תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    27.01.2018
    חברים צריך עזרה בקנית מחשב חדש...

תמליצי לי מה יותר טוב!!!

1.https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=21687

2.https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=18309

3.https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17720

תודה לעוזרים..

בנוסף אני צריך גם מסך גימינג + סט שלם של עכבר מקלדת ואוזניות
    נערך לאחרונה על ידי wizfly; 27.01.2018 בשעה 15:39.

הצטרף בתאריך
    26.08.2015
    איזה לאן?

הצטרף בתאריך
    29.06.2016
    אל תקנה מאייבורי ואל תקנה מחשב מוכן תבנה אחד בTMS או STARTPC או פלונטר

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    בדיוק מה שאמר מעליי^^
    קניתי אותו מחשב ב4 שקצת משתווה לשלך. רק מעבד שונה
    תבנה מTMS

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    לא ממליץ בכלל לקנות מחשבים מוכנים..יש לך מספיק אנשים פה או בקבוצות בפייסבוק שיכולים לעזור לך לבנות מחשב גם יותר טוב ובפחות כסף.
    ובעקרון אם מדברים על חברות הייתי הולך על פלונטר אחלה של שירות

הצטרף בתאריך
    27.07.2014
    לך לפורום הגדול בישראל ושם יעזרו לך, תגיד להם מה התקציב שלך ומה אתה הולך לעשות עם המחשב והם ישתמשו בכל אגורה שאתה נותן להם בכדי להוציא את המחשב הכי טוב.

לגבי ציוד...
    מסך - רק benq, כל המסכים האחרים סבבה והכל (Asus, AOC) אבל לפי התחקירים שאני עשיתי, רק חברת בנקיו באמת נותנת את הצבע שאתה צריך ואת כל הפרמטרים המדויקים שאתה רוצה להוציא ממסך גיימינג.

אוזניות ועכבר - ממליץ מאוד על רייזר, יש לי עכבר ואוזניות שלהם המון שנים והכל מתפקד נהדר.

לגבי המקלדת, שמע, שיחקתי עם מקלדות מכניות, חוץ מעיצוב מגניב אני לא מבין למה אנשים שמים על זה כסף, הייתי מעדיף לשים את ה400 או 600 שקל האלו שאני שם על המקלדת על כרטיס מסך חזק יותר או על אוורור טוב יותר, אני עם מקלדת בעשרים שקל שקניתי באילת פעם, של מיקרוסופט, אפשר לשלוט על הווליום ולשים מיוט (דבר שמאוד עוזר באמצע ויכוח סוער בטים ספיק בשביל להסביר לבן זונה למה הוא היה צריך להקשיב לי ולא לעשות פוש בלי לשים זין על הטים)

המון בהצלחה, אל תשכח תמיד לכוון לראש ותזכור -

חשיבת משחק יכולה לנצח כל איימר.

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    איזה בולשיט מסכי benq יש להם פחות צבע ממסכי גיימינג אחרים (תראה השוואות) הדבר שיותר טוב ב benq זה ה build quality שלו אבל מבחינת צבע עדיף לך משהו אחר.
    עכברי רייזר מרגישים זולים כל מי שמבין יודע את זה , אם אתה רוצה עכברים טובים אני ממליץ על logitech.
    מקלדת זה לא הכי חשוב אבל אם באלך crosair מייצרים את המקלות הכי טובות שיש.
    בעיקרון אתה לא צריך מחשב של 5 אלף להריץ קונטר אבל אם אתה כבר מוכן לזרוק כסף אז תלך ל ksp או משהו ותבנה שם מפרט שהם בונים לך בחינם

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי official_Hyb
    איזה בולשיט מסכי benq יש להם פחות צבע ממסכי גיימינג אחרים (תראה השוואות) הדבר שיותר טוב ב benq זה ה build quality שלו אבל מבחינת צבע עדיף לך משהו אחר.
    עכברי רייזר מרגישים זולים כל מי שמבין יודע את זה , אם אתה רוצה עכברים טובים אני ממליץ על logitech.
    מקלדת זה לא הכי חשוב אבל אם באלך crosair מייצרים את המקלות הכי טובות שיש.
    בעיקרון אתה לא צריך מחשב של 5 אלף להריץ קונטר אבל אם אתה כבר מוכן לזרוק כסף אז תלך ל ksp או משהו ותבנה שם מפרט שהם בונים לך בחינם
    לא ממליץ לך להקשיב לו ולבנות ב KSP, מנסיון.. חברה גדולה מדי ששולחת את המחשב שלך למעבדה ולרוב בגלל עומס יכול לקחת המון זמן בשונה מפלונטר ועוד כמה חברות שהציעו לך פה שתוך גג 3 ימים המחשב חוזר אליך תקין

הרשמה