תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    ם המשתמש המתלונן: ברר

שם האדמין: ריפלקס גיא | סגן מנהל הפיקאפים

סיבת התלונה: מנצל גישות מביא באנים לא מוצדקים לכאורה
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 8/02/2018)

הערות נוספות: ישבנו בלובי של הפיקאפ השחקנים דיברו ואז הוא אמר לנו אל תדברו פה זה לא דיבור חופשי אני ישים טאלק פאור אז אמרתי לו בחזרה שזה לובי ומותר לדבר ואין סיבה שלא נדבר לפני משחק אז במקום לשוחח איתי כמו בנאדם הוא שם לי באן במקום לארבע שעות בטימספיק שהוא אינו מוצדק ומה גם רשם שצעקתי מה שלא קרה דיברתי איתו ברצינות והוא לקח את זה לעצמו כצעקות . מבקש שירד לי הבאן ואדמין יטופל כבר בלתי נסבל שמחלקים באנים על ימין ועל שמאל ככה סתם ואדמינים מכופפים את החוקים לטובתם ממש בלתי נסבל הייתי שמח שהקהילה תחזור להיות כמו פעם שיש סדר מאחורי כל דבר בלי בילבולי מוח . מה גם שהוא מנע ממני לשחק משחק פיקאפ שחיכתי לו שעה !
    דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 08.02.2018 בשעה 19:18.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום בר,
    סגן מנהל השרת שם טאלק פאוור מכיוון שהוא לא הצליח אפילו להשחיל מילה מרוב הרעש שהיה בלובי (הלובי היה מלא והוא רצה להגיד לשחקן האחרון שיכנס לשרת). לאחר מכן הוא החליט להביא לכם עוד הזדמנות ולהוריד את הטאלק פאוור.
    לאחר מכן, אתה המשכת לדבר על דברים שלא קשורים וכשהוא ביקש ממך להפסיק אתה גערת בו והתחלת להתווכח.
    אני ממליץ לך להפסיק עם ההתנהגות הזו ולהפסיק להיטפל אל הצוות, בסופו של דבר אתה זה שתיפגע.
    ממליץ לך בנוסף לא להחסיר פרטים בתלונות.

הבאן היה מוצדק, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה