תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם וקישור בסטים (H2K (R.I.P HEADPHONES
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696
    קישור לבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#25126
    שם האדמין שנתן לי את הבאן: NOT ELLAY
    סיבת הבאן לפי דברי עילאי:
    makelel admins and trollim
    תאריך הבאן : 2.2.18
    הערות נוספות : יש לי זמן חופשי בשבת הזו ואני אשמח לנצל אותה על שרתיכם אשמח אם תורידי לי את הבאן

נכנסתי לי לשרת הקזואל שלכם להעביר את השרת תחילה היינו במפה דסט שיחקתי לי בשלב מסויים חבר שלי אמר לי משהו בדיסקורד כתבתי לו בצאט kiss my ass לאחר כמה ראונדים קיבלתי גאג ליום על התגרות הבנתי שעילאי הבין לא נכון וחשב שהתגרתי באחד השחקנים את זה עוד הבנתי אבל מספיק גאג לשעה שעתיים זה לא הכרחי לשים גאג ליום על שטויות כאלה אבל זה לא העניין.
    לאחר כמה ראונדים עברנו למפה מיראג במפה זו אני אוהב ללכת לפאלס A ולחכות לפיקים בשלב מסויים עילאי אמר לי שאסור לי לעשות את זה שאלתי אותו למה הוא ענה לי שאני מעכב את הראונד בחוקים לא היה רשום שום חוק כזה שאסור להתקמפר חוץ מחוק שאוסר על התקמפרות ב T אז התווכחתי איתו בשלב מסויים הוא פשוט עקב אחרי וראה מה אני עושה שם ודחף בי לצאת משם ואפילו טען שניסיתי לעשות נייפים אמנם הייתי שם באחת הפינות אבל הייתי עם נשק ולא באתי בכוונה לעשות נייף בשלב מסויים ראיתי שעוד ילד בא לשם ועושה בדיוק אותו הדבר רק שהוא מחזיק זאוס (maizter) כמובן שלא עשה לו כלום … לאחר שקיבלתי קיק חזרתי לשרת וביררתי את העניין עילאי טען שאסור להתקמפר בפאלס (מה שלא רשום בחוקי השרת) התווכחתי איתו בשרת ולבסוף החליט שהוא צודק ושם לי באן מה שבאמת הטריף אותי זה ששחקנים אחרים גם מתקמפרים אבל להם הוא לא עושה כלום: FIGSY ו PWB ..... בריזון כתב לי:
    makelel admins and trollim אני לא מבין איך קיללתי אותך בדיוק תסביר לי לא השתמשתי בקללה אחת וטרולים אם מה שעשיתי זה טרולים אז פשוט תנו לחצי מהשרת שלכם באן......
    עוד מקרה במפה מיראג קרה כאשר MAIZTER הרג את אחד השחקנים וכמובן שעילאי יתחיל לרדת על אותו שחקן שמיזטר הרג כשהוא לא שם ולהשתמש בכינויים כמו: איזה גרוע הוא, הוא לא שמע תסקופ שלך וביטויים שאם אני הייתי אומר אותם הייתי מקבל מיוט ארוך.
    אשמח אם תורידו לי את הבאן אני רוצה לשחק בשרתים שלכם ואשמח אם תטפלו בעניין בנושא עילאי תודה יום טוב

מצטער שהכתב הסופי יצא ככה אני ניסיתי כמה פעמים לא הצלחתי לשנות את זה יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    אשמח אם יורידו לי תבאן אני רוצה לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2015
    עיר
    חדרה
    היי H2K

אתה הייתה קמפר בכמה רונדים באותו מקום והאדמין נתן לך עזרה ואתה לא הקשבת לו ואתה גם רשמת בצ'ט משהו שאסור
    ואתה גם קיללת את האדמין ובגלל זה אתה קבלת באן
    והבאן לא יורד

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    אתה הייתה קמפר בכמה רונדים באותו מקום והאדמין נתן לך עזרה ואתה לא הקשבת לו ואתה גם רשמת בצ'ט משהו שאסור
    נתחיל בזה שאין שום חוק שאוסר קמפ בפלס ב A במיראג ובכללי קאמפ במפה גם בתור טרור וגם בתור סיטי אז על מה לתת לי אזהרה בדיוק על חוק שעברתי על מה עברתי אם אין חוק? ......
    והקטע שקיללתי אותו לא קיללתי אותו אבל נגיד שקיללתי אדמין זה לא סיבה לבאן ליומיים נגיד ככה תפסיק למצוא תירוצים ולברוח מהאמת האדמין הזה עושה אביוזים ופרוטקציות על ימין ועל שמאל ואני דורש שיורידו לי את הבאן הזה!

- - - Updated - - -

נתחיל בזה שאין שום חוק שאוסר קמפ בפלס ב A במיראג ובכללי קאמפ במפה גם בתור טרור וגם בתור סיטי אז על מה לתת לי אזהרה בדיוק על חוק שעברתי על מה עברתי אם אין חוק? ......
    והקטע שקיללתי אותו לא קיללתי אותו אבל נגיד שקיללתי אדמין זה לא סיבה לבאן ליומיים נגיד ככה תפסיק למצוא תירוצים ולברוח מהאמת האדמין הזה עושה אביוזים ופרוטקציות על ימין ועל שמאל ואני דורש שיורידו לי את הבאן הזה!

- - - Updated - - -

טעות בעכבר שלי סליחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי H2K,

אני מזמין אותך לשיחת בירור בשרת הטימספיק של הקהילה על מנת לברר יותר לעומק את המקרה.

כתובת השרת- ts.vgames.co.il:9601

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    כרגע הטים ספיק לא עובד לי אני מנסה להוריד אותו מחדש וזה פשוט לא עוזר הדבר היחיד שאני רוצה זה שיורידו לי תבאן ויטפלו באדמין הזה לא יותר מזה תודה.
    אם אתם רוצים תשאלו את ELLAY מה קרה שם הוא יסביר לכם טוב מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    הבאן ירד ונמחק לאחר בירור.
    תוסיף אותי בסטים בבקשה - http://steamcommunity.com/id/yuggi/

ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הרשמה