תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    למה מדינות מישראל לא יכולות לשחק מול קבוצות מmiddle east ?
    הרי זה יהיה הרבה יותר קל להעפיל מול קבוצות מלבנון או סוריה מאשר מדינות משוודיה?
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    ישראל, לא גיאוגרפית, נחשבת לחלק מאירופה כמעט בכל ספורט לא רק אלקטרוני אם תשים לב גם בכדורגל כדורסל וכו'
    אז גם בCS ישראל היא חלק מאירופה במשחקים

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    נכתב במקור על ידי Gullyway
    ישראל, לא גיאוגרפית, נחשבת לחלק מאירופה כמעט בכל ספורט לא רק אלקטרוני אם תשים לב גם בכדורגל כדורסל וכו'
    אז גם בCS ישראל היא חלק מאירופה במשחקים
    ty
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    קודם כל אם אני לא טועה לשחק בשרתים של MIDDLE EAST יהיה לנו פינגים יותר גבוהים.
    שנית, לפי מה שאני יודע ישראל לא ממקומת באירופה אבל בגלל מה שהיה בכדורגל בסביבות 1960-70 שקבוצות מסוריה לבנון וכל המדינות האחרות סירבו לשחק מול נבחרת ישראל והחליטו שישראל תהיה שייכת לספורט באירופה.
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    מה שמצחיק זה שגם באירופה אתה לא יכול לשחק אני נרשמתי עם כמה חברה לטורניר בESL והעיפו אותנו כי לפי טענת האדמין אנחנו לא חלק מאירופה וכתוצאה פסלו אותנו.. אחרי זה סתם התעניינתי לראות איזה מדינות משחקות שם ואני רואה אירן שהם בכלל לא קשורים לאירופה אבל איכשהו הם שם.. בקיצור אנחנו נחשבים לMiddle East ואני מאמין שגם פה אנחנו לא נוכל לשחק :/

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    נכתב במקור על ידי ThePopQwZz
    מה שמצחיק זה שגם באירופה אתה לא יכול לשחק אני נרשמתי עם כמה חברה לטורניר בESL והעיפו אותנו כי לפי טענת האדמין אנחנו לא חלק מאירופה וכתוצאה פסלו אותנו.. אחרי זה סתם התעניינתי לראות איזה מדינות משחקות שם ואני רואה אירן שהם בכלל לא קשורים לאירופה אבל איכשהו הם שם.. בקיצור אנחנו נחשבים לMiddle East ואני מאמין שגם פה אנחנו לא נוכל לשחק :/

רציתי לציין שבESL אי אפשר אבל לפי מה שזכור לי corea שיחקו
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    רציתי לציין שבESL אי אפשר אבל לפי מה שזכור לי corea שיחקו
    אנחנו גם שיחקנו מספר פעמים אחי אבל פתאום שוב שינו תחוקים - היה את זה גם בג'יפיניטי אבל פתחו על זה אשכולות ברדיט ואז הם שינו שישראלים יכולים לשחק באירופה..

הצטרף בתאריך
    27.07.2014
    בעולם האלקטרוני אנחנו מושמצים, ההדק קל מאוד על המקלדת, לכן, לא תראו מקומות שיגידו - אהלן ברוכים הבאים, לכל מקום יקח לנו זמן להכנס אליו, מכל הבחינות, אבל אנחנו לא פראיירים. אל תפסיקו לנסות.

הרשמה