תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    14.01.2018
    היי

שם המשתמש המתלונן: spam

שם האדמין: razerfanboy

סיבת התלונה: okef banim

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 9/1/2018

הערות נוספות:
    אני בא נכנס לשרת אחרי יום חר* בלימודים וריבים עם ההורים על הציונים בשביל קצת שקט.
    בא נכנס מתחיל לגלוש במפה היפנית (מפה ממש נחמדה, הייתי משחק בה בcs:source ותמיד הגעתי לawp בטופ) אני בא אני שואל איפה אני משיג awp? בחור טוב בשב guy rookie משהו כזה אומר לי בטופ אז ישר קישרתי שזה כמו בcs source אמרתי תודה אחי.
    אחרי זה razerfanboy שואל אותי תגיד ספאם למה אותה סמארפ על הבאן? אני אומר איזה smurf אני לא משחק comp כמעט וכשאני משחק אני לא עושה smurf כי אני לא כזה טוב (לפני שנה הייתי גולד 1 אבל ירדתי). בקיצר כנראה לא הבנתי נכון כי אחרי זה הוא הסביר לי כמו שצריך והתכוון לזה שקיבלתי באן עם משתמש אחר ונכנסתי עם המשתמש הזה. אמרתי לו אח שלי אני קודם כל מכבד אותך כאדמין אבל תרשה לי לומר שאין לך מושג על מה שאתה מדבר ואתה צריך לעשות בדק בית יותר טוב (זה פתגם שרץ חזק ביני לבין חברים, פתגם מהעולם המקצועי, אבל כנראה האדמין לא קיבל את זה יפה) כי אני בחיים שלי היה לי עוד משתמש ועוד שאני אקבל באן ואכנס ממשתמש אחר? היה בחור אחר ששיחק קוראים לו יונתן לא הפסיק לחמם את האדמין עליי (לאחר בדיקה נראה כאילו הוא לא קיבל באן [איפה הצדק? לפעמים צדק זה רק כוכב]) והאדמין המשיך לשאול אותי את זה שוב ושוב וכבר לא היה לי מה להגיד, אחרי זה בחור אחד שאני לא זוכר את שמו אמר ״הוא הולך לקבל באן בעוד 3..2..״ ואז קיבלתי באן.
    אבדה השבת. אבד האמון. ויותר מזה אני מקווה שהצוות היותר בכיר מהאדמין שהביא לי באן יעשה בדק בית (ולא יעלב מהפתגם המקצועי הזה) ויראה לנכון לבטל לי הבאן.
    תודה רבה ושיהיה שבוע טוב לכל עם ישראל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    זה נראה לי בדיחה שאתה בכלל מעז לפתוח אשכול בכדי שיורידו לך את הבאן.
    אחרי שקיבלת באן על איומים וגזענות החלטת לעקוף את הבאן עם ארבעה משתמשים שונים שכולם כרגע גם בפרמ + לשקר פה לצוות

אתה שקרן ואין לי סבלנות לשקרנים.

כל הבאנים שלך נשארים ולא יורדים.

ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה