תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    02.02.2018
    שאני נכנס לcsgo למשחק לcasual המשחק קורס
    אני נכנס לשרת מגיע לטעינת מפה והמחשב עושה ריסטרט מחדש
    מישהו יודע מה לעשות??

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נשמע לא סביר .. זה קורה רק בקזואל?
    אם המחשב עושה ריסטרט אני מאמין שזאת יכולה להיות בעיה בספק כוח (במידה והוא קורס).
    או שזאת בעיה תכנתית בכלל, ואז זה יכול לעבור מחוסר מקום קיצוני עד לוירוס מסוים..

יש הרבה משתנים, חסרים פרטים בשביל שאעזור לך.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

הצטרף בתאריך
    02.02.2018
    נכתב במקור על ידי yukki
    נשמע לא סביר .. זה קורה רק בקזואל?
    אם המחשב עושה ריסטרט אני מאמין שזאת יכולה להיות בעיה בספק כוח (במידה והוא קורס).
    או שזאת בעיה תכנתית בכלל, ואז זה יכול לעבור מחוסר מקום קיצוני עד לוירוס מסוים..

יש הרבה משתנים, חסרים פרטים בשביל שאעזור לך.
    עשיתי לפני יומיים פירמוט יש לי ווינדוס 10
    פתחתי את המחשב ניקיתי את האבק שהצטבר שם כמובן בכמה שיכולתי.. המאווררים שתיהם עובדים
    בשביל המחשב שלי לא אמור להיות בעיה להריץ את cs go בכלל
    עד לא מזמן הייתי יכול להריץ את cs go על ההאיכות הכי גבוהה
    ופתאום הוא מריץ רק על 4:3 כמו 800X600

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אז זו כנראה בעיה חומרתית.. יכול להיות שאתה לא מחובר לכרטיס מסך אלא ללוח אם שלך? (או שהוא תקול?)
    תבדוק לאן מתחבר החיבור מהמסך שלך - יש לך כנראה כמה חיבורים בחלק האחורי של המחשב, תבדוק אם זה בחלק העליון (לוח האם) או בתחתון (כרטיס המסך).

הצטרף בתאריך
    02.02.2018
    נכתב במקור על ידי yukki
    אז זו כנראה בעיה חומרתית.. יכול להיות שאתה לא מחובר לכרטיס מסך אלא ללוח אם שלך? (או שהוא תקול?)
    תבדוק לאן מתחבר החיבור מהמסך שלך - יש לך כנראה כמה חיבורים בחלק האחורי של המחשב, תבדוק אם זה בחלק העליון (לוח האם) או בתחתון (כרטיס המסך).
    האמת שיש רק חיבור אחד והוא למטה

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי shiftYYYYY
    האמת שיש רק חיבור אחד והוא למטה
    אז אתה מחובר לכרטיס מסך..

אני אעביר את האשכול לפורום הראשי לראות אם יכולים לעזור לך בזה שם, אנשים שיותר מבינים ממני.

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    1. נסה לעדכן את הגרסא של windows.

2. עדכן דרייברים חשובים במחשב כולל דרייבר של סאונד, דרייבר לא מעודכן של סאונד יכול לגרום לתקלות כאלו.

3. נסה לבדוק את קבצי ה Game Cache שלך.

4. בטל את כל האפליקציות שפועלות ברקע.

5. בדוק אם הבעיה נמצאת גם במשחקים אחרים של Valve.

6. Secondary Installers.

Many Steam games include installers for features and services required by the game. These include installers for DirectX, PhysX, Games for Windows Live, C++ components, or Windows updates required by the game.

Steam is designed to run these installers when the game is first launched. If an installer is canceled by a user or prevented from running by another application on your system, the game may not launch correctly. If this occurs, these installers will need to be launched manually.

These installers are found in the game's installation folder, or a subfolder, found in the following location by default:

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\<game_name>\

אנא עדכן אם כל זה לא עובד כדי שאוכל לעזור באופן רציני יותר.

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 09.02.2018 בשעה 17:59.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"

הצטרף בתאריך
    02.02.2018
    נכתב במקור על ידי -MELEH-
    1. נסה לעדכן את הגרסא של windows.

2. עדכן דרייברים חשובים במחשב כולל דרייבר של סאונד, דרייבר לא מעודכן של סאונד יכול לגרום לתקלות כאלו.

3. נסה לבדוק את קבצי ה Game Cache שלך.

4. בטל את כל האפליקציות שפועלות ברקע.

5. בדוק אם הבעיה נמצאת גם במשחקים אחרים של Valve.

6. Secondary Installers.

Many Steam games include installers for features and services required by the game. These include installers for DirectX, PhysX, Games for Windows Live, C++ components, or Windows updates required by the game.

Steam is designed to run these installers when the game is first launched. If an installer is canceled by a user or prevented from running by another application on your system, the game may not launch correctly. If this occurs, these installers will need to be launched manually.

These installers are found in the game's installation folder, or a subfolder, found in the following location by default:

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\<game_name>\

אנא עדכן אם כל זה לא עובד כדי שאוכל לעזור באופן רציני יותר.

הכל בדקתי ומשחקים אחרים זה גם קורס לפעמים

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    נכתב במקור על ידי shiftYYYYY
    הכל בדקתי ומשחקים אחרים זה גם קורס לפעמים
    אני ישמח לעזור לך
    אני טכני מחשבים וכהיום לומד לתואר ראשון במדעי מחשב

תוכל ליצור איתי קשר פה בפורום בהודעת פרטית או אפשר גם בסקייפ אני ישמח לעזור לך

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    יכול להיות שכשפתחת את המחשב לנקות את האבק נגעת בטעות באיזה חיבור? לא הכי מבין אבל כדאי לבדוק לדעתי
    awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    נכתב במקור על ידי jesteron
    יכול להיות שכשפתחת את המחשב לנקות את האבק נגעת בטעות באיזה חיבור? לא הכי מבין אבל כדאי לבדוק לדעתי
    לפי מה שאתה הייתה אומר וזה הכן קרה המחשב יהיה נדלק לו אבל לא מראה לו מסך

My monster

Intel i5 6600k OC 4.50Ghz | Artic Feeezer 13 | Gigabyte Ga Z170 HD3P | Gigabyte RX460 Windforce 4GB
    Hyperx 2x8gb DDR4 2400Mhz | Kingston SSDNow UV400 240GB | Psu Antec 550W 80+VP550P | Case Antec gx505 window steel

My Gear
    HP Pavilion 22xw 21.5-inch IPS LED | סט
    Devastator CM STORM Gaming

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי ssmkk
    לפי מה שאתה הייתה אומר וזה הכן קרה המחשב יהיה נדלק לו אבל לא מראה לו מסך
    יכול להיות.. אבל אולי הוא נגע בחיבור שקשור למעבד\כ.מסך אולי? או שזה לא עובד ככה?
    awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    נכתב במקור על ידי jesteron
    יכול להיות.. אבל אולי הוא נגע בחיבור שקשור למעבד\כ.מסך אולי? או שזה לא עובד ככה?
    רק שתדע עם הוא יהיה נוגע משהו במעבד המחשב לא יהיה עולה אפילו למערכת הפעלה יהיה קורס לו
    ועם הוא נגע במשהו שקשור למסך המחשב יהיה נדלק אבל במסך עצמו לא יהיה מראה כלום פיזית מבין!!! אז ככה שאין סיכוי

My monster

Intel i5 6600k OC 4.50Ghz | Artic Feeezer 13 | Gigabyte Ga Z170 HD3P | Gigabyte RX460 Windforce 4GB
    Hyperx 2x8gb DDR4 2400Mhz | Kingston SSDNow UV400 240GB | Psu Antec 550W 80+VP550P | Case Antec gx505 window steel

My Gear
    HP Pavilion 22xw 21.5-inch IPS LED | סט
    Devastator CM STORM Gaming

הרשמה