תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: ad (על פי הסורסבאן)

שם האדמין: "MELEH"

סיבת התלונה: גאג ארוך + סתם באן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:2.4

הערות נוספות:
    לפני מספר דקות האדמין המכונה "MELEH" נתן לי גאג ובאן אבל בואו נתחיל מההתחלה
    אדמינים: נותנים עוד ועוד ריפליים למרות שהם מבינים שיש באג שהבוט הורג את הטרור (או לא מבינים? אני הייתי מבין בפעם השנייה לפחות)
    בקיצור רשמתי בצאט משהו כמו "אין למידה" ועוד משהו בסגנון לאחר מכן "MELEH" הכריח אותי לשנות את השם שלי כדי שאני מניח לתת לי גאג על מה שכתבתי למרות שלדעתי כל אדמין אחר היה נותן לי מקסימום גאג לאולי שעה בגג אבל "MELEH" החליט לתת לי 1440
    בקיצור קצת סירבתי לשנות את השם שלי אמרתי "תלמד להשתמש בפקודה /id" "היא לא נמצאת סתם" אחרי ששיניתי תשם אני מזכיר הוא נתן לי גאג ל-1440 כלומר יום אחרי זה שאלתי באדמין צאט "מדוע קיבלתי גאג" ואדמין ענה לי
    MELEH: יש לך את הפקודה /muted (למרות שהיא לא רושמת את סיבת הגאג ובנוסף לזה זה לא גאג זה מיוט)
    בכל אופן ניסיתי /gagged וכן כפי שציפיתי לא עובד אחר כך רשמתי (באדמין צאט) "הפקודה /muted לא עובדת ככה"
    והוא אומר לי שכן למרות שלא בדק או כל דבר שהוא ואז אמר "אם תמשיך לכתוב באדמין צאט דברים לא קשורים תקבל באן" רשמתי לו שוב
    1. הפקודה לא עובדת 2.(עוד משהו שאני לא זוכראבלמשהו לעיניין ולא משהו לא קשור שאמור איזה שהיא צורה להפריע) ו-"MELEH" מחליט לתת לי באן ליום.

נניח שהוא לא מחפש אותי :
    1.למה הוא דווקא נתן לי את הגאג כשהיה בסביבות הארבעה אדמינים בשרת.
    2. גאג ליום על "אדמינים לא לומדים" .
    3. למרות שאני כותב דברים לעיניין באדמין צאט הוא בוחר לא להקשיב לי ולתת לי אזהרה לבאן + אומר לי לכתוב /muted.
    4. יום?,אתה לא רציני.
    עוד משהו:
    נניח שהזמן של הגאג מוצדק
    אבל הבאן לא חושב. אשמח לתגובה מהירה מאחד המנהלים ופחות מצד האדמין הנכבד
    דמו : לצערי אין לי

*תיקון*
    באן ליומיים
    סיבה:

מתגרה באדמינים בלי הפסקה ומעיר להם הערות לאחר שקיבל עונש לא לומד לקח אחרי כל עונש!
    נניח שאני התגרתי באדמין הוא נתן לי גאג ליום נגמר הסיפור ! זאת לא הסיבה של הבאן! הסיבה של הבאן לפי איך שהוא הזהיר אותי בשרת זה משום שרשמתי באדמין צאט!
    ולגבי "הסטורית הבאנים שלי"
    כמה מתוך הבאנים שלי הם על זה שלא ידעתי חוקים בשרת ה-RP
    תמונות:
    1. https://prnt.sc/ia0r99
    2. https://prnt.sc/ia0rf6 - אי ידיעת חוקים
    3. https://prnt.sc/ia0rna - טעות
    4. https://prnt.sc/ia0ruo - אי ידיעת חוקים
    5. https://prnt.sc/ia0snu הבאן החמישי אדמין נתן לי דרך הסורס באן התלוננתי עליו כי זה לא קרה בכלל אבל רק הוא הגיב על התלונה ושיקר ובנוסף לזה הבאנים הראשונים שלי עם הפרש של חצי שנה!

מהבאנים המוצדקים שלי יש שישה http://prntscr.com/ia0uvv ומשום מה 4 מתוכם מ- "MELEH"
    אז בבקשה לא לומר שיש לי "היסטורית באנים מכובדת"
    נערך לאחרונה על ידי Mister1; 04.02.2018 בשעה 19:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי מיסטר, אענה לך בפעם האחרונה אחד ולתמיד; למה אתה ממשיך?

אם קיבלת על זה שאתה מתחכם, מתגרה ומקלל אדמינים בלי הפסקה (גם בגלל זה ירדת מהתפקיד שלך) עונשים רבים מאוד לזמנים ארוכים מאוד, למה אתה ממשיך?

אם קיבלת על זה שאתה אומר לאדמינים מה לעשות, מתערב בשיקולים שלהם ומפריע להם לתפקד כהלכה ויוצר כאוס בשרת עונשים רבים מאוד וארוכים מאוד, למה אתה ממשיך?

למה אתה ממשיך (?) להביא הוכחות ערוכות ושקריות (ניתן לראות פה) וכאשר אתה יוצא ה-"לא בסדר" אתה לא מתאמץ אפילו וישר רץ לפורום על מנת שירחמו עליך כי ה"אדמין האיום נתן לי באן על כלום".

למה אתה ממשיך להגיד שפקודות לא עובדות למרות שהן עובדות? (נבדק על ידי אדמין אחר בדיוק דקה אחרי שרשמת ולא רק שהן עובדות, הן מציגות את הזמן בו נגמר לך המיוט, האדמין שנתן לך את המיוט ואת הסיבה למיוט, שבמקרה זה הייתה מפורטת למדי)

למה אתה ממשיך לרשום דברים לא קשורים לשרת באדמינצ'ט ועוד לשקר לגביהם אם קיבלת עונשים ארוכים ובלתי פוסקים בנושא? (אמרת שאתה לא זוכר מה רשמת אך רשמת שלפני כמה דקות נתתי לך עונש, לפי מיטב ידיעתי ולפי דיונים שנפתחו על ידיך בעבר, לא נראה כאילו יש לך איזושהי בעיה עם לזכור פרטים).

אענה על השאלות שלך עכשיו;

1. לא משנה מי נתן לך את הגאג, למרות שבמקרה זה האדמינים היו עסוקים בלטפל בבאג שהיה בBot Replay ואני עזרתי להם בטיפול בסוגיית המשמעת (שבה, אתה מככב). בנוסף, ניתן ללמוד עוד על השקרים שלך מכך שידעת שאני הבאתי לך את הגאג על ידי השימוש בפקודה /muted, שטענת שהיא לא עובדת על מנת לעצבן וליצור בלאגן בקרב האדמינים.

2. גאג ליום על התגרות יום יומית בלתי פוסקת שנמאס כבר ממנה (קיבלת הרבה באנים בנושא, תגיד תודה שלא קיבלת באן עוד אז).

3. הדברים שכתבת באדמינצ'ט כלל לא היו לעניין- צירוף של עלבון עם הודעה שקרית על פקודה שלא עובדת מספר פעמים לאחר שהוזהרת לצערי לא נחשב.

4. אני מאוד רציני, אתה בעצמך אמרת שבאנים שהבאתי לך מוצדקים (עוד יותר מראה על השקרים שלך בכל התלונות הקודמות).

כנראה שלא הבנת, כמו בתלונות הקודמות- כשאני אומר "עונשים" אני מתכוון גם לעונשי Comms (מיוט\גאג).

MELEH

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 04.02.2018 בשעה 19:41.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    1. אם קיבלת על זה שאתה מתחכם, מתגרה ומקלל אדמינים בלי הפסקה (גם בגלל זה ירדת מהתפקיד שלך) עונשים רבים מאוד לזמנים ארוכים מאוד, למה אתה ממשיך?

לא קיללתי נניח שהתגרתי

אם קיבלת על זה שאתה אומר לאדמינים מה לעשות, מתערב בשיקולים שלהם ומפריע להם לתפקד כהלכה ויוצר כאוס בשרת עונשים רבים מאוד וארוכים מאוד, למה אתה ממשיך?

את זה בכלל לא עשיתי אתה כנראה חי בסרט ומדמיין

למה אתה ממשיך (?) להביא הוכחות ערוכות ושקריות (ניתן לראות פה) וכאשר אתה יוצא ה-"לא בסדר" אתה לא מתאמץ אפילו וישר רץ לפורום על מנת שירחמו עליך כי ה"אדמין האיום נתן לי באן על כלום"

שיקריות אה? אין לי איך להוכיח את זה שזה שמה שרשמתי לא שיקרי אבל אתה ממש שקרן זה שאתה רושם בצורה כזאת יפה לא אומר שאתה צודק ואתה ממש שקרן ואפס!

למה אתה ממשיך להגיד שפקודות לא עובדות למרות שהן עובדות? (נבדק על ידי אדמין אחר בדיוק דקה אחרי שרשמת ולא רק שהן עובדות, הן מציגות את הזמן בו נגמר לך המיוט, האדמין שנתן לך את המיוט ואת הסיבה למיוט, שבמקרה זה הייתה מפורטת למדי)
    אם היית מנסה את הפקודה בתור שחקן רגיל היית מבין שהפקודה אומרת רק אם יש לך מיוט ואין פקודה כזאת /gagged

למה אתה ממשיך לרשום דברים לא קשורים לשרת באדמינצ'ט ועוד לשקר לגביהם אם קיבלת עונשים ארוכים ובלתי פוסקים בנושא? (אמרת שאתה לא זוכר מה רשמת אך רשמת שלפני כמה דקות נתתי לך עונש, לפי מיטב ידיעתי ולפי דיונים שנפתחו על ידיך בעבר, לא נראה כאילו יש לך איזושהי בעיה עם לזכור פרטים).
    אתה פשוט חרטטן רשמתי לעיניין באדמין צאט ומאוד קשורים!

1. לא משנה מי נתן לך את הגאג, למרות שבמקרה זה האדמינים היו עסוקים בלטפל בבאג שהיה בBot Replay ואני עזרתי להם בטיפול בסוגיית המשמעת (שבה, אתה מככב). בנוסף, ניתן ללמוד עוד על השקרים שלך מכך שידעת שאני הבאתי לך את הגאג על ידי השימוש בפקודה /muted, שטענת שהיא לא עובדת על מנת לעצבן וליצור בלאגן בקרב האדמינים
    ושוב לנסות תפקודה בתור שחקן בלי גישות

2. גאג ליום על התגרות יום יומית בלתי פוסקת שנמאס כבר ממנה (קיבלת הרבה באנים בנושא, תגיד תודה שלא קיבלת באן עוד אז).
    כן ברור באן על שרשמתי שאתם לא לומדים מעולה זאת הדרך

3. הדברים שכתבת באדמינצ'ט כלל לא היו לעניין- צירוף של עלבון עם הודעה שקרית על פקודה שלא עובדת מספר פעמים לאחר שהוזהרת לצערי לא נחשב.
    בהחלט אני משקר ואתה צודק אני בטוח! לא רשמתי שום עלבון! אתה מוזמן להפסיק לשקר!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    בבקשה לחדול מדיון בתלונות.
    העניין בטיפול שלי.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    העניין טופל בTS אפשר לנעול