תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    15.10.2016
    שלום אני רוצה לערער על באן ליומיים שקיבלתי על ידי האדמינית kittychan משרת הארנה

כתוב שם שקיבלתי באן בגלל דיבור לא יפה לצוות אחרי מיוט והזארה ומה שקרא הוא שהאדמינית נכנסה לשרת

רק אמרתי לה שלום אדמינית יפה ופתאום בחור בשם jamping cangro אמר לי לדבר אליה יפה וזה לא משנה אם היא יפה או לא

אני אמרתי לו שרק אמרתי לה שהיא יפה והוא אמר לי שאני יסתום את הפה ולא ידבר ככה לחברה שלו (לא ידעתי שהיא חברה שלו..)

אני אמרתי לו שאני לא דיברתי לו יפה ושאין לו זכות להגיד לי לסתום רק בגלל שהוא יותר גדול ממני ואז הוא אמר לי שהוא ידאג

שאני יקבל את הבאן שלי אז אמרתי לו שאני לא עשיתי שום דבר לא בסדר והריב נגמר אחרי איזה עשר דקות שלא קורה כלום אני משחק

ולא מפריע לאף אחד אני מקבל באן ליומיים על דיבור לא יפה לצוות והמשכה אחרי מיוט ?! (לא שמתי לב בכלל שאני במיוט)

אז בבקשה תתיחסו לזה כי זה הוא שקפץ ואמר לי לסתום ואז בגלל שהיא חברה שלו אזז אני נענש כי לא באתי לו טוב בעין?!

בבקשה התייחסות תודה kaneki
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    יכול בבקשה לערוך את התלונה לפי הפורמט התקין? מכיוון שהצוות אינו יכול לעזור לך כאשר אנו לא יודעים מה הפרופיל שלך לסטיים/סטיים איידי.

תוכל בבקשה להגיע לטיימספיק הקהילה באייפי: ts.vgames.co.il:9601 או בסטיים: http://steamcommunity.com/id/1slot/
    כדי שאדע שאני מבין בצורה הנכונה ביותר את הסיפור ושאינך מפספס פרטים חשובים?

תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    נראה כי אתה נכנס לשרת כדי לעשות בעיות,
    kittychan נתנה לך באן לאחר התגרות ממשוכת, ולאחר בחינת הנושא מול מנהל השרת הוחלט להרחיק אותך ליומים בשל ההתנהגות.

שיחה תתבצע ל Jumping Kangaro על התנהגותו בסיטואציה.

שים לב שאתה שחקן בקהילה כדי לשחק, ולא כדי להציק.

הבאן ירד לאחר יומים.
    מוזמן לחזור ולשחק בשרתי הקהילה,
    ננעל.
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה