תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    09.09.2017
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198240834398/
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#24994
    נתן את הבאן: CoolyCatFTW

מה קורה חברה, אז מה שקרה זה N2k המציק הזה כל שניה הרג אותי ואת חבר שלי shiro עכשיו חבר שלי רק נכנס ואני ניסיתי להסביר לו אך משחקים וכל שניה הוא גם עושה NLR והורג אותי ואת חבר שלי לא יכלתי פשוט לזוז מטר בלי שהוא יופיע ויהרוג אותי!! אז הוא חירפן אותי כבר ורשמתי הרבה פריי קיל בצאט כי האדמין הגרוע הזה לא עונה שעה אני רושם לו והוא לא עונה אז הספמתי טיפה בזה אני מודה, אבל אחריי זה שהייתי בשיחה האדמין רק בא אמר לי ולחבר שלי " יש לך רקורד ?" וזהו! מה זה השטויות האלו בתור אחד שמשחק מעל שנה בסרבר שלכם אני באמת מאוכזב מעומק ליבי מהאדמינים שלכם למה הם רק בודקים רקורד? מה זה העבודה הקלה הזאת למה שלא יבדקו אולי אפשר גם בלי רקורד להאמין לי אני לי ולבדוק את העיניין למה הם באים יש לך רקורד? והולכים מה זה רק על העוגמת נפש שהאדמין הזה גרם לי אני צריך לבטל את הבאן זה כבר באמת לא כיף נמאס כבר. ואחריי כל העצבים שהN2K הזה גרם לי האדמין בא לי ואומר לי יש לך רקורד? אז קיללתי אותו מרוב עצבים ואני מתנצל על כך אבל באמת זה כבר עבר כל גבול.
    תודה על ההקשבה אם תוכלו להוריד לי את הבאן אני אשמח.
    ואם טיפה יותר להתחשב באנשים ולשמוע מה יש להם להגיד ולא ישר יש לך רקורד אז אני אשמח עוד יותר.
    כי עד היום בקושי ראיתי אדמינים טובים בכלל אולי אחד שתיים אבל גם זה היה בשרט הישן.
    תודה והמשך ערב טוב.

דדדכCoolyCatFTW
    CoolyCatFTW
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    שלום Yammy,
    לפי מה שהאדמין אמר לי אתה הצפת את הצא'ט ברמה כזאת שהייתה מצריכה גאג,הוא גם לקח אותך ואת חבר שלך לאדמין טאלק וN2K לא היה בשרת באותו זמן.

האדמין ביקש רקורד כי הבן אדם יצא מהשרת ולא היה לו מה לעשות ברגע זה.
    אתה לא שחקן חדש ויודע איך זה עובד ואתה גם קיללת אותו והיית אמור לקבל עונש יותר גדול רק על זה.
    וזה חלק מהעבודה של האדמין,במידה וכל אחד אומר משהו אחר האדמין צריך לראות את ההוכחה כדי להאמין אתה משחק בשרת הרבה זמן תתחיל להפעיל תוכונת רקורד לדוגמא Playstv יכול מאוד לעזור לך.

יכול להיות שהאדמין היה באמצע משהו ואתה פשוט הספמת את הצא'ט מה שהבנתי שגם היה רק 2 אדמינים על בערך 25 איש.
    הבאן הוא רק לשעה והוא לא ירד,במידה ויש לך רקורד של המקרה מוזמן לשלוח לי בפרטי והשחקן ש"עשה לך Fk's" יטופל,
    לנעול.

דולב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    לשים לב לפעמים הבאות.
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all