תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 53
    הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    השתמשתי הרבה במילה "קהילה"
    המכתב מכוון ספציפית לאנשים שיודעים מי הם.
    יש עדיין אנשים טובים בקהילה הזאת, מעריך אתכם.
    לא אכפת לי מהדעה שלכם אז אם באלכם לצחוק או לא לקלל, לכו על זה.
    המכתב:
    http://www.twitlonger.com/show/n_1sqdd9b?new_post=true
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2016
    damn boi

- - - Updated - - -

you right
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    damn boi
    "Speed through the light, yeah, pop one while I drive, yah. Cougar, 45, fucked her 'til she died. " —Travis Scott

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    כל מילה בסלע אחי מצטער שיצא לך ככה איתם הם לא יודעים לקבל חברה חדשים רק החבורה הקטנה שלהם שם זה מה רלוונטי בעינייהם, בהצלחה בצבא אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    פרשת מהלימודים, והלכת ללמוד דנית בשביל לשחק עם דנים קונטר?
    איך רומא אמר DAMN BOI
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    ואני באמת מנסה להבין מזה שחקני "פרו" בשבילך כי גם רונן העלה על זה סרטון דומה ואני מבין שנהיה על זה דיבור מסוים.. אני לא חושב שיש אף שחקן בארץ שטוב בקונטר גו, ככה שאני לא מבין אם אתה משקיע כמו שאתה אומר בקונטר עד כדי כך שפרשת מהלימודים למה שתרצה לבזבז את כל זה על לשחק איתם? לעשות פאגים עם שחקנים שיש להם שם כי ילדי קונטר קטנים עשו להם שם? זה מה שיעשה לך את זה? אם אתה אוהב קונטר תמשיך בשלך ותשחק עם שחקנים בחול ותשתפר, לנצח לאנים בארץ או לשחק עם שחקני טופ ישראלים לא יעזור לך בכלום חביבי D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    ואני באמת מנסה להבין מזה שחקני "פרו" בשבילך כי גם רונן העלה על זה סרטון דומה ואני מבין שנהיה על זה דיבור מסוים.. אני לא חושב שיש אף שחקן בארץ שטוב בקונטר גו, ככה שאני לא מבין אם אתה משקיע כמו שאתה אומר בקונטר עד כדי כך שפרשת מהלימודים למה שתרצה לבזבז את כל זה על לשחק איתם? לעשות פאגים עם שחקנים שיש להם שם כי ילדי קונטר קטנים עשו להם שם? זה מה שיעשה לך את זה? אם אתה אוהב קונטר תמשיך בשלך ותשחק עם שחקנים בחול ותשתפר, לנצח לאנים בארץ או לשחק עם שחקני טופ ישראלים לא יעזור לך בכלום חביבי D:
    רונן העלה את הסרטון כי העפנו אותו כי 6משחקים ברצף הוא ישב על AVG 7KILLS ועשה מה שבזין שלו וענה לכל אחד,
    הוא אמר שאני צבוע כי אני התעצבנתי על jordaN כשהוא הביא לו את הקיק התחלתי להתעצבן כי הוא רשם לו שהוא היה טוקסיק ואני לא אמרתי את זה
    אמרתי פשוט שמעל ל 15 אנשים אמרו לי להעיף אותו כי הוא לא טוב מספיק וגם אני שחקתי איו והוא עשה מה שבזין שלו אז לא הבאתי לו את השבוע ניסיון הזה והחלטנו להעיף אותו אחרי יום ואז הוא אכל משבר אמצע החיים.

והתחיל לבכות וניסיתי להיות איתו גבר ואז הוא אמר שכולם צבועים ושאמרתי לו את האמת אחרי שאמרתי לו שלא נעים לאנשים הוא ניסה לתקוף אותי ולצאת עליי ואז מחק אותי ואחרי 3 ימים הוציא את הסרטון

לכל מי שלא יודע את הסיפור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי rjaekye
    השתמשתי הרבה במילה "קהילה"
    המכתב מכוון ספציפית לאנשים שיודעים מי הם.
    יש עדיין אנשים טובים בקהילה הזאת, מעריך אתכם.
    לא אכפת לי מהדעה שלכם אז אם באלכם לצחוק או לא לקלל, לכו על זה.
    המכתב:
    http://www.twitlonger.com/show/n_1sqdd9b?new_post=true
    אני זוכר את המשחק ההוא לא יודע מה קרה שם אבל עצבנת אותם זה היה קטע לא יפה אבל עדיין,
    למדת דנית, עזבת את הבית ספר בשביל CS

ואתה בחרת לפרוש מהמשחק עקב זה ש ה 'Top בארץ לא קיבלו אותך' לפחות ככה זה נראה
    אני אישית קבלתי מלא דיווחים על זה שאתה טוקסיק וכו

אני יודע שיש לך סקייל ואתה משקיע אבל זה לא משנה עם אתה טוקסיק ועושה לעצמך שם רע בארץ וכו כי זה הכל,
    בכל מקרה השקעת כולכך הרבה והבאת לישראלים לשבור אותך 'נפשית' מאשר להמשיך לשחק בחול או עם דנים

בהצלחה בצבא וכו

ולא באתי לפה בקטע רע למקרה ומישהו יחשוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2015
    עיר
    asd
    קראתי מה שרשמת, לפי דעתי הבעיה מתחילה בשחקנים שדווקא לא נחשבים לטופ של הארץ אבל עדיין שחקנים טובים (בדרך כלל אלו שהם רמות 10 בפייסאיט /+A בESEA אבל פשוט בלי ניסיון בקבוצות רציניות שלקחו חלק בליגות וכו').
    90% מהחברה האלה שציינתי למעלה מחכים להצעת חייהם מTEAM כבר כמה חודשים/שנים במקום להביא 4 חברה שהיה לך כיף לשחק איתם או פשוט לרשום בפורום/בHUB של הפייסאיט שהם מחפשים קבוצה אם אין להם עם מי לשחק (יש גם מלא חברה כאלה מהטופ של הארץ שמחכים להצעת חייהם אבל לא עליהם אני מדבר).
    באופן אישי כשהייתי מנסה להצטרף לקבוצות בארץ אף פעם לא החזקנו לטווח ארוך (אצלי המקסימום היה חצי שנה+-) הסיבות שאני נתקלתי בהם לפירוק:
    מוותרים כי הם ראו שמפסידים משחקים/קיבלו הצעה לשחק בטים משחקנים שיש להם שם גדול יותר בארץ/בעיות בכימיה/צבא/עבודה.

דרך אגב אני חושב שהחברה שנחשבים לטופ של הארץ ברובם אנשים צבועים ומגעילים אבל לא חסרים אנשים כאלה שנחשבים ל"TIER 2" פה.
    לפי דעתי אם כל אחד פה היה מוותר קצת על האגו שלו ומנסה באמת להקים פה משהו רציני הסצנה בארץ הייתה נראת אחרת לגמרי.
    נערך לאחרונה על ידי neithaN; 18.01.2018 בשעה 11:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2017
    True af
    נכתב במקור על ידי neithaN
    קראתי מה שרשמת, לפי דעתי הבעיה מתחילה בשחקנים שדווקא לא נחשבים לטופ של הארץ אבל עדיין שחקנים טובים (בדרך כלל אלו שהם רמות 10 בפייסאיט /+A בESEA אבל פשוט בלי ניסיון בקבוצות רציניות שלקחו חלק בליגות וכו').
    90% מהחברה האלה שציינתי למעלה מחכים להצעת חייהם מTEAM כבר כמה חודשים/שנים במקום להביא 4 חברה שהיה לך כיף לשחק איתם או פשוט לרשום בפורום/בHUB של הפייסאיט שהם מחפשים קבוצה אם אין להם עם מי לשחק (יש גם מלא חברה כאלה מהטופ של הארץ שמחכים להצעת חייהם אבל לא עליהם אני מדבר).
    באופן אישי כשהייתי מנסה להצטרף לקבוצות בארץ אף פעם לא החזקנו לטווח ארוך (אצלי המקסימום היה חצי שנה+-) הסיבות שאני נתקלתי בהם לפירוק:
    מוותרים כי הם ראו שמפסידים משחקים/קיבלו הצעה לשחק בטים משחקנים שיש להם שם גדול יותר בארץ/בעיות בכימיה/צבא/עבודה.

דרך אגב אני חושב שהחברה שנחשבים לטופ של הארץ ברובם אנשים צבועים ומגעילים אבל לא חסרים אנשים כאלה שנחשבים ל"TIER 2" פה.
    לפי דעתי אם כל אחד פה היה מוותר קצת על האגו שלו ומנסה באמת להקים פה משהו רציני הסצנה בארץ הייתה נראת אחרת לגמרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2018
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    בתקופה ההיא היה לי מאוד חשוב להוכיח משהו.
    הצלחתי והם לא אהבו את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    לא שאני תומך בצביעות ובסולם רייטינג של "TOP" ו"TIER 2" אבל זה טבעי לגמרי, זה בסיסי.

הקהילה בארץ לא מפותחת, אין מישהו שתופס את הקהילה מהביצים והקהילה פשוט סובבת סביב השחקים בTOP,

ככה יוצא שכולם מלקקים להם רק כדי להתקדם, זה שאתה לא רוצה לעשות את זה זה בעיה שלך ומה שאתה יכול לעשות זה לחכות שהקהילה תתפתח מספיק כדי שדברים כאלה לא יהיו מה שלא אפשרות אצלך כבר עקב הפרישה.

בקיצקיצר הקהילה לא מפותחת ואנחנו מתנהגים בדיוק כמו הטבע שלנו שהוא סולם דרגות ומי שיש לו שם גדול יותר משפיע יותר והכל קשרים ואין בישראל מערכת מסודרת לתת לשחקנים מספר ולדרג אותם בארץ, ככה שיש סוג של אנרכיה בקהילה והחזק שולט, אם אתה רוצה להתקדם זה או שאתה מלקק(הרוב)
    או שאתה טוב בהרבה מאחרים.

כולם רוצים להיות מקושרים לכח אפילו אם זה קהילת CS, אם אתם לא רוצים ללקק אל תתעצבנו שאתם לא "NAMERS", אם אתה טוב ולא מלקק לאחרים אתה תגיע לTOP אבל תוך הרבה יותר זמן אם בכלל מאחרים שמלקקים ובונים קשרים בלי קשר לכמה שהם טובים.

אישית לא ליקקתי לאף אחד בחיים, לא בניתי בכוח קשרים עם אנשים צבועים שאני לא רוצה לבנות קשרים איתם, אני כבר שלוש שנים בקהילה ולא הרבה מכירים אותי, לא התלוננתי בחיים.

כל מי שמתלונן חלש אופי ורוצה שיאכילו אותו בכפית, פשוט תתמודדו או שתעשו שינוי במעשים לא רק לפרסם פוסט בויגיימס על "כמה שהקהילה לא הוגנת"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    ליאב עם כל זה שהיה לנו חילוקי דעות וואלה מעריך אותך ששפכת הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי r0jestick
    רונן העלה את הסרטון כי העפנו אותו כי 6משחקים ברצף הוא ישב על AVG 7KILLS ועשה מה שבזין שלו וענה לכל אחד,
    הוא אמר שאני צבוע כי אני התעצבנתי על jordaN כשהוא הביא לו את הקיק התחלתי להתעצבן כי הוא רשם לו שהוא היה טוקסיק ואני לא אמרתי את זה
    אמרתי פשוט שמעל ל 15 אנשים אמרו לי להעיף אותו כי הוא לא טוב מספיק וגם אני שחקתי איו והוא עשה מה שבזין שלו אז לא הבאתי לו את השבוע ניסיון הזה והחלטנו להעיף אותו אחרי יום ואז הוא אכל משבר אמצע החיים.

והתחיל לבכות וניסיתי להיות איתו גבר ואז הוא אמר שכולם צבועים ושאמרתי לו את האמת אחרי שאמרתי לו שלא נעים לאנשים הוא ניסה לתקוף אותי ולצאת עליי ואז מחק אותי ואחרי 3 ימים הוציא את הסרטון

לכל מי שלא יודע את הסיפור
    סבבה את רונן אני מבין, הוא חיי מהפוזה של לשחק אותה כאילו הוא שחקן טופ, ושהוא פיתח תקהילה ואם תשאל אותו מבחינתו הוא גם יצר אותה,אבל זה לא מה שרלוונטי.. שהוא יעשה מה שבאלו. אני שואל על הבחור שכתב את הפוסט, הוא טוען שהוא השקיע כלכך הרבה בקונטר עד כדי כך שפרש מהלימודים וכו וכו אבל מצד שני הוא בוכה ונעלב שמוציאים אותו מפאגים של כביכול "טופ" (למרות שמבחינתי כולם כאפות גרועים) ואני שואל אותו מה זה היה נותן לו לשחק שם? או למה הוא מייחס לזה כלכך הרבה חשיבות במקום למצוא שחקנים שכן רוצים לשחק איתו ולהתמקד בעיקר. מצד אחד אני מבין את הצד שלו שהוא נעלב אם זה דיי מצחיק אם חושבים על זה שהוא כנראה משקיע כרגע יותר מהשחקנים שהעיפו אותו ובסוף הם אלו שגורמים לו לפרוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    מכמות הזמן המועטה שאני מכיר אותך בפאגס, אתה היית גבר.
    בהצלחה בצבא ובהמשך החיים אחי
    ZaNarKaRd
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי Ronengg
    אני יכול להראות לך משחקים שהבאתי קרי גם לשחקנים כמו d0cc שהם טופ הולנד ושחקנים שהם חיות FACEIT עם 3.5K ELO. אני לא משחק סיאס בצורה שוטפת כמו אז כי אין לי זמן, אם זה 2 נסיעות ל mako בשבוע, אם זה עבודה עם יוטיוברים ישראלים, ובזמן שיש לי אני משדר או יוצר סרטון.
    בשורה התחתונה, נכון, כרגע, אני לא במצב של לשחק בצורה מטורפת ואף אחד לא מצפה ממני. גם מ Adrenho לא מצפים והוא שם, גם equix, גם nylore, MUSE , b00steed,Tactus , Jeko . כל האנשים שציינתי את שמם או שהם לא משחקים כמות גדולה של סיאס, או שהם שחקנים שלוו דווקא ידועים ביכולת איים היוצאת מן הכלל שלהם.

אנשים שבכלל לא יודעים איך אני יכול לשחק נתנו את הדעה המפגרת שלהם ששווה לתחת. כי מסתכלים עליי כסטרימר בלבד. הקטע הוא, שבכל קהילת PRO LEAGUE, נותנים לאנשים שהם סטרימרים להיות שם, לא התכוונתי לדפוק משחקים כל יום כמוהם, אלא לשחק כשאני בשידורים פה ושם כדי שהילדים הקטנים יתלהבו לראות את "השחקנים הכי טובים בארץ" , סוף סוף הייתי מקבל בחזרה משחקנים בני שרמוטות שנצלו אותי במהלך השנים.
    D0CC בייטר בוט עם סקייל בוא נתחיל מזה

Nylore משחק שם טוב וניילור מקשיב ולא שם זין על אחרים
    Equix משחק הוא משחק כדי לגרום לאחרים לשחק יותר טוב והוא לא עושה מה שבזין שלו ויש לו יותר ניסיון ממך, כן יגיד שיש לך סקייל יותר גבוה משלו אבל התפקיד שלו בתור קואץ לקבוצה ב PREMIER הוא לא לדאוג לסקייל שלו

JeKo, B00sted כל אלה אני לא הכנסתי אותם: jeko ראיתי שהוא שיחק 4 משחקים ניצח 3 מתוכם והוא שיחק טוב בכל מקרה
    Tactucs אחרי [email protected]#@!#@! עונות ב ESEA MAIN וכל לאן שני שהוא הגיע ושיחק ולצערו הפסיד ל unq, איך את יכול להשים אותו בקטגוריה של לא מוכר.

Adrenho לא יודע מה הרמה שלו אני יודע שהוא אחלה גבר בדיוק כמוך
    וכל מה שאני יודע לפני שאני נכנסתי ל CS GO הוא לקח פה כמו לאנים ו recident הכניס אותו

היה אחד שהתלוננן עליו אבל לא 15 בניגוד למה שקרה איתך

שוב אני אין לי בעיה איתך אני באמת חושב שאתה סטרימר טוב ואתה אחלה של גבר ובן אדם פשוט מבחינת רמה אני לא חושב שאתה מתאים וגם כול השאר
    להאשים אותי בכך שעשיתי את התפקיד שלי לא יעזור לך בגללך אני אמרתי להם לקחת את הגישות שלי לא רוצה אותם

לא רוצה לנהל משהו בזמן שמגבילים אותי ואני צריך לרצות את כולם ורק שמים עליי זין ומאשימים אותי לא מתאים לי ( אני עדיין עושה הכל גם בלי גישות איזה מצחיק זה )

אתה לא מוכן לשחק ב Div2 עם חברים שלך אנשים שמשחקים איתך יום יום, היית יכול לשחק שם לחזור לפורם והיינו מביאים לך שוב
    אבל אחרי הקטע שעשית אני בספק עם מישהו ירצה לשחק איתך שוב בקהילה הזאת מ קבוצת ה Div1.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    D0CC בייטר בוט עם סקייל בוא נתחיל מזה

Nylore משחק שם טוב וניילור מקשיב ולא שם זין על אחרים
    Equix משחק הוא משחק כדי לגרום לאחרים לשחק יותר טוב והוא לא עושה מה שבזין שלו ויש לו יותר ניסיון ממך, כן יגיד שיש לך סקייל יותר גבוה משלו אבל התפקיד שלו בתור קואץ לקבוצה ב PREMIER הוא לא לדאוג לסקייל שלו

JeKo, B00sted כל אלה אני לא הכנסתי אותם: jeko ראיתי שהוא שיחק 4 משחקים ניצח 3 מתוכם והוא שיחק טוב בכל מקרה
    Tactucs אחרי [email protected]#@!#@! עונות ב ESEA MAIN וכל לאן שני שהוא הגיע ושיחק ולצערו הפסיד ל unq, איך את יכול להשים אותו בקטגוריה של לא מוכר.

Adrenho לא יודע מה הרמה שלו אני יודע שהוא אחלה גבר בדיוק כמוך
    וכל מה שאני יודע לפני שאני נכנסתי ל CS GO הוא לקח פה כמו לאנים ו recident הכניס אותו

היה אחד שהתלוננן עליו אבל לא 15 בניגוד למה שקרה איתך

שוב אני אין לי בעיה איתך אני באמת חושב שאתה סטרימר טוב ואתה אחלה של גבר ובן אדם פשוט מבחינת רמה אני לא חושב שאתה מתאים וגם כול השאר
    להאשים אותי בכך שעשיתי את התפקיד שלי לא יעזור לך בגללך אני אמרתי להם לקחת את הגישות שלי לא רוצה אותם

לא רוצה לנהל משהו בזמן שמגבילים אותי ואני צריך לרצות את כולם ורק שמים עליי זין ומאשימים אותי לא מתאים לי ( אני עדיין עושה הכל גם בלי גישות איזה מצחיק זה )

אתה לא מוכן לשחק ב Div2 עם חברים שלך אנשים שמשחקים איתך יום יום, היית יכול לשחק שם לחזור לפורם והיינו מביאים לך שוב
    אבל אחרי הקטע שעשית אני בספק עם מישהו ירצה לשחק איתך שוב בקהילה הזאת מ קבוצת ה Div1.
    '
    why snakz not in div1?
    "Speed through the light, yeah, pop one while I drive, yah. Cougar, 45, fucked her 'til she died. " —Travis Scott

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    אני נקרע פה מצחוק באמת.. מהכמות זמן והאנרגיה שאתם מבזבזים על השטות הזו.. כותבים מכתבים ומאמרים
    למה בכלל אנשים רוצים להכנס לדבר הזה? אם יש שחקני טופ שישחקו עם עצמם, מזה משנה לכל מיני אנשים מהצד אם הם בפנים או לא.. לא רוצים אותכם אל תשחקו שם. אבל עצם זה שאנשים מתעסקים בהאם "מגיע" לי או לא מגיע לי לשחק שם..

זה כאילו "מגניב" לשחק מול שחקני טופ ישראלים? אני באמת מנסה להבין, גם ככה הרמה פה בארץ היא זבל למה בכלל נפתח PRO HUB אם אין שחקני PRO?
    אפילו שחקנים תחרותיים בארץ יש בודדים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    זה לא עניין של מגניב
    זה עניין של לשחק עם השחקנים הכי טובים בארץ ושיכירו בך כשחקן טוב ולהראות להם מה אתה שווה ולשחק בפלטפורמה שאתה יודע שכל השחקנים טובים במקום להריץ פייסיט ולקבל סרטן.

ותראה כמה זמן אני מבזבז פה רושם מאמרים זה כי אכפת לי מהקהילה ואני עושה דברים לקדם אותה שאף אחד לא עושה
    בעודי לקקן מספר אחד בארץ אתה יודע....

אני מכניס את הקבוצות בארץ לגרופים שבחיים לא יכנסו לבד כדי שיוכלו להשתפר
    אני מקשר בין אנשים ומכיר את הסצנה הישראלית לאנשים בחול

אני ארגנתי את ה IPL כדי לקדם את הקהילה עצמה

וכרגע אני עובד על פרויקט עם חבר שבקרוב תכירו לסצנה על טורניר שיהיה ב HLTV עם 7 mdl teams וקבוצה אחת ישראלית שתגיע דרך Qualifer שנעשה בארץ.

אבל אני צבוע לקקן כי אני רושם לאנשים added 4 prac group בפרופיל ואז הם מוצצים לי את הזין ברגע שהם רואים את ה TEAMLIST
    בין עם קבוצה קבוצת MDL או במיוחד קבוצת MAIN.

את שלי אמרתי.
    וכרגע אני עובד על פרויקט עם חבר שבקרוב תכירו לסצנה על טורניר שיהיה ב HLTV עם 7 mdl teams וקבוצה אחת ישראלית שתגיע דרך Qualifer שנעשה בארץ.
    tell me more about that

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    זה לא עניין של מגניב
    זה עניין של לשחק עם השחקנים הכי טובים בארץ ושיכירו בך כשחקן טוב ולהראות להם מה אתה שווה ולשחק בפלטפורמה שאתה יודע שכל השחקנים טובים במקום להריץ פייסיט ולקבל סרטן.

ותראה כמה זמן אני מבזבז פה רושם מאמרים זה כי אכפת לי מהקהילה ואני עושה דברים לקדם אותה שאף אחד לא עושה
    בעודי לקקן מספר אחד בארץ אתה יודע....

אני מכניס את הקבוצות בארץ לגרופים שבחיים לא יכנסו לבד כדי שיוכלו להשתפר
    אני מקשר בין אנשים ומכיר את הסצנה הישראלית לאנשים בחול

אני ארגנתי את ה IPL כדי לקדם את הקהילה עצמה

אבל אני צבוע לקקן כי אני רושם לאנשים added 4 prac group בפרופיל ואז הם מוצצים לי את הזין ברגע שהם רואים את ה TEAMLIST
    בין עם קבוצה קבוצת MDL או במיוחד קבוצת MAIN.

את שלי אמרתי.
    סבבה מה שאתה עושה זה אחלה וגם רונן עושה דברים בשביל הקהילה על התרומה שלכם אין שאלה בכלל. אבל אתה לא עונה על השאלה חחחח.

השאלה היא למה אנשים שהם שהם לא טופ (כי שחקני טופ אפשר להבין אם הם רוצים לשחק בין עצמם וזה באמת יותר כיף) אבל למה שחקנים שלא קשורים לשם רוצים לשחק שם? מה יתן להם לשחק עם שחקני טופ ישראל, אתה אומר שהם עושים את זה כדי ש
    השחקנים הכי טובים בארץ ושיכירו בך כשחקן טוב ולהראות להם מה אתה שווה אבל מה זה יתן להם
    שתף ב-Google+

הרשמה