תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    17.02.2016
    עיר
    ערד
    שיחק סיאס גו והפך את התחביב למקצוע

תעשיית הספורט האלקטרוני ועולם הגיימינג התחרותי הולכים וגדלים ואיתם גם הרווחים של המנצחים הגדולים. אם לפני חמש שנים גובה הפרסים עמד על מאות דולרים, היום זה כבר מגיע למיליונים.

אחד מאלופי הסיאס גו התחרותי הוא FalleN או בשמו האמתי - גבריאל טולדוטולדו נולד ב30 למאי 1991, ונחשב כשחקן ברזילאי מקצועי בסיאס גו.
    תפקידו הנוכחי במשחק הוא שימוש בנשק AWP (צלף) בקבוצה הנקראת " SK Gaming ".ב2015 טולדו נבחר לשחקן שהשפיע הכי הרבה לספורט הגיימינג בברזיל והוא הבעלים של ארגון eSport שבברזיל .
    ב2016 טודלו נבחר כאחד מהטובים כתפקיד האופר (AWPER ) המנהיגות וכשחקן, וזכה ב375,484$ בשתי התחרויות שהתקיימו בזמן זה ובנוסף הרשויות המקומיות העניקו לו 100000$ על כול ניצחון, אך עם הניצחון שלו ושל קבוצתו בשלבים הראשונים, טולדו וקבוצתו הוסרו מן הטורניר מכיוון שהפרו אחד מן מכללי ההעברה של הליגה.

טולדו הוא בין השחקנים היחידים שנהיו מליונרים עקב ספורט הגיימינג וטבע את חותמו כאחד הטובים בעולם ב Counter strike global offensive.

מקורות : MAKO וויקיפדיה.תורגם על ידי SPARKS.

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    כיף לראות ולשמוע שיש שחקנים שהפכו את התחביב לעבודה.
    חושב שאפשר להסתכל על כל הסטרימרים המובילים ב TWITCH ולהבין מהר מאוד שהם מרוויחים מליוניי דולרים בשנה.
    שלא לדבר על משחקים כמו LoL כאשר באליפות העולם של המשחק צפו יותר אנשים מאשר בגמר ה NBA.
    והפרס הכספי ב DOTA 2 למנצחת באליפות העולם שעבר את העשרות מליונים...

תודה על הכתבה .

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    מה עם VP שמקבלים 25K $ משכורת בחודש

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    הוא עשה את זה בזכות יכולות כלכלניות נדירות כמו גם הקובצת גיימינג שרכש ועצם התמיכה שקיבל מתוך איזור שמאוד מעריך וממנף את תחום הגיימינג לווא דווקא בcsgo. אני מחכה באמת שהשכר יפרץ וגם האנשים עם ההשקעה הרבה והכישרון לשמחק עצמו יוכלו להרוויח באותה המידה
    "אריה עם זין קטן חייב לפצות על כך בשאגה גדולה"

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    מעבר ליכולות ניהול כלכליות יוצאות דופן, חובה גם לספר על מה שהוא עושה בברזיל מבחינת פיתוח הגיימינג התחרותי- בעצמו הרים אינספור אירועים ולאנים שהוא מימן בעצמו וקצת בעזרת SK (גם הרמת אירוע וגם פרסים דיי מרשימים) בשביל ששחקנים קטנים יוכלו לפרוח וקבל טיפה הכרה. (יבוא יום וגם פה הכפפה תורם מתוך הקהילה)

הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    יש כאלה שעשו מיליונים רק מסקינים

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי Crylz
    יש כאלה שעשו מיליונים רק מסקינים
    לא.. אין כאלה..

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    חוץ מזה שזה ממש ממש לא משתלם להפוך את הגיימינג מתחביב למקצוע מהסיבה הפשוטה שהקריירה נגמרת מוקדם ולאחר מכן אחוז קטן מאוד מצליחים להשתלב בתעשייה של הקונטר כמו להיות פרשנים, מאמנים של קבוצות או מנהלים של קבוצות. כל השאר יאלצו למצוא עבודה ממוצעת שלא תכניס להם הרבה.
    יש כמה שחקנים חכמים שמצליחים לשלב לימודים עם הקונטר ואז הם יכולים להפוך את הגיימינג למקצוע אבל לשאר מצפה עתיד לא קל בחיים אחרי הקונטר.. ככה שזה שיש לך אולי 20 איש שמרוויחים מספיק מלשחק קונטר מתוך מאות קבוצות שמנסות להגיע טופ..

הצטרף בתאריך
    30.05.2017
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    לא.. אין כאלה..
    בסדר

הצטרף בתאריך
    29.06.2016
    חוץ מזה שזה ממש ממש לא משתלם להפוך את הגיימינג מתחביב למקצוע מהסיבה הפשוטה שהקריירה נגמרת מוקדם ולאחר מכן אחוז קטן מאוד מצליחים להשתלב בתעשייה של הקונטר כמו להיות פרשנים, מאמנים של קבוצות או מנהלים של קבוצות. כל השאר יאלצו למצוא עבודה ממוצעת שלא תכניס להם הרבה.
    יש כמה שחקנים חכמים שמצליחים לשלב לימודים עם הקונטר ואז הם יכולים להפוך את הגיימינג למקצוע אבל לשאר מצפה עתיד לא קל בחיים אחרי הקונטר.. ככה שזה שיש לך אולי 20 איש שמרוויחים מספיק מלשחק קונטר מתוך מאות קבוצות שמנסות להגיע טופ..
    אני בטוח ש fallen /coldzera יהיו מאוד עניים בעתיד כן כן

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי snuiiiK
    אני בטוח ש fallen /coldzera יהיו מאוד עניים בעתיד כן כן
    אני מבין שלקרוא זה לא הצד החזק שלך..
    "
    יש לך אולי 20 איש שמרוויחים מספיק מלשחק קונטר מתוך מאות קבוצות שמנסות להגיע טופ.."

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני מבין שלקרוא זה לא הצד החזק שלך..
    "
    יש לך אולי 20 איש שמרוויחים מספיק מלשחק קונטר מתוך מאות קבוצות שמנסות להגיע טופ.."
    מאיפה הנתון הזה?
    זה לא הגיוני שתיקח רק 4 קבוצות ותגיד לי שרק הם מצליחים להרוויח מזה.
    יש אנשים כמו zeus עם משפחות ואנשים בוגרים שמנהלים אורח חיים משפחתי מלא מעבר למשחק. אם לא היה בזה כסף תאמין לי שממזמן הם היו פורשים. לא מזמן ראיתי ראיון של אחד הסטרימרים הגדולים בליג אוף לג'נדס ששיחק פעם גם פרו והוא הסביר שהוותיקים בתעשייה כבר ממש לא משחקים בשביל הכיף. הם קמים בבוקר ומתחילים יום עבודה\שיגרת אימונים בדיוק כמו ששחקני כדורסל או כדורגל חיים את החיים שלהם. תאמין לי שאם נגיד בNBA לא היה כסף, אף אחד לא היה ממשיך לשחק שם.

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    כמה שטויות בפסקה אחת

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי RonJV
    מאיפה הנתון הזה?
    זה לא הגיוני שתיקח רק 4 קבוצות ותגיד לי שרק הם מצליחים להרוויח מזה.
    יש אנשים כמו zeus עם משפחות ואנשים בוגרים שמנהלים אורח חיים משפחתי מלא מעבר למשחק. אם לא היה בזה כסף תאמין לי שממזמן הם היו פורשים. לא מזמן ראיתי ראיון של אחד הסטרימרים הגדולים בליג אוף לג'נדס ששיחק פעם גם פרו והוא הסביר שהוותיקים בתעשייה כבר ממש לא משחקים בשביל הכיף. הם קמים בבוקר ומתחילים יום עבודה\שיגרת אימונים בדיוק כמו ששחקני כדורסל או כדורגל חיים את החיים שלהם. תאמין לי שאם נגיד בNBA לא היה כסף, אף אחד לא היה ממשיך לשחק שם.
    לא, זה בדיוק מה שאני אומר.. אתה רק מחזק אותי.
    אני אומר שיחסית הרבה קבוצות (מעריך בערך הטופ 40 קבוצות) והשחקנים שלהם מרוויחים מספיק בשביל משכורת טובה לחודש ובטח ובטח שאלה שמשחקים בקבוצות טופ מרוויחים מספיק בשביל לשחק רק קונטר בתור עבודה. אני מדבר על מה שקורה לאחר מכן.. שחקן מסיים קריירה יוצא עם נגיד במקרה הטוב כמה מאות אלפי דולרים (אם הוא שחקן בטופ 10 קבוצות? ז"א שהלך ושיחק במייגורים וגם זכה וכדומה..) אבל אני מדבר על אחרי.. בעוד 5,10 שנה.. הוא יהיה חייב לעבוד כדי להרוויח עוד כסף.. הכסף שהוא זכה בו מהקונטר ייגמר בשלב מסוים. זה מה שאני מנסה להגיד.. הם מרוויחים מספיק כסף כדי להחזיק חיים באיכות גבוהה בזמן הקריירה שלהם ונגיד עוד שנתיים שלוש אחרי אבל לאחר מכן אם הם לא השתלבו בתעשייה של הקונטר בתור שדרנים, פרשנים, מנהלי קבוצות וכאלה הם יהיו חייבים למצוא עבודה רגילה.. בניגוד לבן אדם שעבד בזמן הקריירה של השחקן קונטר ואולי הרוויח פחות מהשחקן קונטר כרגע אך צובר וותק ועולה בסולם התפקידים ובהתאם ירוויח יותר משחקן קונטר בהמשך.

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    לא, זה בדיוק מה שאני אומר.. אתה רק מחזק אותי.
    אני אומר שיחסית הרבה קבוצות (מעריך בערך הטופ 40 קבוצות) והשחקנים שלהם מרוויחים מספיק בשביל משכורת טובה לחודש ובטח ובטח שאלה שמשחקים בקבוצות טופ מרוויחים מספיק בשביל לשחק רק קונטר בתור עבודה. אני מדבר על מה שקורה לאחר מכן.. שחקן מסיים קריירה יוצא עם נגיד במקרה הטוב כמה מאות אלפי דולרים (אם הוא שחקן בטופ 10 קבוצות? ז"א שהלך ושיחק במייגורים וגם זכה וכדומה..) אבל אני מדבר על אחרי.. בעוד 5,10 שנה.. הוא יהיה חייב לעבוד כדי להרוויח עוד כסף.. הכסף שהוא זכה בו מהקונטר ייגמר בשלב מסוים. זה מה שאני מנסה להגיד.. הם מרוויחים מספיק כסף כדי להחזיק חיים באיכות גבוהה בזמן הקריירה שלהם ונגיד עוד שנתיים שלוש אחרי אבל לאחר מכן אם הם לא השתלבו בתעשייה של הקונטר בתור שדרנים, פרשנים, מנהלי קבוצות וכאלה הם יהיו חייבים למצוא עבודה רגילה.. בניגוד לבן אדם שעבד בזמן הקריירה של השחקן קונטר ואולי הרוויח פחות מהשחקן קונטר כרגע אך צובר וותק ועולה בסולם התפקידים ובהתאם ירוויח יותר משחקן קונטר בהמשך.
    כל הדברים שאני אומר לך עכשיו זה מניסיון וקשר יומיומי עם שחקני פרו בכל מיני משחקים ועם אנשים שמשחקים תחת ארגונים של שמות גדולים כמו C9, Liquid וכו' וכו'.

כמות האנשים שמרוויחים מפרו גיימינג היא הרבה יותר גבוהה מ20 איש, אני יכול להגיד לך שאני שאפילו לא קרוב ללדגדג את השחקנים שהם באמת יושבים בטופ הרווחתי משכורת שנתנה לי את האופציה לשחק ולהרוויח יותר ממה שאני יכול להרוויח בכל מיני עבודות מינימום. שחקני TIER 2 שזה די רחוק מTIER 1 ובטח שרחוק מאוד מTOP TIER 1 מרוויחים שכר מספיק בשביל שלא יפזלו לכל מיני כיוונים שונים. האלה שיושבים בטופ של הטופ כמו Team Liquid בדוטה מרוויחים משכורת בסיס שנתית באזור ה550-600 אלף שקל. ובוא נתעלם רגע מהעובדה שהם לקחו את הTI שכל אחד לקח שם בסביבות ה8 מיליון שקל הביתה, שזה כבר מספיק לסדר אותך לכל החיים. יש טורנירים קטנים, וכשאני אומר קטנים אני מתכוון לטורנירים עם סך פרסים של מיליון דולר. שכל אחד בעצם לוקח 700 אלף שקל לכיס. ויש לך מאות טורנירים בשנה שמספיק שתגיע למקום מכובד באחד מהם אתה סוגר את השנה רק מהפרס הכספי.

מה עושים אחרי זה? מה שאתה רוצה, כי יש לך כבר מספיק כסף. גם השחקנים הכי ממוצעים (כשאני אומר ממוצעים זה באופן יחסי לשמות הגדולים יותר כמו coldzera, pasha שהם מותג בפני עצמם) מרוויחים הרבה יותר ממה שמהנדס צעיר מרוויח, ומעבר לזה שבשביל להיות מהנדס אתה צריך 4 שנים של תואר שבמדינה שלנו עולה באזור ה10-20 אלף בשנה אם יוצאים מנקודת הנחה שאתה לומד באוניברסיטה טובה. במדינה כמו ארצות הברית אין מה לדבר בכלל, המכללה הפשוטה ביותר לוקחת באזור ה35 אלף שקל בשנה. עכשיו תכפיל ב4. זה כסף שבסופו של דבר אתה צריך "להחזיר".

TL;DR
    אתה עושה UNDERSTIMATE רציני לכמות האנשים שמרוויחים כסף בגיימינג, וגם לכמות כסף עצמה שהם מרוויחים. כי שחקן שמשחק בקבוצת TIER 1 במשחק כמו דוטה או CSGO סביר להניח שמרוויח יותר מכל בן אדם שתכיר בחיים שלך (אם אתה מכיר מישהו שעושה משכורת בסיס של 80-100 אלף שקל בחודש ואופציה לבונוסים מטורנירים שיכולים להכניס לך מאות אלפי שקלים לכיס אז כנראה שהוא מאוד מאוד מיוחד).
    נערך לאחרונה על ידי Gehalim; 25.01.2018 בשעה 16:30.
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    [QUOTE=Gehalim;8212183]כל הדברים שאני אומר לך עכשיו זה מניסיון וקשר יומיומי עם שחקני פרו בכל מיני משחקים ועם אנשים שמשחקים תחת ארגונים של שמות גדולים כמו C9, Liquid וכו' וכו'.

כמות האנשים שמרוויחים מפרו גיימינג היא הרבה יותר גבוהה מ20 איש, אני יכול להגיד לך שאני שאפילו לא קרוב ללדגדג את השחקנים שהם באמת יושבים בטופ הרווחתי משכורת שנתנה לי את האופציה לשחק ולהרוויח יותר ממה שאני יכול להרוויח בכל מיני עבודות מינימום. שחקני TIER 2 שזה די רחוק מTIER 1 ובטח שרחוק מאוד מTOP TIER 1 מרוויחים שכר מספיק בשביל שלא יפזלו לכל מיני כיוונים שונים. האלה שיושבים בטופ של הטופ כמו Team Liquid בדוטה מרוויחים משכורת בסיס שנתית באזור ה550-600 אלף שקל. ובוא נתעלם רגע מהעובדה שהם לקחו את הTI שכל אחד לקח שם בסביבות ה8 מיליון שקל הביתה, שזה כבר מספיק לסדר אותך לכל החיים. יש טורנירים קטנים, וכשאני אומר קטנים אני מתכוון לטורנירים עם סך פרסים של מיליון דולר. שכל אחד בעצם לוקח 700 אלף שקל לכיס. ויש לך מאות טורנירים בשנה שמספיק שתגיע למקום מכובד באחד מהם אתה סוגר את השנה רק מהפרס הכספי.

אחי אתה מדבר על דוטא, אני מדבר על קונטר D: מזכיר לך שהפרסים בדוטא עומדים על עשרות מליוני דולרים.. בקונטר הפרסים עומדים על מליון אחד בודד.. אולי טיפה יותר...
    מבין?

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    [QUOTE=ShadiD1;8212188]
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    כל הדברים שאני אומר לך עכשיו זה מניסיון וקשר יומיומי עם שחקני פרו בכל מיני משחקים ועם אנשים שמשחקים תחת ארגונים של שמות גדולים כמו C9, Liquid וכו' וכו'.

אחי אתה מדבר על דוטא, אני מדבר על קונטר D: מזכיר לך שהפרסים בדוטא עומדים על עשרות מליוני דולרים.. בקונטר הפרסים עומדים על מליון אחד בודד.. אולי טיפה יותר...
    מבין?
    אבל המיליון אחד בודד הזה יש לך עשרות פעמים בשנה.
    ובוא רגע נדבר על הסקינים ובוא רגע נדבר על המשכורות השמנות (VP מקבלים באזור ה25 אלף דולר לחודש, אתה קולט שזה פאקינג כמעט 100 אלף שקל?) ובוא רגע נדבר על הסטיקרים ובוא רגע נדבר על זה שכל שחקן פרו יכול להריץ סשן של סטרים (לא מישהו כמו פאשה, שהוא עושה הרבה יותר) ולעשות 1000 דולר בסשן אחד.

וכמות ההוצאות שלהם היא נושקת לאפס, מהסיבה הפשוטה שבמידה והם לא גרים בדירה משל עצמם הם ליטרלי לא משלמים שקל (גיימינג האוס, טיסות, מלונות וכו' וכו') הדבר היחיד שאולי הם משלמים זה לקנות לעצמם איזה המבורגר לשבת עם כמה חברים.

שחקן שמסיים את הקריירה, שאגב אתה לא יודע מתי קריירה באמת מסתיימת, כי TaZ בן 32 והוא מכניס 25 אלף דולר בחודש נקי בלי כסף מתחרויות בכלל.

אני רק אכניס אותך רגע לפרופורציה, עזוב את זה שפולין זולה פי 10 לפחות מישראל (אוכל, יוקר המחייה, בגדים, יציאות) TaZ מכניס 90 אלף שקל בחודש רק כמשכורת, בשנה זה יוצא מעל למיליון שקל. אתה בכלל מבין מה זה מיליון שקל בשנה במדינה שאנשים יכולים לחיות טוב על 60 אלף שקל בשנה?
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    [QUOTE=ShadiD1;8212188]
    נכתב במקור על ידי Gehalim

מבין?
    ד"א גם התעשייה בפני עצמה היא מאוד גדולה. ברגע ששחקן בליגות הגבוהות פורש יש 1001 משרות בתוך עולם הגיימינג לפנות אליהם. לווא דווקא בתחומי המשחק ששיחק אלא במסגרת רחבה יותר. קח לדוגמא את SpawN אם אתה מכיר, היה אליל בסצינת הקאונטר סטרייק ושיחק להרבה קבוצות, בעיקר NiP. אחרי שהוא פרש אף אחד לא שמע עליו, ולא ידע מה קורה איתו. לאחר בערך 10 שנים פתאום ראו אותו שוב בקטנה בספוטלייט כחלק מניהול NIP הכללית.
    התעשייה הזאת גדולה וכמו כל תעשייה גדולה היא מספקת הרבה מקומות עבודה. כמו שדני כתב, על המשכורות אין עוררין, ומה שאתה מציין זה פשוט אי דיוק בעובדות שנובע מחוסר ידיעה.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    [QUOTE=Gehalim;8212213]

ובוא רגע נדבר על הסקינים ובוא רגע נדבר על המשכורות השמנות (VP מקבלים באזור ה25 אלף דולר לחודש, אתה קולט שזה פאקינג כמעט 100 אלף שקל?) ובוא רגע נדבר על הסטיקרים ובוא רגע נדבר על זה שכל שחקן פרו יכול להריץ סשן של סטרים (לא מישהו כמו פאשה, שהוא עושה הרבה יותר) ולעשות 1000 דולר בסשן אחד.

וכמות ההוצאות שלהם היא נושקת לאפס, מהסיבה הפשוטה שבמידה והם לא גרים בדירה משל עצמם הם ליטרלי לא משלמים שקל (גיימינג האוס, טיסות, מלונות וכו' וכו') הדבר היחיד שאולי הם משלמים זה לקנות לעצמם איזה המבורגר לשבת עם כמה חברים.

שחקן שמסיים את הקריירה, שאגב אתה לא יודע מתי קריירה באמת מסתיימת, כי TaZ בן 32 והוא מכניס 25 אלף דולר בחודש נקי בלי כסף מתחרויות בכלל.

אני רק אכניס אותך רגע לפרופורציה, עזוב את זה שפולין זולה פי 10 לפחות מישראל (אוכל, יוקר המחייה, בגדים, יציאות) TaZ מכניס 90 אלף שקל בחודש רק כמשכורת, בשנה זה יוצא מעל למיליון שקל. אתה בכלל מבין מה זה מיליון שקל בשנה במדינה שאנשים יכולים לחיות טוב על 60 אלף שקל בשנה?
    אז לא רק שאתה טועה, אתה גם כנראה לא מודע בכלל לזמנים של תחרויות.. אתה כתבת פה בעיקר שטויות לא נכונות בלי להעליב כמובן.
    אז ככה:
    מייגורים (ז"א תחרויות שבהם הפרס הוא מליון דולר התחילו רק משנת 2016) ויש 2 מייגורים בכל שנה !
    מה גם שיש לך לפחות 12 קבוצות ברמה גבוהה שמתחרות על המייגורים האלה ככה שיש לך 2 קבוצות שמרוויחות מליון בכל שנה.. מה NIP
    CLOUD 9 , FNATIC, VIRTUS PRO , ENVYUS יגידו ????????
    שהם לא זכו במייגור מאז 2015 ??????? כי לפי מה שאתה כתבת הקבוצות האלה זוכות כל שנה במייגורים עשרות פעמים.
    זאת אומרת שפנאטיק NIP וכו וכו משנת 2015 לא זכו פעם אחת בטורניר של מליון דולר.

נעבור הלאה: משכורות שחקנים.
    מאיפה לעזאזל הגעת לכך ששחקני VP מרוויחים 26 אלף דולר לחודש?
    ממליץ לקרוא קצת כתבות ומאמרים באינטרנט לפני שאתה זורק מספרים לאוויר.. שחקנים TOP CS מרוויחים 17 אלף דולר בחודש יבש. וגם ונגיד שחקני VP מרוויחים 25 אלף דולר לחודש זה סכום שיכול להחזיק אותם לכמה שנים אחרי הקריירה במצב הטוב. אני מדבר איתך לא שנה אחרי הקריירה גם לא שנתים שלוש. מדבר איתך 5 שנים אחר כך 7 שנים אחר כך. ומזכיר לך, הם לא יגורו בדירות שממומנות על ידי הקבוצה
    קישור למאמר של אנאליסט מאוד מפורסם ומכובד בשם ריצארד לואיס על משכורות שחקני קונטר: http://www.dexerto.com/news/richard-...salaries/24790

נמשיך הלאה: כסף מסטרים.
    מוזמן לבדוק את כמות השחקנים שעושים סטרימים.. מדובר על כמות שלא עולה על 20.. (מדבר כאלה שעושים סטרים באופן קבוע כמו HIKO וכדומה)
    לא DEVICE JW SCREAM OLOFMEISTER וכו וכו שעושים סטרימים כמה פעמים בחודש. וגם בפעמים הבודדות האלה הם מרוויחים בסביבות כמה מאות דולרים אבל ממש ממש אפילו לא קרוב ל 1000 דולר בסשן אחד. אם זה נגיד 50 סאבים בגלל שהם מקבלים 2.5 דולר מכל סאב ועוד בגלל 400 דולר מתרומות וגם פה אני מגזים.. אז עוד הכנסה של אולי 800-1000 דולר בחודש על סטרימים זה לא מה שיחזיק אותם.

ולסיום סיום סיומת, אתה ועוד כמה מהאשכול הזה טוענים ששחקני פרו של קונטר מרוויחים מליונים מתחרויות. אבל בוא את השחקן FALLEN שזכה באינספור תחרויות גדולות יחסית וב 2 מייגורים. (בוא תראה רק כמה גביעים הוא זכה: www.hltv.org/player/2023/FalleN)
    הבחור הזה מרוויח מתחרויות הכי הרבה מכל שחקני הטופ של קונטר וסך כל הכסף שהוא זכה מכל הטורנירים שלו עומד על 700 אלף דולר. לא קרוב ל מליונים כמו שטענת. לינק לקישור שמראה :www.esportsearnings.com/games/245-counter-strike-global-offensive

- - - Updated - - -

[QUOTE=RonJV;8212222]

ד"א גם התעשייה בפני עצמה היא מאוד גדולה. ברגע ששחקן בליגות הגבוהות פורש יש 1001 משרות בתוך עולם הגיימינג לפנות אליהם. לווא דווקא בתחומי המשחק ששיחק אלא במסגרת רחבה יותר. קח לדוגמא את SpawN אם אתה מכיר, היה אליל בסצינת הקאונטר סטרייק ושיחק להרבה קבוצות, בעיקר NiP. אחרי שהוא פרש אף אחד לא שמע עליו, ולא ידע מה קורה איתו. לאחר בערך 10 שנים פתאום ראו אותו שוב בקטנה בספוטלייט כחלק מניהול NIP הכללית.
    התעשייה הזאת גדולה וכמו כל תעשייה גדולה היא מספקת הרבה מקומות עבודה. כמו שדני כתב, על המשכורות אין עוררין, ומה שאתה מציין זה פשוט אי דיוק בעובדות שנובע מחוסר ידיעה.
    ממליץ לך לקרוא את מה שכתבתי, הוספתי גם הסברים והוכחות.. חבל להטעות.

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    [QUOTE=Gehalim;8212213]

בנוסף מזכיר לך שגם במייגור שהקבוצה זוכה בו בפרס הראשון (מליון דולר) הכסף מתחלק בין השחקנים זאת אומרת שלא כל שחקן זוכה במליון דולר.. ובנוסף גם המאמן צריך לקבל קצת כסף.
    מה גם שקח קבוצות TOP כמו CLOUD 9 MOUSESPORTS LIQUID NAVI NORTH שלא זכו מעולם במייגור.. זאת אומרת שהם השקיעו בקריירה רצינית והם מעולם לא זכו לקבל את הפרס הגדול של מליון דולר.. ככה שהם מרוויחים את הכסף מטורנירים יותר קטנים של 250 אלף דולר (שהפרס מתחלק בין מקום 1 2 3 4 ככה שבתחרויות כאלה אתה אפילו לא זוכה ב 250 אלף דולר שלמים אלא ב120+ נגיד)

הרשמה