תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    04.10.2017
    אז קיבלתי באן. באן שעל פי החוקים הוא צודק. כביכול.
    אבל זה משהו שקורה כבר תקופה בקהילה ואני חושב שהוא מרוקן אותה והורס את שמה ופוגע בתפקודה.

בעיקרון, נראה שאין ביכולתם של אדמינים להפעיל שיקול דעת ולנסות לפתור בעיות בטימספיק באמצעים אחרים שהם אינם באנים, עקב המשפט הבא שנימצא בחוקי הקהילה "
    בכל מצב שאינו מפורט בחוקים, ההחלטה תתקבל לראות עיני צוות הניהול"
    .
    המשפט הזה נותן לגיטימציה לאדמינים לפעול ללא שיקול דעת. והבאת באנים לא מוצדקים כי הם אינם חשים בטוב ואינם יכולים להפריד את מה שהם מרגישים מהתפקוד שלהם כאדמינים.

דוגמא למקרה שקרה ממש לא מזמן - ילד שהוא חברמן אמיתי ילד נחמד מאוד העונה לשם hafafa או אלירן, דיבר במהלך לובי שהאדמין Mario היה נוכח למחצית מהשיחה או השיחה כולה. בשיחה Hafafa אמר לאדמין שהוא במקרה גם חבר טוב D35. "היי איזה נאצי איזה סכין יפה קיבלתה" בלי לחשוב פעמיים להקשר המשפט לבין האומרים בשיחה. מריו החליט על דעת עצמו שהוא מחלק פארם באן. כי זה ביכולתו וזה מה שהוא רואה לנכון. למרות שהאדמין אשר קונה "נאצי" אמר לו שזה טעות ושיקול מילים רע ושלא נעשה שום רע וכו' וביקש להורדת הבאן כי בעצם לא קרה שום דבר אשר דורש באן במיוחד לא באן לצמיתות. בעיות כאלה הם לא חדשות.
    בין עם זה אנשים שמקבלים באנים לשבועיים או באן פארם כי השמיעו מוזיקה בסרברים.

האדמינים בקהילה פוגעים בקהילה ע"י התנהלות זו. יש אמצעים אחרים. בגלל שאני בבאן מהקהילה. שבגללה אינני עוד יכול לשחק בשרתי הקהילה מכריח אותי לשחק בקהילות אחרות שגם הן כמו מחנה פליטים של חוסר יכולת שיפוט של אדמינים. אני שומע על מקרים שבמקום לשים מיוט או גאג למי שצריך. שמים באן. בטענה שזה עובר על החוקים ושלאדמין מותר לעשות כפי ראות עיניו. כבר חטפתי באן לשבועיים על משהו שאחרים קיבלו ל-4 שעות.

לקהילה חסר מיקוד או משהו דומה. אשר נותן להם הקצבה לבאנים. במקום לנקות את הקהילה זה מרחיק את אנשיה וממלא את שאר הקהילות באנשים שקיבלו באנים ללא סיבה רצינית. בגלל שאדמינים לוקחים באנים כאמצעי טיפול ראשוני ולא מוצא אחרון. הם לא יינסו לדון עם האנשים ולהגיע לעמק השווה ולהשיג פיתרון שגם הקהילה וגם האדמינים ירוויחו מהם. וזה משהו שאתה צריך להתייחס אליו.

הפורומים מלאים בבקשות להורדות באן, על באנים סתמיים או מעשים שיכלו להיפטר גם ללא באן. אם רק הייתם קוראים עושים עם זה משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    היי Foolish,
    הבאן שקיבלת הוא מוצדק מכמה סיבות, האחת היא התגרות בשחקנים ע''י שינוי שמות דרך המשחק (שהיית בגאג) שזה דרך אגב עקיפת גאג.
    השנייה היא שבמהלך שיחת הבירור צעקת ודיברת בחוסר כבוד כלפי הצוות.

לגבי השחקן hafafa, השחקן קיבל PBAN לאחר שהזכיר את המילה נאצי במהלך משחק פיקאפ. להזכירך, אנו אוסרים על הומור שחור בקהילה וזה אחד מהחוקים הבסיסיים והברורים שיש בקהילה הזו (לידיעתך, להזכיר את המילה 'נאצי' היא עבירה על החוק במדינת ישראל).
    גם אם השחקן רשם בצחוק 'נאצי' בצ'אט לחבר שלו זה לא כל כך משנה, עליו לשמור על החוקים של הקהילה.
    בכל מקרה, השחקן הגיש ערעור על הבאן והחלטנו לבוא לקראתו ולהוריד את הבאן.

לגבי עיקר התלונה, הצוות יודע והוא מונחה לכך שיש להימנע כמה שיותר מבאנים, ז''א שקודם כל יש להביא מיוט \ גאג ורק לאחר מכן באן במידת הצורך.
    כמובן שאם המקרה חמור הבאן יגיע קודם, זה כבר יהיה לשיקולו של האדמין.
    אני מבין את התלונה שלך ומבין את המצב אבל תאמין לי שאנחנו מודעים לעניין ועושים הכל כדי להימנע ממצבים כאלה.

מקווה שהתשובה שלי סיפקה אותך, במידה ולא אתה מוזמן להגיע לשרת הדיבור של הקהילה לשיחה איתי .

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה