תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.07.2017
    עיר
    זה לא חשוב
    שם המשתמש המתלונן: Skyera

שם האדמין: Boo

סיבת התלונה: האדמינית הביאה לי מיוט ל120 דקות בגלל שחשבה שהשתמשתי בvoice changer כשמן הסתם לא השתמשתי,אז כתבתי לה בצאט גם למה שמת לי מיוט והיא אמרה לי להפסיק לחפור וכתבתי לה גם למה זה ל120 דקות ושאלתי אם היא יכולה להוריד לי, אז היא נתנה לי gag למשך 30 דקות.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 07/02/2018

הערות נוספות: ניסיתי להסביר לה שזה הקול האמיתי שלי והיא סרבה להקשיב, שאלתי אם היא חדשה והיא אמרה שכן,אני לא אדמינית או משהו אבל זה לא בסדר והיא צריכה לדעת את זה ככה שזה לא יקרה בפעמים הבאות.

דמו:
    https://i.imgur.com/FAAoazE.jpg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2017
    עיר
    חיפה
    שלום Skyera

שהגעתי לשרת שמעתי אותך מדברת בקול שלא נשמע לי אמיתי אך לאחר כמה דקות שמעתי אותך מדברת עם קול אחר למשך כמה זמן ובנוסף לכך צעקת בשרת ולכן גם שמתי לך מיוט ארוך. בנוסף לכך את הגאג הבאתי לך מכיוון שלא הפסקת להספים את הצאט לגבי הבקשה שאני אוריד לך את הגאג למרות שביקשתי ממך מספר פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2017
    עיר
    זה לא חשוב
    נכתב במקור על ידי Boo
    שלום Skyera

שהגעתי לשרת שמעתי אותך מדברת בקול שלא נשמע לי אמיתי אך לאחר כמה דקות שמעתי אותך מדברת עם קול אחר למשך כמה זמן ובנוסף לכך צעקת בשרת ולכן גם שמתי לך מיוט ארוך. בנוסף לכך את הגאג הבאתי לך מכיוון שלא הפסקת להספים את הצאט לגבי הבקשה שאני אוריד לך את הגאג למרות שביקשתי ממך מספר פעמים.

זאת לא אני צעקתי, וזה לא שלא הפסקתי להספים פשוט שאלתי למה שמת לזמן כל כך ארוך ולמה את ישר נותנת בלי אזהרה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    האדמינית ענתה לך ובחוקי השרת כתוב שאפשר להעניש ללא אזהרה והדמו שהבאת זה בסך הכול תמונה אני לא יכול לדעת לפי התמונה מה קרה שם, אם יש לך רקורד יותר מפורט או אם יש לך שאולות את מוזמנת לפנות אלי בפרטי: http://steamcommunity.com/id/UlTiMaTix

אפשר לנעול
    UltiMaTix
    מפתח קהילות
    ההוא עם הSawed-off

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    ננעל

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me