תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    15.10.2016
    שלום אני רוצה לערער על באן ליומיים שקיבלתי על ידי האדמינית kittychan משרת הארנה

כתוב שם שקיבלתי באן בגלל דיבור לא יפה לצוות אחרי מיוט והזארה ומה שקרא הוא שהאדמינית נכנסה לשרת

רק אמרתי לה שלום אדמינית יפה ופתאום בחור בשם jamping cangro אמר לי לדבר אליה יפה וזה לא משנה אם היא יפה או לא

אני אמרתי לו שרק אמרתי לה שהיא יפה והוא אמר לי שאני יסתום את הפה ולא ידבר ככה לחברה שלו (לא ידעתי שהיא חברה שלו..)

אני אמרתי לו שאני לא דיברתי לו יפה ושאין לו זכות להגיד לי לסתום רק בגלל שהוא יותר גדול ממני ואז הוא אמר לי שהוא ידאג

שאני יקבל את הבאן שלי אז אמרתי לו שאני לא עשיתי שום דבר לא בסדר והריב נגמר אחרי איזה עשר דקות שלא קורה כלום אני משחק

ולא מפריע לאף אחד אני מקבל באן ליומיים על דיבור לא יפה לצוות והמשכה אחרי מיוט ?! (לא שמתי לב בכלל שאני במיוט)

אז בבקשה תתיחסו לזה כי זה הוא שקפץ ואמר לי לסתום ואז בגלל שהיא חברה שלו אזז אני נענש כי לא באתי לו טוב בעין?!

בבקשה התייחסות תודה kaneki
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום חבר .
    בבקשה תפתח את הערעור שלך בפורום תלונות ועזרה על פי הטופס הנועץ שמנצא בקישור הנל !
    שבת שלום
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה