תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    10.02.2018
    שלום לכולם ושבוע טוב .

אז ככה נתחיל את הדיון הזה ככה . איפה וויגימס של פעם ? איפה הרמה של פעם של הפיקאפים / גאטרים ?

אני חושב שכולם מרגישים שהתחום התחרותי של וויגימס כבר מזמן אבל מזמן לא תחרותי , ואני אסביר .

א. אתם מחשיבים את שרתי הריטייק שלכם כשרתים תחרותיים ? כאשר יש טרולים או אדמינים שעושים מה שבראש שלהם בלי לחשבן ?

אין אכיפה על מה שקורה בשרתי רייטיקס . רייטיק לא צריך להחשב כ"תחרותי" או להחשב בתחום התחרותי , לפחות ממה שנראה.

ב. הפיקאפים שלכם פשוט מתנהלים בצורה של על הפרצוף ... איפה דירוג שחקנים ? (public /adv /pro) ? נהיינו קהילה של

שרתי ביהופ ? סארף ? למה שלא יהיה ערוץ מירק מסודר עם שלושה קטגוריות שכאשר PRO יכילו שחקני TIER1 . כל הקטע הזה

שצריך לחכות בטים ספיק ל10 אנשים ובנתיים יש אנשים והרבה אנשים שלא בא להם לשמוע בלבולי ביצים בזמן שמחכים למשחק ו

וכל מריץ שלכם הוא ילד בלי רבע ניסיון בסיאס אחרי שעשה משחק שתיים וקיבל RUNNER .

עכשיו אני יודע שהרבה יגידו שהיום כבר יש FACEIT ESEA וכו` .... אבל אני מבטיח לכם שאם הכל יתנהל בצורה קצת יותר רצינית

מבחינת התחום התחרותי גם השחקנים שכביכול לא בכבוד שלהם לבוא ולשחק בVGAMES כי כולם פה פאבליקים , יתחילו לחזור ו

לשחק לאט לאט . שוב זה כולל צוות של תחרותי להרים מירק עם בוט שרתים כבר יש לכם ... אז למה לא בעצם ? למה לא לחזור

להתנהל בצורה הזאת ולהחזיר את וויגימס למה שהיא הייתה פעם ... (לפחות בתקופת ה 1.6 )

סטטיסטיקות של גאטרים .

כרגע יש לכם אתר , עם דירוגים הכי מפגרים שיכולים להיות זאת באמת המילה המדויקת .
    (גופה מהלכת ? , לפחות ניסיתה ? , הרוצח ? ) אנחנו בגז הארנב או בCS ?

בקיצור אפשר להרחיב במילים עוד ועוד ועוד אבל אני חושב שהבנתם את הנקודה . מנקודת מבט כרגע וויגמיס משקיעה 90 אחוז

בקהילה של הקלאבים ואחוז קטן מאוד בקהילה התחרותית וזה חבל מאוד .

אני מבקש מכל מי שבצוות וויגימס רבע שעה וקשור לפיקאפים שלא יגיב שטויות וינסה לגבות , ששחקנים קצת עם עבר שרואים מה

קורה היום או מנהלים שיש להם ניסיון שיגיבו אני רוצה לשמוע את הדעה .

** עוד נקודה אחת חשובה .

לפני חצי שנה + - שלומי מנהל וויגימס סגר את התחום התחרותי האחרון שנשאר בארץ ל 1.6 , באמירה שכל ההשקעה בקהילה כל לא שווה תמאמץ וכל המשאבים יועברו לקהילת הסיאס גו .. בין היתר היו 3 ערוצי מירק #gathers #vgames.adv #vgaemes.pro .
    למה לא להשקיע את המשאבים כביכול שבוטלו בקהילה ה"חדשה" ? שכביכול יש יותר ביקוש . שוב כנראה שרוב המשאבים עברו לשיפור שרתי הקלאבים וזה דבר שבאסה ..
    נערך לאחרונה על ידי A21Q; 10.02.2018 בשעה 20:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    1) שלומי לא מנהל VGAMES ומה לא נכון! השרתים של ה1.6 לא קשורים לCSGO והם חלשים יותר. שלומי סגר מסיבה שלא היה השקעה מעבר ללשחק בשרתים של הקהילה, הקהילה לא הניבה שחקנים חדשים והשחקנים שכן היו פעילים היו עושים בעיות. (ניתן לראות את זה גם לאחר סגירת הקהילה בבעיות שהם עשו)
    2) שרתי הריטייק הם קלאב ולא קשורים לתחום התחרותי, בעקבות האכלוסיה התחרותית שם השרת הועבר לאחריות הקהילה התחרותית...
    3) בשביל להרים את הרמה בPU צריך לגרום לשחקני פרו לשחק שם יותר וזה לא קשור לניהול של הPU אלא לאוכלוסיה שמשחקת שם, שהייתי מנהל קהילה הגדרתי כמה מריצים שהם ברמה גבוהה יותר כדי שיריצו משחקים לשחקני פרו וכמובן שלא היה שום שינוי כי הם לא משחקים שם אלא בFACEIT ופלטפורמות דומות. בלי קשר עובדים על מערכת כדי לחלק את הPU כפי שציינת
    . דרך אגב נפתח אשכול דומה בנושא אתה מוזמן לבדוק אותו.
    4) אל תקשר בין הקלאבים והתחרותי כי אין קשר בין הקהילות. ההנהלה והתכנות של השרתים האלה מתנהל אחרת וכנ"ל גם האוכלוסיה של האנשים. שים לב לדוגמה אותך, שחקן קלאבים כנראה יפתח אשכול תלונה נורמלי ולא אשכול דיון לא רלוונטי בפורום הראשי כדי באמת להביא שינוי ולא סתם לעשות רעש וצלצולים בפורום והכי חשוב לא יתחבא מאחורי משתמש סמארף שהוא פתח רק בשביל האשכול. (אלוהים מבין למה)

לגבי מירק, לא יפתח שרת מירק לקהילה, אני חושב שבכללי שחקנים בGO לא משחקים במירק ויש המון חסרונות בזה שאשמח לפרט לך בפרטי בסטים...

בקיצור אני מאמין שהמטרה של האשכול הייתה לעזור, אני מציע שתיתן פתרונות לבעיות שאתה רואה ותפתח אשכול נורמלי בתת פורום תלונות כדי שייקחו אותך ברצינות ולא ינעלו לך את האשכול. בנוסף אני מציע שתציע את עצמך לצוות או להציע לעזור בדברים מסוימים במידה ובאמת יש לך את היכולת כמו תפיסת צ'יטרים הרצת PU לשחקנים תחרותיים ועוד דברים שלפי מה שרשמת כאן צריך לשפר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2018
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    1) שלומי לא מנהל VGAMES ומה לא נכון! השרתים של ה1.6 לא קשורים לCSGO והם חלשים יותר. שלומי סגר מסיבה שלא היה השקעה מעבר ללשחק בשרתים של הקהילה, הקהילה לא הניבה שחקנים חדשים והשחקנים שכן היו פעילים היו עושים בעיות. (ניתן לראות את זה גם לאחר סגירת הקהילה בבעיות שהם עשו)
    2) שרתי הריטייק הם קלאב ולא קשורים לתחום התחרותי, בעקבות האכלוסיה התחרותית שם השרת הועבר לאחריות הקהילה התחרותית...
    3) בשביל להרים את הרמה בPU צריך לגרום לשחקני פרו לשחק שם יותר וזה לא קשור לניהול של הPU אלא לאוכלוסיה שמשחקת שם, שהייתי מנהל קהילה הגדרתי כמה מריצים שהם ברמה גבוהה יותר כדי שיריצו משחקים לשחקני פרו וכמובן שלא היה שום שינוי כי הם לא משחקים שם אלא בFACEIT ופלטפורמות דומות. בלי קשר עובדים על מערכת כדי לחלק את הPU כפי שציינת
    4) אל תקשר בין הקלאבים והתחרותי כי אין קשר בין הקהילות. ההנהלה והתכנות של השרתים האלה מתנהל אחרת וכנ"ל גם האוכלוסיה של האנשים. שים לב לדוגמה אותך, שחקן קלאבים כנראה יפתח אשכול תלונה נורמלי ולא אשכול דיון לא רלוונטי בפורום הראשי כדי באמת להביא שינוי ולא סתם לעשות רעש וצלצולים בפורום והכי חשוב לא יתחבא מאחורי משתמש סמארף שהוא פתח רק בשביל האשכול. (אלוהים מבין למה)

לגבי מירק, לא יפתח שרת מירק לקהילה, אני חושב שבכללי שחקנים בGO לא משחקים במירק ויש המון חסרונות בזה שאשמח לפרט לך בפרטי בסטים...

בקיצור אני מאמין שהמטרה של האשכול הייתה לעזור, אני מציע שתיתן פתרונות לבעיות שאתה רואה ותפתח אשכול נורמלי בתת פורום תלונות כדי שייקחו אותך ברצינות ולא ינעלו לך את האשכול. בנוסף אני מציע שתציע את עצמך לצוות או להציע לעזור בדברים מסוימים במידה ובאמת יש לך את היכולת כמו תפיסת צ'יטרים הרצת PU לשחקנים תחרותיים ועוד דברים שלפי מה שרשמת כאן צריך לשפר.
    1 לא נכנס לזה לעומק
    2 הבנתי
    3 אז ככה , שחקנים בדרגות "פרו" כמו שאתה אומר שאגב יש הרבה מאוד שחקנים בארץ של CSGO OLDSCHOOL שהם ברמה מאוד טובה שלא יגיעו לשחק בפיקאפים כמו שהם מתנהלים בצורה שלהם עכשיו מהסיבה הפשוטה אני לא יודע אם אתה תבין , שהכל מתנהל בצורת "פאבליק" כן זה אולי נשמע דפוק אבל אם היה מירק אני מבטיח לך ב100 אחוז שרמת הגאטרים פיאקפים תקרא לזה איך שתרצה הייתה עולה בכמה רמות מבחינת שחקנים + רמת משחק של שחקנים שונים . זה שאתה אומר שכבר עובדים על מערכת כזאת זה נחמד אבל שאין צוות וקהל לדבר הזה אני לא חושב שיש צורך כל עוד זה ממשיך לעבוד בצורה הזאת.

4 . ברור שאני לא יקשר בין התחום התחרותי לקלאבים אחד יום השני זה לילה . לא מתחבא מאחורי שום סמארף ולא עושה רעש וצלצולים בסך הכל אומר את האמת כמו שהיא נראית בעיינים שלי ובעייני 80 אחוז מהשחקנים הישנים . פשוט כולם כבר התעייפו ......

תמיד יש מקום לשיפור וחבל שהתחום התחרותי בארץ נראה ככה , אני לא מאשים את וויגימס אבל דווקא מצפה מוויגימס כי היא הקהילה שתמיד הובילה את התחום התחרותי למעט CSS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    מצטער להגיד לך אבל בתור שחקן יחסית קבוע פה, הרבה יותר משתלם ושווה לויגיימס מבחינת הכל ששרתי הקלאבים אם זה BHOP,JAIL,SURF,RP,CASUAL יהיו מפוצצים שחקנים מאשר שאיזה כמה שחקנים פלצנים שחושבים שבגלל שהם נקראים tier 1 או top israel אז לא לכבוד שלהם לשחק בשרתי ויגיימס.
    הפיקאפים עובדים מצוין, יש הרבה שחקנים, רמה טובה.. לא רמה טופ אבל רמה מספיקה בהחלט, אם אתה לא רוצה לשמוע דיבורים של שחקנים לפני משחק ממליץ לך או לשים מיוט או לחפש משחק סינגל, ושוב אומר הפיקאפים רצים מצוין, מה לעשות שלפעמים לאנשים יש תקלות במשחק והם צריכים פאוז או מישהו צריך להשתין, או סיבה אחרת אז כן.. זה מה שיפה שיש פאוזים ומתחשבים בכל שחקן כמו שאם לך היה לאגים או היית צריך להשתין וכו אז היית רוצה שיעצרו בשבילך ושלא תתאפק 40 דקות..

"
    שרתי ביהופ ? סארף ? למה שלא יהיה ערוץ מירק מסודר עם שלושה קטגוריות שכאשר PRO יכילו שחקני TIER1 . כל הקטע הזה

שצריך לחכות בטים ספיק ל10 אנשים ובנתיים יש אנשים והרבה אנשים שלא בא להם לשמוע בלבולי ביצים בזמן שמחכים למשחק ו

וכל מריץ שלכם הוא ילד בלי רבע ניסיון בסיאס אחרי שעשה משחק שתיים וקיבל RUNNER ."

קודם כל תמיד אפשר להכנס ללובי משחק ולשים מיוט, לגבי שרת רק לשחקני tier 1 איזו סיבה יש לויגימס לפתוח עוד שרת טימספיק?
    באמת אשמח לתשובה..
    לויגיימס יש טימספיק אחד ראשי לקונטר סטרייק כמו שצריך, יש שם את כולם וככה זה צריך להשאר אין סיבה לפצל.
    לגבי המריצים אשמח לדעת באילו מריצים נתקלת שאתה טוען שהם ילדים קטנים חסרי נסיון, בשביל ללחוץ /START וכו וכו יש צורך בנסיון בסיאס? זה שהם עושים את זה טיפה לאט זה משום שבכל אופן אנשים באים לשחק אבל באים גם לדבר להכנס ברגוע לשרת אין צורך שיבוא איזה מריץ בגישה מגעילה ויתחיל לאיים על שחקנים להכנס.

בכל אופן כמו שאמרתי לדעתי ׁ(לא יודע למה) שחקנים tier 1 לא באים לשחק בויגיימס כי זה לא לרמה שלהם לשחק מול שחקנים פחות טובים והם רוצים פיקאפים ברמה גבוהה אבל אני מזכיר לך שכל הקטע הוא שהפיקאפים פתוחים לכל הרמות, בין אם זה טוב או לא טוב..

מה שכן
    הייתי עושה במידה ובאמת זו הסיבה ששחקנים טובים לא משחקים בויגימס הוא שהייתי מפצל את חדרי הפיקאפ ל 4 סוגים כשחקנים ברמה גבוהה יותר יכולים לשחק בלובי של רמה נמוכה מהם..

לובי לפאבליקים - (כולם יכולים לשחק שם. שחקנים חדשים בקהילה, שחקנים פחות טובים, וכו וכו)
    לובי ל adv - (לובי ששחקנים ברמה adv וכמובן רמה אחת מעליהם יוכלו לשחק שם)
    לובי ל pro - אותו עיקרון, שחקנים ברמה pro יוכלו לשחק שם.
    ועוד לובי לפאבליקים כי רוב החדשים לפחות בהתחלה יהיו ברמת פאבליק ובאמת כך יהיה יותר מלובי אחד לשחק בו.

מה שגם זה יגרום ליותר אנשים לבוא לשחק כי יש להם על מה לשחק, הם יכולים לעלות או לרדת מהרמה שלהם וזה נותן סוג של תמריץ לבוא לשחק בויגיימס..

בכל אופן זוהי דעתי לפחות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2018
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    מצטער להגיד לך אבל בתור שחקן יחסית קבוע פה, הרבה יותר משתלם ושווה לויגיימס מבחינת הכל ששרתי הקלאבים אם זה BHOP,JAIL,SURF,RP,CASUAL יהיו מפוצצים שחקנים מאשר שאיזה כמה שחקנים פלצנים שחושבים שבגלל שהם נקראים tier 1 או top israel אז לא לכבוד שלהם לשחק בשרתי ויגיימס.
    הפיקאפים עובדים מצוין, יש הרבה שחקנים, רמה טובה.. לא רמה טופ אבל רמה מספיקה בהחלט, אם אתה לא רוצה לשמוע דיבורים של שחקנים לפני משחק ממליץ לך או לשים מיוט או לחפש משחק סינגל, ושוב אומר הפיקאפים רצים מצוין, מה לעשות שלפעמים לאנשים יש תקלות במשחק והם צריכים פאוז או מישהו צריך להשתין, או סיבה אחרת אז כן.. זה מה שיפה שיש פאוזים ומתחשבים בכל שחקן כמו שאם לך היה לאגים או היית צריך להשתין וכו אז היית רוצה שיעצרו בשבילך ושלא תתאפק 40 דקות..

"

וכל מריץ שלכם הוא ילד בלי רבע ניסיון בסיאס אחרי שעשה משחק שתיים וקיבל RUNNER ."

קודם כל תמיד אפשר להכנס ללובי משחק ולשים מיוט, לגבי שרת רק לשחקני tier 1 איזו סיבה יש לויגימס לפתוח עוד שרת טימספיק?
    באמת אשמח לתשובה..
    לויגיימס יש טימספיק אחד ראשי לקונטר סטרייק כמו שצריך, יש שם את כולם וככה זה צריך להשאר אין סיבה לפצל.
    לגבי המריצים אשמח לדעת באילו מריצים נתקלת שאתה טוען שהם ילדים קטנים חסרי נסיון, בשביל ללחוץ /START וכו וכו יש צורך בנסיון בסיאס? זה שהם עושים את זה טיפה לאט זה משום שבכל אופן אנשים באים לשחק אבל באים גם לדבר להכנס ברגוע לשרת אין צורך שיבוא איזה מריץ בגישה מגעילה ויתחיל לאיים על שחקנים להכנס.

בכל אופן כמו שאמרתי לדעתי ׁ(לא יודע למה) שחקנים tier 1 לא באים לשחק בויגיימס כי זה לא לרמה שלהם לשחק מול שחקנים פחות טובים והם רוצים פיקאפים ברמה גבוהה אבל אני מזכיר לך שכל הקטע הוא שהפיקאפים פתוחים לכל הרמות, בין אם זה טוב או לא טוב..

מה שכן
    הייתי עושה במידה ובאמת זו הסיבה ששחקנים טובים לא משחקים בויגימס הוא שהייתי מפצל את חדרי הפיקאפ ל 4 סוגים כשחקנים ברמה גבוהה יותר יכולים לשחק בלובי של רמה נמוכה מהם..

לובי לפאבליקים - (כולם יכולים לשחק שם. שחקנים חדשים בקהילה, שחקנים פחות טובים, וכו וכו)
    לובי ל adv - (לובי ששחקנים ברמה adv וכמובן רמה אחת מעליהם יוכלו לשחק שם)
    לובי ל pro - אותו עיקרון, שחקנים ברמה pro יוכלו לשחק שם.
    ועוד לובי לפאבליקים כי רוב החדשים לפחות בהתחלה יהיו ברמת פאבליק ובאמת כך יהיה יותר מלובי אחד לשחק בו.

מה שגם זה יגרום ליותר אנשים לבוא לשחק כי יש להם על מה לשחק, הם יכולים לעלות או לרדת מהרמה שלהם וזה נותן סוג של תמריץ לבוא לשחק בויגיימס..

בכל אופן זוהי דעתי לפחות.

אתה מבין מה הבעיה שלך ? אתה אפילו לא מבין על מה אני מדבר . סימן שלא הייתה חלק מאותה קהילה בתקופת 1.6 .

אני אפילו לא הולך להמשיך ולנסות להסביר לך על מה שכתבת . זאת הסיבה שביקשתי מאנשים שלא מהתקופה לא להגיב ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי A21Q
    אתה מבין מה הבעיה שלך ? אתה אפילו לא מבין על מה אני מדבר . סימן שלא הייתה חלק מאותה קהילה בתקופת 1.6 .

אני אפילו לא הולך להמשיך ולנסות להסביר לך על מה שכתבת . זאת הסיבה שביקשתי מאנשים שלא מהתקופה לא להגיב ..
    "
    אז ככה נתחיל את הדיון הזה ככה . איפה וויגימס של פעם ? איפה הרמה של פעם של הפיקאפים / גאטרים ?"

זו היתה הבעיה שלך, קיבלת עליה תשובה, כל שאר השטויות שכתבת כמו "למה משקיעים בשרתי קלאב ולא בתחרותי בלה בלה בלה למה שחקנים טובים לא באים לשחק בקהילה, למה האדמינים חסרי נסיון.. כל מה שכתבת קיבל תשובה רצינית ורלוונטית זה שאתה בוחר להתעלם זו בעיה שלך.. אתה רואה שאפילו מנהל CSGO בדימוס ענה לך ולא קיבלת תשובות כי התלונות שלך מגוכחות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2016
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    "
    אז ככה נתחיל את הדיון הזה ככה . איפה וויגימס של פעם ? איפה הרמה של פעם של הפיקאפים / גאטרים ?"

זו היתה הבעיה שלך, קיבלת עליה תשובה, כל שאר השטויות שכתבת כמו "למה משקיעים בשרתי קלאב ולא בתחרותי בלה בלה בלה למה שחקנים טובים לא באים לשחק בקהילה, למה האדמינים חסרי נסיון.. כל מה שכתבת קיבל תשובה רצינית ורלוונטית זה שאתה בוחר להתעלם זו בעיה שלך.. אתה רואה שאפילו מנהל CSGO בדימוס ענה לך ולא קיבלת תשובות כי התלונות שלך מגוכחות..
    תקשיבו רגע שניכם. אני פה כבר 13 שנה בקהילה הזאת אני יודע מה היה ב 1.6 אני יודע היה מה היה מלפני מלא זמן.
    שאדי אחי , השחקנים שהיו ב1.6 אף אחד לא יכול להבין את התסכול שלנו אתם לא מבינים איזה קהילה הייתה. A12Q תקשיב אתה מתוסכל ולא מצליח להסביר שקודם כל כל הכיף היה המירק, היה לנו קהילה אחי, היה לנו ערוצים, קודם כל היה את הערוץ הראשי #vgames ששם היו לא פחות מ1000 איש ב 2008 [לאט לאט זה הידרדר אבל בסדר] והיו את הערוצים #vgames.adv , #vgames.pro, שאדי לגביי זה ששחקנים מרימים את האף אתה צודק אחי אבל זה ממש לא צריך להשפיע על זה שלא יהיו את הערוצים האלה, יכול להיות גם מצב ששחקן כדורגל שיגיע לפריימר ליג וירים את האף, זה אומר שלא יהיה פריימר ליג חייב שיהיה את זה.
    אבל קודם כל חייבים להחזיר לנו הבסיס של הקהילה שלנו. או מירק או מה שזה לא יהיה אפילו פלטפורמה באתר , כדי שויגמס גם ירוויחו מזה מלא כניסות, רשת חברתית כמו שהייתה חייב להיות, ואז לבנות עליה דברים, כל מיני ערוצים לכל מטרה. ואז תאר לך שכשיהיה כל הודעה , הודעה פשוטה בצא'ט יכולה להיות פיתרון אדיר ולא צריך אשכולות ולא צריך כלום זה מסורבל , כדי לראות את ההודעה אנשים צריכים להיות פול טיים על הפורום, פורום צריך שיהיה אבל הבסיס הוא רשת חברתית.

אבל אני אומר לך דבר כזה, אני קצת מכיר את וויגמס ויהיה מאוד קשה כדיי שהם יעשו את מה שאנחנו רוצים, הם אנשים ישנים ולא חיו ולא היו בתקופות האלה... אלה בעלים חדשים ולא הישנים
    נערך לאחרונה על ידי Phenomen; 11.02.2018 בשעה 07:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG

ננעל עבור מניעת ספאם, קיבלת תשובה.
    אם באלך לדבר איתי באופן פרטי את מוזמן לעשות זאת בטיימספיק הקהילה.
    שתף ב-Google+

הרשמה