תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    לא ראיתי אף אחד שמדבר על זה בניגוד לשנה שעברה (https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1580896).
    השגנו דברים בשנה החולפת, אבל כמו תמיד, יש מה לשפר.

1. קמו חברות בארץ שמשקיעות בגיימינג תחרותי.
    2. יש יותר תחרויות ויותר קבוצות, ישראל מתחילה להראות נוכחות גם בזירה העולמית (IeSF).
    3. יש יותר ספונסרים בארץ שמוכנים להתייחס לנושא של גיימינג תחרותי ברצינות.
    4. אנשים בארץ מנסים לגרום לגיימינג תחרותי להיחשב כספורט.

אלה דברים טובים, הגיימינג התחרותי בארץ משתפר משנה לשנה, גדל משנה לשנה, ומקבל נוכחות גם בחדשות בישראל.
    עכשיו אני אעבור לדברים שצריך לשפר ולקחת אותם על עצמנו בתור קהילה, קהילה ישראלית, ולא VGAMES או כל קהילה אחרת:

1. מאמן כדורסל אחד אמר שאם הקבוצה זורקת הרבה לסל, ככה יש יותר סיכויים שהיא תקלע - בדיוק ככה אצלנו, הרבה שחקנים דיברו על זה לאחרונה שהשחקנים שבטופ של הארץ הם חבר'ה סגורים ולא מוכנים לקבל אנשים חדשים. ברגע שהחברה בטופ של הארץ יקחו שחקנים שנחשבים "TIER2" בארץ, ויתנו להם זמן להתרגל לרמה וככה לקדם אותם, נוכל לראות יותר קבוצות, וגם יותר תוצאות.
    2. זה יותר לאנשים שאכפת להם מהקהילה התחרותית אבל יודעים שהם לא ברמה מספיקה / אין להם זמן להצליח - אנחנו צריכים אנשים בישראל שיהיו להם קשרים בחו"ל כדי לקדם את הקהילה בארץ גם שם.
    קחו לדוגמה את HLTV:
    https://www.hltv.org/events/3176/wes...egional-finals - עשרה קבוצות יגיעו לאליפות העולם משם, מסיבות מובנות ישראל לא יכולה להשתתף שם, אבל תסתכלו על הפרסים, הקבוצות הכי טובות בישראל בכלל לא נופלים מהרמה שם.
    ברגע שיהיה לקהילה הישראלית קשר קבוע ויציב עם HLTV ועם עוד אתרים, נוכל להכניס לשם יותר תחרויות משלנו, יוצא מזה שאנחנו מקבלים יותר חשיפה.

קחו את זה לתשומת לבכם, שנה מוצלחת

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    כתבה טיל תמשיך כך

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי official_Hyb
    כתבה טיל תמשיך כך
    שמח לשמוע

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    מעניין, תמיד יש מקום לשיפור.

אחלה כתבה,
    תודה .

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי 1slot
    מעניין, תמיד יש מקום לשיפור.

אחלה כתבה,
    תודה .
    תודה

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    לא הבנתי כלכך מה אתה אומר פה, אתה סתם כותב באופן כללי סיקור על מה שקרה השנה בCS ישראלי ?
    או שאתה בא לתת איזשהי דעה שלך?

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    לא הבנתי כלכך מה אתה אומר פה, אתה סתם כותב באופן כללי סיקור על מה שקרה השנה בCS ישראלי ?
    או שאתה בא לתת איזשהי דעה שלך?
    גם וגם. כתבתי על מה עברנו בתור קהילה בשנה החולפת, ודעתי מה צריך לעשות כדי להתחזק והיכנס לCS העולמי.
    לא הכנסתי לכתבה עוד משהו: כתבתי שהטופ של הארץ צריכים להכניס חבר'ה שנחשבים TIER2 בארץ, עדיף להם להכניס חבר'ה צעירים שיש להם זמן פנוי וכישרון. ככל שאתה צעיר אתה קולט יותר מהר דברים (בין אם זה שפה או כל דבר אחר), ולכן צריכים להכניס חבר'ה צעירים עם כשרון ולתת להם להתרגל לרמה - ואני בטוח שהם יביאו תוצאות.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי sadandtrue
    גם וגם. כתבתי על מה עברנו בתור קהילה בשנה החולפת, ודעתי מה צריך לעשות כדי להתחזק והיכנס לCS העולמי.
    לא הכנסתי לכתבה עוד משהו: כתבתי שהטופ של הארץ צריכים להכניס חבר'ה שנחשבים TIER2 בארץ, עדיף להם להכניס חבר'ה צעירים שיש להם זמן פנוי וכישרון. ככל שאתה צעיר אתה קולט יותר מהר דברים (בין אם זה שפה או כל דבר אחר), ולכן צריכים להכניס חבר'ה צעירים עם כשרון ולתת להם להתרגל לרמה - ואני בטוח שהם יביאו תוצאות.
    נוטה להסכים איתך ואז חושב למה?
    למה לנסות ולהתאמץ לךכנס לCS העולם? בשביל ששוב נקבל בראש מקבוצות שהרוב לא יודעים איך לבטא את השם שלהם? יש לישראל מה למכור בזירה העולמית? אלו שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך לפני שאתה כותב בוא נעשה ככה וככה
    לגבי הדבר השני שאמרת פה אני מסכים איתך לקבל יותר שחקני TIER 2 ולהכניס אותם, כי מי יודע אולי שחקנים צעירים או שחקני TIER 2 שישתפרו יוכלו לתת כבוד כי בינתיים חוץ מלבודד את עצמם ולשחק אותם מינימום FPL אני חושב שTIER 1 לא עשו כלום שיוכל להצדיק את ההערכה ואת היחס שמקנים להם/שהם מקנים לעצמם,אם זה מבחינה הישגית או מבחינת רמה אישית..
    בכל אופן חוץ מלנסות לקדם שחקנים צעירים או חדשים בתחום התחרותי אני לא רואה קבוצה ישראלית מביאה הישג גדול גם עוד 10 שנים

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    נוטה להסכים איתך ואז חושב למה?
    למה לנסות ולהתאמץ לךכנס לCS העולם? בשביל ששוב נקבל בראש מקבוצות שהרוב לא יודעים איך לבטא את השם שלהם? יש לישראל מה למכור בזירה העולמית? אלו שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך לפני שאתה כותב בוא נעשה ככה וככה
    לגבי הדבר השני שאמרת פה אני מסכים איתך לקבל יותר שחקני TIER 2 ולהכניס אותם, כי מי יודע אולי שחקנים צעירים או שחקני TIER 2 שישתפרו יוכלו לתת כבוד כי בינתיים חוץ מלבודד את עצמם ולשחק אותם מינימום FPL אני חושב שTIER 1 לא עשו כלום שיוכל להצדיק את ההערכה ואת היחס שמקנים להם/שהם מקנים לעצמם,אם זה מבחינה הישגית או מבחינת רמה אישית..
    בכל אופן חוץ מלנסות לקדם שחקנים צעירים או חדשים בתחום התחרותי אני לא רואה קבוצה ישראלית מביאה הישג גדול גם עוד 10 שנים
    ברגע שיכניסו שחקני TIER2 מהארץ לקבוצות שנחשבות TIER1, נוכר לראות תוצאות גם בשנה הקרובה.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    ברגע שיכניסו שחקני TIER2 מהארץ לקבוצות שנחשבות TIER1, נוכר לראות תוצאות גם בשנה הקרובה.
    איך? מזכיר לך שרוב שחקני ה tier 2 הם שחקנים ללא ניסיון תחרותי לא משנה עד כמה טובים הם יהיו במשחק יחיד או בפאג.. ככה שבשנה הקרובה זה בטוח לא יקרה

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    איך? מזכיר לך שרוב שחקני ה tier 2 הם שחקנים ללא ניסיון תחרותי לא משנה עד כמה טובים הם יהיו במשחק יחיד או בפאג.. ככה שבשנה הקרובה זה בטוח לא יקרה
    זה בדיוק על מה אני מדבר.
    הקבוצות שנמצאות ב-TIER1 בארץ כמעט ולא מקבלות שחקנים שנחשבים TIER2, או שחקנים צעירים (יש חבר'ה שהם גם TIER2 וגם שחקנים צעירים) מכיוון שאין להם ניסיון.
    מה שאני אומר: ברגע שTIER1 בארץ יקבלו יותר חבר'ה מTIER2 (שאין להם ניסיון, או שיש להם ניסיון מועט), נוכל לראות הרבה יותר קבוצות, תוצאות, ופרסום הרבה יותר גדול שבהחלט מגיע (לפי דעתי) לקהילת ה-CSGO בארץ.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    זה בדיוק על מה אני מדבר.
    הקבוצות שנמצאות ב-TIER1 בארץ כמעט ולא מקבלות שחקנים שנחשבים TIER2, או שחקנים צעירים (יש חבר'ה שהם גם TIER2 וגם שחקנים צעירים) מכיוון שאין להם ניסיון.
    מה שאני אומר: ברגע שTIER1 בארץ יקבלו יותר חבר'ה מTIER2 (שאין להם ניסיון, או שיש להם ניסיון מועט), נוכל לראות הרבה יותר קבוצות, תוצאות, ופרסום הרבה יותר גדול שבהחלט מגיע (לפי דעתי) לקהילת ה-CSGO בארץ.
    סבבה אבל לדעתי זה יקח עוד המון זמן עד ששחקנים חדשים יצברו ניסיון תחרותי, אם בכלל ישלבו אותם ב tier 1

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    סבבה אבל לדעתי זה יקח עוד המון זמן עד ששחקנים חדשים יצברו ניסיון תחרותי, אם בכלל ישלבו אותם ב tier 1
    לא לוקח הרבה זמן לצבור ניסיון תחרותי ברמות גבוהות אם יש לך כשרון, אתה תתפוס מהר בדיוק מה הולך שם.
    לפי דעתי זה ש"מבקשים משחקנים להוכיח את עצמם" - שזה מה שהרבה שחקנים אומרים, הם צריכים להבין שאין להם שום דרך להוכיח את עצמם, אלא אם כן הם יקבלו הצעה זמנית לטופ ולראות איך הולך להם שם.

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    אהבתי מאוד, אחלה של כתבה

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    לא לוקח הרבה זמן לצבור ניסיון תחרותי ברמות גבוהות אם יש לך כשרון, אתה תתפוס מהר בדיוק מה הולך שם.
    לפי דעתי זה ש"מבקשים משחקנים להוכיח את עצמם" - שזה מה שהרבה שחקנים אומרים, הם צריכים להבין שאין להם שום דרך להוכיח את עצמם, אלא אם כן הם יקבלו הצעה זמנית לטופ ולראות איך הולך להם שם.
    אין להם שום דרך? להזכירך אותם השחקנים הללו התחילו לשחק ולהתחרות כמו כל אחד אחר..וזה כן לוקח הרבה זמן, על סמך מה החלטת שזה לא?
    נערך לאחרונה על ידי ladygaga; 01.02.2018 בשעה 01:40.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    דבר ראשון לוקח זמן לצבור ניסיון תחרותי, פאג ומשחק תחרותי שונה מאוד אחד מהשני, משחק הרבה יותר איטי ומחושב וכו וכו לא אפרט על זה, אבל אין קשר לכישרון, צריך לפתח קור רוח, עמידה במצבי לחץ זה הרבה להפעיל את הראש ושחקן "מוכשר" שרגיל לרוץ ולהעיף ראשים בפאגים כן יתקשה מול סטאפ של הקבוצה שמולו זה א,
    דבר שני לגבי "אין להם דרך להוכיח את עצמם" אני לא חושב שדרך פאגים הם יגיעו לרמות גבוהות זה נטו להתחרות, קח לדוגמא את team scythe, את GOLDEN אני זוכר ממזמן לא היה שחקן תחרותי, (אפילו לפני שנה שנתיים היינו משחקים קצת פאגים) אבל מצא קבוצה והתקדם והבין מה הולך ואיך הולך ומצא שחקנים נכונים, צבר ניסיון והיום הקבוצה שלו היא לא רעה בכלל בין הטובות בארץ.. זה נטו לבוא לתחרויות וגם אם מפסידים להמשיך הלאה לחפש PRAC ואימונים ולשחק מול קבוצות, להשתפר לאט לאט ואז להגיע לתחרות ישראלית ולבצע את מה שהתאמנת עליו, עם הנצחונות והרמה שאתה מראה בתחרויות תגיע גם ההכרה בהמשך..

- - - Updated - - -

אני לא חושב שאם יתנו לשחקן "מוכשר" בדרג 2 לשחק פאגים עם דרג 1 הוא ישתפר מבחינה תחרותית או מבחינת החשיבה שלו במשחק תחרותי
    (במידה וזה מה שאתה מתכוון ל"הצעה חד פעמית")

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    דבר ראשון לוקח זמן לצבור ניסיון תחרותי, פאג ומשחק תחרותי שונה מאוד אחד מהשני, משחק הרבה יותר איטי ומחושב וכו וכו לא אפרט על זה, אבל אין קשר לכישרון, צריך לפתח קור רוח, עמידה במצבי לחץ זה הרבה להפעיל את הראש ושחקן "מוכשר" שרגיל לרוץ ולהעיף ראשים בפאגים כן יתקשה מול סטאפ של הקבוצה שמולו זה א,
    דבר שני לגבי "אין להם דרך להוכיח את עצמם" אני לא חושב שדרך פאגים הם יגיעו לרמות גבוהות זה נטו להתחרות, קח לדוגמא את team scythe, את GOLDEN אני זוכר ממזמן לא היה שחקן תחרותי, (אפילו לפני שנה שנתיים היינו משחקים קצת פאגים) אבל מצא קבוצה והתקדם והבין מה הולך ואיך הולך ומצא שחקנים נכונים, צבר ניסיון והיום הקבוצה שלו היא לא רעה בכלל בין הטובות בארץ.. זה נטו לבוא לתחרויות וגם אם מפסידים להמשיך הלאה לחפש PRAC ואימונים ולשחק מול קבוצות, להשתפר לאט לאט ואז להגיע לתחרות ישראלית ולבצע את מה שהתאמנת עליו, עם הנצחונות והרמה שאתה מראה בתחרויות תגיע גם ההכרה בהמשך..

- - - Updated - - -

אני לא חושב שאם יתנו לשחקן "מוכשר" בדרג 2 לשחק פאגים עם דרג 1 הוא ישתפר מבחינה תחרותית או מבחינת החשיבה שלו במשחק תחרותי
    imo
    שחקן שהוא נחשב "TIER 2" צריך קודם כול להוכיח לעצמו שהוא ברמה של TIER1 והוא לא צריך בכלל להיכנס למעגלים של אותם שחקני T1
    הוא ממש לא תלוי מהם,הוא יכול להגיע גם לHLTV גם לקבוצה בMDL בלי שום שחקני T1
    its all about dedication
    חוץ מזה שמה זה בכלל T1 בישראל? בקושי רואים אותם בHLTV בקושי מצליחים לעבור open qualifier אז מה הטעם להכניס אותם לHLTV?
    אם הם מפסידים באונליין לקבוצות שמשחקות בesea open...
    When Allah pushes you to the edge, Trust him fully because only two things can happen. Either he will catch you or he will make you learn how to fly.

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי ladygaga
    אין להם שום דרך? להזכירך אותם השחקנים הללו התחילו לשחק ולהתחרות כמו כל אחד אחר..וזה כן לוקח הרבה זמן, על סמך מה החלטת שזה לא?
    אני אתחיל ככה:
    אין להם כמעט הזדמנויות, זה לא הולך לקרות שפתאום אתה תראה בתחרות כלשהי (אונליין וגם אופליין) שחקן שמשחק טוב ותגיד לעצמך "וואו, הוא ממש טוב, צריך לקחת אותו לטופ"; זה לא מה שהולך לקרות, מה שתגיד לעצמך בראש זה "הוא שחקן יותר טוב מהקבוצה שלו, אבל ברמה שלנו הוא לא ישחק ככה".
    זה בדיוק הסיבה לכך שלא מתקדמים כאן, כי מעדיפים ללכת על בטוח (מה שלא מביא תוצאות בחו"ל, רק בארץ) במקום לנסות לקחת מישהו חדש ולקדם אותו כך שלא יפול בשום שחקן טופ בארץ.

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    עיר
    רמת גן

- - - Updated - - -

אין קשר לכישרון? באמת? שאמרתי כישרון לא התכוונתי שהוא כמו שאמרת "רץ ונותן HS בפאגים", התכוונתי לשחקן שיש לו ראש על הכתפיים, שלומד מהר, שעושה טעויות פעם אחת ואז מבין מה הן היו ומתקן אותן.
    אני באמת לא יודע איך להתייחס לדברים שרשמת על GOLDEN, אני מניח שכיום GOLDEN נחשב TIER1 בארץ עם כל הקבוצה שלו, אבל בכל מקרה, גם כשהוא היה TIER2 - הכוונה לשחקן מוכשר בארץ שיש לו פוטנציאל - היה לו יותר כלים להצליח מרוב השחקנים ב-TIER2 היום.

ומה שרשמת בUPDATED, רציני אחי? נראה לך שהתכוונתי ששחקני TIER2 יעשו פאגים עם TIER1 וככה הם ישתפרו? התכוונתי שיקחו אותם לקבוצה, זה כל מה שרשמתי עוד מההתחלה, שיתנו להם צ'אנס גם אם זה לזמן קצר.
    שחקנים בTIER2, עם כישרון, אבל עם ניסיון מועט, אין להם שום דרך לפתוח קבוצה ולהתפתח. אלא אם כן, יש אצלם בקבוצה חבר'ה שיש להם ניסיון קודם ויוכלו להנחות אותם.

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי r0mAA
    imo
    שחקן שהוא נחשב "TIER 2" צריך קודם כול להוכיח לעצמו שהוא ברמה של TIER1 והוא לא צריך בכלל להיכנס למעגלים של אותם שחקני T1
    הוא ממש לא תלוי מהם,הוא יכול להגיע גם לHLTV גם לקבוצה בMDL בלי שום שחקני T1
    its all about dedication
    חוץ מזה שמה זה בכלל T1 בישראל? בקושי רואים אותם בHLTV בקושי מצליחים לעבור open qualifier אז מה הטעם להכניס אותם לHLTV?
    אם הם מפסידים באונליין לקבוצות שמשחקות בesea open...
    זה בדיוק המטרה של כל האשכול שלי כאן, ברגע שיכניסו שחקני TIER2 מוכשרים, אבל עם ניסיון מועט, לקבוצות שנחשבות TIER1 בארץ שיש בהם שחקנים עם ניסיון - נוכל לראות יותר קבוצות, ויותר תוצאות.

הצטרף בתאריך
    23.06.2017
    אני אתחיל ככה:
    אין להם כמעט הזדמנויות, זה לא הולך לקרות שפתאום אתה תראה בתחרות כלשהי (אונליין וגם אופליין) שחקן שמשחק טוב ותגיד לעצמך "וואו, הוא ממש טוב, צריך לקחת אותו לטופ"; זה לא מה שהולך לקרות, מה שתגיד לעצמך בראש זה "הוא שחקן יותר טוב מהקבוצה שלו, אבל ברמה שלנו הוא לא ישחק ככה".
    זה בדיוק הסיבה לכך שלא מתקדמים כאן, כי מעדיפים ללכת על בטוח (מה שלא מביא תוצאות בחו"ל, רק בארץ) במקום לנסות לקחת מישהו חדש ולקדם אותו כך שלא יפול בשום שחקן טופ בארץ.
    אף אחד לא התחיל מהטופ

הרשמה