תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    16.10.2017
    שם המשתמש המתלונן: panther

שם האדמין: MELEH

סיבת התלונה:
    מתחכם מספר פעמים ונכנס למקומות שאסור לו למרות שהוזהר מספר רב של פעמים

התאריך 20/1/2018

הערות נוספות:אני אפילו לא מבין למה הוא נתן את הבאן אני לא הוזהרתי היום פעם אחת ולא שמעו אותו אפילו מדבר כי כול האדמינים מדברים ביחד שזה לא משהו שמפריע לי אבל לא הגיוני שיתנו לי באן על משהו שלא שמעתי אני ממש לא מבין את זה עם כבר הוא היה חוזר על זה ואומר את זה בבירור אבל אני לא יכולתי לשמוע ואני לא התחכמתי פעם אחת!
    דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי yohai34; 20.01.2018 בשעה 18:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Panther, אבהיר לך למה הבאן שלך מוצדק;

ראשית "אדמין לא חייב להזהיר" (ציטוט מחוקי השרתים) למרות שהוזהרת גם היום וגם אתמול על אותו הנושא מספר פעמים, בין אם זה באזהרות כלליות (לכל השרת) ובין אם זה אזהרות אישיות. לכן אתה לא יכול להגיד שלא שמעת ולנצל את זה (למרות שכן שמעת ע"ג ציר זמן ארוך מאוד של אזהרות).

שנית, כאשר מתחיל ווט אף אחד מהאדמינים, בד"כ, לא מדבר חוץ ממי שאומר לא להיכנס לנשקיה וזהו (חשוב לציין שלרוב האדמינים יש בינד שגורם למשפט "נכנס לנשקייה בסליי" באותיות בצבע ברור מאוד במקום שאי אפשר לפספס במסך). כך שאם לא שמעת לפחות ראית- והתעלמת, כרגיל. כמובן שאם יש ברשותך הוכחה שדיברנו ביחד\לא רשמנו (למרות שאנו לא חייבים ואתה אמור להכיר את החוק כשחקן יחסית וותיק וקבוע בשרת שלנו ובשרתי ג'ייל אחרים) אתה יותר ממוזמן לשלוח.

התחכמת אינספור פעמים, בבקשה אל תשקר ואל תשלח חברים שלך לעשות בלאגן בשרת ולצעוק "למה פאנטר קיבל באן".

זאת תשובתי.

סופ"ש נעים, מקווה שתלמד את הלקח ותיקח את מילותיהם של האדמינים ברצינות.

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 20.01.2018 בשעה 19:12.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    קיבלת תשובה,

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה