יום בערך אין כמעט מריצים ויש מריץ אחד שמריץ ואז הולך במקום שירוצו כמה פיקאפים בו זמנית אבל אני סומך על מנהל השרת צח שהוא יזיז את העניין הזה בכל מקרה בהצלחה צח אתה תותח אמיתי ,
    שיהיה שבת שלום לכולם

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי TrapSlayer
    אני אישית מאוד שמח שצח חזר כי הוא בנאדם שמבין עניין ובאמת עשה המון בשביל השרת ואני מאמין שהוא יעשה אז שיהיה בהצלחה צח באמת אתה תותח סומך עליך .
    עכשיו אני רק יוסיף זה לא איזה משהו רע פשוט בקשה שהיו יותר מריצים בשעות פעילות כי בשעה ארבע כל יום בערך אין כמעט מריצים ויש מריץ אחד שמריץ ואז הולך במקום שירוצו כמה פיקאפים בו זמנית אבל אני סומך על מנהל השרת צח שהוא יזיז את העניין הזה בכל מקרה בהצלחה צח אתה תותח אמיתי ,
    שיהיה שבת שלום לכולם
    קודם כל תודה רבה לך על הפרגון, באמת משמח לראות שיש גם אנשים כמוך!
    מעבר לכך, לקחתי את ההצעה ואת הבעיה הזו לתשומת ליבי, מבטיח לך כי העניין ישתפר בקרוב! שבת שלום!

הרשמה