תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שם המשתמש המתלונן: XLR8 / Barr

שם השחקן שעליו התלונה: לא בדיוק שחקן אלא התנהלות לא תקינה ושחקנים שעושים בעיות בשרת !

סיבת התלונה: התנהלות שגויה בפיקאפים / קללות של שחקנים שצריכים להיות מורחקים מהפיקאפים כי הם עושים מהפיקאפ בית זונות סליחה על המילה , אבל הם עושים שם רע לקהילה שלנו במיוחד לפיקאפים . (אשמח להביא את הפרופילים של אלו שעשו בעיות בפיקאפ ) בנוסף להכל לכך בערך חצי שעה עד שהתחלנו בגלל שלא יהו אדמינים זמינים ולאו שהיו לא הגיבו לנו בכלל !

קישור לדמו: https://www.youtube.com/watch?v=4S62...ature=youtu.be

הערות נוספות: הייתי שמח עם מישהו מההנהלה יהיה מדבר איתי כדי שאוכל לשתף אותו בקשר להתנהלות בשרת של חברי הצוות
    שלפי דעתי היא לא תקינה ולא אכפתית אין סדר ואין משמעת גם כשיש מריצים וגם כשאין מריצים והייתי רוצה להעלות את זה לתשומת
    הלב של ההנהלה ולהציע פתרון לעניין כי הפיקאפים הוא עניין שמאוד חשוב לי ואני שם לב לאחרונה להזנחה של החוקים בצורה משמעותית במקום שיהיה סדר ניהיה בלאגן וענישה שהיא אינה עוזרת לאף אחד ורק גורמת עוד בעיות ! הייתי שמח עם תדברו איתי מנהלי הקהילה ואנשים שיכולים להשפיע ! בבקשה תתייחסו אלי ברצינות אני רוצה לעזור ולא אחרת .

אשמח עם תצרו איתי קשר בטימספיק אני תמיד מחובר / אשמח גם עם תטפלו בחומרה בעניין הקללות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    העניין נסגר עם השחקן בשרת הדיבור, יטופל כראוי.

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה