תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    זה העונש שלנו על זה שבשנת 2018 אנחנו עדיין משחקים קונטר..

http://www.youtube.com/watch?v=yNlGd...ature=youtu.be

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    נראה לי שאתה צריך לקחת כמה שיעורים בפיזיקה אחי זה הגיוני לגמריי ואתה מוזמן לבוא אליי לשכונה נצלם סצנה כזאת גם במציאות

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    נכתב במקור על ידי ladygaga
    נראה לי שאתה צריך לקחת כמה שיעורים בפיזיקה אחי זה הגיוני לגמריי ואתה מוזמן לבוא אליי לשכונה נצלם סצנה כזאת גם במציאות
    Stefani Joanne Angelina Germanotta[a] (born March 28, 1986), known professionally as Lady Gaga, is an American singer, songwriter, and actress. She is known for her unconventionality and provocative work as well as experimenting with new images.
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    Stefani Joanne Angelina Germanotta[a] (born March 28, 1986), known professionally as Lady Gaga, is an American singer, songwriter, and actress. She is known for her unconventionality and provocative work as well as experimenting with new images.
    ברחת יפה מהבושה bratt

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    ברחת יפה מהבושה bratt
    בושה? wtf are you on about ?
    bratt
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    bratt
    אחי הוא באמת אחד המסכנים, לא מפסיק לחפש לריב פה בכל אשכול שיש.. רק מראה כמה החיים שלו טובים שהוא כל היום צריך להתעסק בחרא של אחרים, את מי מעניין פיזיקה ?? נטו זה מצחיק שרונן רואה רק את הכתף של השחקן וישר מת ואתה רץ לנסות לריב עם אנשים, גבר תתחיל להתעסק בחרא שלך זה נטו סרטון לבידור לא מבין מאיפה כל השינאת חינם שלך באה..

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    אחי הוא באמת אחד המסכנים, לא מפסיק לחפש לריב פה בכל אשכול שיש.. רק מראה כמה החיים שלו טובים שהוא כל היום צריך להתעסק בחרא של אחרים, את מי מעניין פיזיקה ?? נטו זה מצחיק שרונן רואה רק את הכתף של השחקן וישר מת ואתה רץ לנסות לריב עם אנשים, גבר תתחיל להתעסק בחרא שלך זה נטו סרטון לבידור לא מבין מאיפה כל השינאת חינם שלך באה..
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    bratt
    חחחח משום מה חשבתי שאתה תומך בעמדה של הגולם שפתח את האשכול ומאשים את המשחק )) "את מי מעניין פיזיקה"
    מצטער bratt

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    חחחח משום מה חשבתי שאתה תומך בעמדה של הגולם שפתח את האשכול ומאשים את המשחק )) "את מי מעניין פיזיקה"
    מצטער bratt
    wtf are you on about
    i simply cant understand wtf do u want
    metro boomin

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    מצטער bratt
    עזוב כן/לא
    אני מעלה אשכול עם סרטון שמצחיק/משו שונה, לכל הדעות.. למה אתה מרגיש צורך לבוא לפה ולכתוב דברים מגעילים ולהעליב אנשים אחרים?
    זה גורם לך שמחה? אושר? עושה לך את זה לשבת כל היום מול פורום ולחפש ילדים לריב איתם?
    כאילו שעמום צריך להיות לבן אדם..

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    עזוב כן/לא
    אני מעלה אשכול עם סרטון שמצחיק/משו שונה, לכל הדעות.. למה אתה מרגיש צורך לבוא לפה ולכתוב דברים מגעילים ולהעליב אנשים אחרים?
    זה גורם לך שמחה? אושר? עושה לך את זה לשבת כל היום מול פורום ולחפש ילדים לריב איתם?
    כאילו שעמום צריך להיות לבן אדם..
    אתה פותח סרטון ורושם "העונש שלנו על זה שאנחנו משחקים סיאסגו עדיין"
    בפורום של סיאסגו
    והתוכן מפגר כי צריך להיות ממש טיפש בשביל לחשוב שהדבר הזה זה באג אז אני צוחק עליך כי זה כבר אשכול שני שאתה פותח ורושם במילים אחרות "אני טיפש, דונו"

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    זה טיפה עצוב שאחרי כמה שנים שאתה משחק את המשחק הזה אתה עדיין לא מבין זוויות.....

תחכים....
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    אתה פותח סרטון ורושם "העונש שלנו על זה שאנחנו משחקים סיאסגו עדיין"
    בפורום של סיאסגו
    והתוכן מפגר כי צריך להיות ממש טיפש בשביל לחשוב שהדבר הזה זה באג אז אני צוחק עליך כי זה כבר אשכול שני שאתה פותח ורושם במילים אחרות "אני טיפש, דונו"
    אההא אז כי רשמתי משפט לצחוק, (מן הסתם זה לצחוק כי גם אני משחק סיאס..)
    והתוכן לא מפגר זה מצחיק שהוא הוציא רק את הכתף שלו וישר מת, לא משנה באיזה משחק יריות זה היה קורה והאם יש הגיון מאחורי זה..
    עצם זה שאתה יושב פה על הפורום יום יום שעה שעה ומחפש איפה להתסיס ולרדת על אנשים רק מראה כמה חיים חברתיים יש לך שאתה צריך להתעסק בכל אחד ואחד שמעלה לפה אשכול..
    ועזוב את העובדה שגם אם זה לא אשכול לטעמך אין סיבה שתגיב בו, ותנסה לפגוע באנשים (גם אם הם טיפשים)

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    זה טיפה עצוב שאחרי כמה שנים שאתה משחק את המשחק הזה אתה עדיין לא מבין זוויות.....

תחכים....
    שוב זה לא ממש מעניין אותי, זה עדיין מצחיק בכל אופן שאויב הוציא רק כתף וישר הרג את רונן, זה לא רלוונטי זווייות לא זוויות,
    עצם זה שמצאתי את זה רלוונטי לשתף פה באשכול סוגר את העניין. אין סיבה לבוא ולנסות לרדת על בן אדם, לא נראה האשכול פשוט עוברים הלאה זה מה שאני מנסה להגיד, ולא האם זה הגיוני או לא הגיוני או האם זה באג.. כתבתי csgo'd כי לא הייתי כותב ronen getting killed by an enemy peeking only with shoulder..

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    אההא אז כי רשמתי משפט לצחוק, (מן הסתם זה לצחוק כי גם אני משחק סיאס..)
    והתוכן לא מפגר זה מצחיק שהוא הוציא רק את הכתף שלו וישר מת, לא משנה באיזה משחק יריות זה היה קורה והאם יש הגיון מאחורי זה..
    עצם זה שאתה יושב פה על הפורום יום יום שעה שעה ומחפש איפה להתסיס ולרדת על אנשים רק מראה כמה חיים חברתיים יש לך שאתה צריך להתעסק בכל אחד ואחד שמעלה לפה אשכול..
    ועזוב את העובדה שגם אם זה לא אשכול לטעמך אין סיבה שתגיב בו, ותנסה לפגוע באנשים (גם אם הם טיפשים)
    חח למה אתה כל הזמן מתעסק בחיים החברתיים שלי? אני לא מגיב כמעט לאף אחד בפורום ועובדתית יש לך במספר תוך שנה וחצי שליש מכמות ההודעות שאני כתבתי ב7 שנים ))))))))))))))))
    הסיבה שבגללה אני מגיב לך כי אתה מטעה אנשים וגורם להם אחר כך לבכות כשהם מתים בלי לראות אויב ולא מבינים מתמטיקה פשוטה

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    חח למה אתה כל הזמן מתעסק בחיים החברתיים שלי? אני לא מגיב כמעט לאף אחד בפורום ועובדתית יש לך במספר תוך שנה וחצי שליש מכמות ההודעות שאני כתבתי ב7 שנים ))))))))))))))))
    הסיבה שבגללה אני מגיב לך כי אתה מטעה אנשים וגורם להם אחר כך לבכות כשהם מתים בלי לראות אויב ולא מבינים מתמטיקה פשוטה
    יודע מה, יש משהו במה שאתה אומר.. מקבל, אבל פעם הבאה תשתדל עם פחות אנרגיה שלילית ועצבים, כל מה שרציתי לעשות הוא לפרסם משהו מצחיק לפחות לטעמי.. וראית גם כשרומא** את התמונה של הזוויות לא הגבתי כי זה היה לעניין..

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    יודע מה, יש משהו במה שאתה אומר.. מקבל, אבל פעם הבאה תשתדל עם פחות אנרגיה שלילית ועצבים, כל מה שרציתי לעשות הוא לפרסם משהו מצחיק לפחות לטעמי.. וראית גם כשרומא** את התמונה של הזוויות לא הגבתי כי זה היה לעניין..

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    וכן, יש משהו אגרסיבי ומזלזל כשאתה אומר בוא אלי לצלם בשכונה.

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    וכן, יש משהו אגרסיבי ומזלזל כשאתה אומר בוא אלי לצלם בשכונה.
    אני לא יודע אם אתה רציני או שאתה צוחק עכשיו..

הרשמה