תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    14.04.2008
    עיר
    באר שבע
    שלום לכולם,רבה שנים לא ביקרתי בקהילה הזאת (לפחות 5), לאחרונה אני משוטט ברחבי היוטיוב והפורומים
    ואני רואה אשכרה ילדים בני 14 משדלים ילדים אחרים להמר על כספם (או של ההורים שלהם) ואני אומר לעצמי "לאן הגענו?"
    אתם לא מתביישים? ועוד אני פונה אל היוטיוברים המסכנים (שיש כאלה שהם מעל גיל 18 שמשדלים ילדים להמר (עבירה פלילית?)), תפסיקו לתת זה יד, באמת שזה לא יגמר בסוף בטוב.

בבקשה, שימו לזה סוף.

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני תומך בדבריך, זה עצוב שהיום יוצרי התוכן (סטרימרים/יוטיוברים) פונים לכיוון הימורים וזריקת כספים מטופשת.
    אני מאמין שכאשר ילדים רואים סרטונים כאלה הם בעצם לומדים ומתגרים לעשות זאת בעצמם וזה דבר רע, חוץ מזה דעתי האישית שהתוכן הוא פשוט רדוד וליוצר חסר כישרון/יצירתיות.
    אנחנו בפורומים ובשרתים אוסרים דיבורים ופרסום תכנים הקשורים להימורים.
    11. אסור לפרסם שום אייפי או כתובת שלא ברשות ויגיימס כולל אתרי הימורים, פורנו וכ'ו.

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    מסכים מאוד עם מה שרשמת ואני חייב לציין שלא שמתי לב לרמת הבעיה עד שבאמת ראיתי ביוטיוב את הטירוף סביב העניין הזה, לצערי אני לא מאמין שהנושא ייפתר בעיקר בגלל הסרטונים מחול שמחזקים את הנושא ונותנים לצופים תחושת השלייה שיש סיכוי גבוהה שיצא לך משהו נדיר. ( כמובן שבדך כלל פתיחת קופסאות שלא יצא דבר מהן לא יגיעו לערוץ אז צריך לקחת את זה בחשבון.

הצטרף בתאריך
    22.06.2009
    במיוחד ש90% מהסרטונים ביוטיוב הם מכורים כי הם קיבלו ספונר לפרסם את האתר..

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    כל סוג של הימור הוא חרא ועדיף להתרחק מזה, יש אנשים עם בעיות סמים ,יש אנשים עם בעיות אלכוהול ,יש אנשים שמכורים לסקס, וכ'ו וכ'ו ואותו הדבר עובד גם בעיית ההימורים ,זה התמכרות. ממליץ לכל בנאדם לא להתקרב לשום סוג של הימור כי אתם לא יכולים לדעת אם יש לכם עמוק בפנים את הבעיה הזאת ,וכשתגלו כבר יכול להיות מאוחר מידי.
    ואני לא מדבר עם טוטו פעם בשבוע בעשר שקל.

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    nice clickbait
    אם אתה לא רוצה להמר אין לך מה להטיף מוסר,מי שרוצה להמר שיהמר .
    btw
    אני מהמר מגיל 13 מcsgolounge עד עכשיו וואלה בעזרת השם בחיים לא יצאתי מופסד מהמר כבר איזה 5 שנה
    When Allah pushes you to the edge, Trust him fully because only two things can happen. Either he will catch you or he will make you learn how to fly.

הצטרף בתאריך
    14.04.2008
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    nice clickbait
    אם אתה לא רוצה להמר אין לך מה להטיף מוסר,מי שרוצה להמר שיהמר .
    btw
    אני מהמר מגיל 13 מcsgolounge עד עכשיו וואלה בעזרת השם בחיים לא יצאתי מופסד מהמר כבר איזה 5 שנה
    אתה מבין כמה אתה אידיוט?
    זה שאתה מטומטם וגאה בזה שאתה מהמר זה משהו אחר.
    אני מתכוון לזה שכל היוטיוברים הטיפשים מדרבנים ילדים בני 12 להמר, שזה דבר גרוע מאוד, אבל עזוב, כבר דאגתי לטפל בעניין הזה

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    נכתב במקור על ידי zard
    אתה מבין כמה אתה אידיוט?
    זה שאתה מטומטם וגאה בזה שאתה מהמר זה משהו אחר.
    אני מתכוון לזה שכל היוטיוברים הטיפשים מדרבנים ילדים בני 12 להמר, שזה דבר גרוע מאוד, אבל עזוב, כבר דאגתי לטפל בעניין הזה
    יוטיובר---->תוכן-------->כסף
    ez 200iq
    When Allah pushes you to the edge, Trust him fully because only two things can happen. Either he will catch you or he will make you learn how to fly.

הרשמה