תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    14.01.2018
    טוב שלום לכל האדמינים/מנהלים/סגנים וכו'
    בתאריך 13.1.2018 (אתמול) נתנו לי באן לארבע שעות על קללות שהיה לילה לפנכין נכון הבאן מוצדק אבל בכל זאת אמרתי לאותו אדמין שאם הוא הוא יכול לקצר לי אותו אני אשמח הוא אמר לי קיבלתה באן קצר זה בסדר וזה שלח לי תרקורד אמרתי סבבה לא נורא כולה ארבע שעות
    למרות שזה די הרבה אני אוהב לשחק בשרת ה*פאן*בשביל להעביר את הזמן בלי לשחק בפאן יצאתי לבחוץ לשבת עם חברים וזה עזבו לא מעניין אותכם בטח...
    אז חזרתי הביתה אני בודק בסורס באנס כמה זמן נשאר לי לבאן מה אני רואה?! העריכו לי אותו לשלושה ימים אני יודע אני בכללי ילד בעייתי וזה אבל 3 ימים על שתי קללות אפילו אחת מהם לא הייתה קללה רק כוסאמא שלך וסתום את הפה אני יודע שפה נגועה בשרת לא אמורה ליהיות עכשיו אני מצטער על כל הפעמים שקיללתי אני מפסיק עם הקללות והשטויות כי הבנתי שלא באלי ליהיות מורחק מהשרת וגם יותר כיף ככה בלי שפה נגועה לשחק בכיף ולא להעליב אף אחד אבל זה לא קשור עכשיו מה שחשוב זה שלמה העריכו לי את הבאן לשלושה ימים שלמים ?!
    שאלתי את סגן מנהל השרת הוא ענה לי כן אני ראיתי וניסיתי לעזור לך גם לפי דעתי זה מוגזם וכאלה דברים ניסה לעודד אותי אחרי זה הוא נכנס איתי לשיחה בסקייפ ואמר שהוא ינסה לעזור לי אז לא הגשתי בקשה ובסוף הוא לא הצליח הוא אמר זה הוראה מלמעלה עכשיו אם לפחות הייתי יודע תשם של זה שהעריך לי את הבאן היה לי יותר קל לפתור את זה מאשר להגיש בקשה בפורום אבל לא נורא אני מקווה שתעזרו לי ואותו אדמין/מנהל לפחות תדברו איתו תסבירו לו שזה לא מוצדק בכלל אולי הוא לא אוהב אותי אבל לעשות דבר כזה זה בושה לקהילה ואני אוהב את הקהילה הזאת ודואג לה <3

מקווה שתתפלו בזה בהתאם

Vova The Magniv היה פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום, תודה על הפירוט, אך אשמח אם תוכל לערוך את האשכול שלך כדי שיתאים לטופס (אתה יכול לראות אותו בנעוצים).
    *אם לא תערוך לא תקבל תשובה, תעשה את זה במהירות האפשרית.
    בנוסף לכך, להבא - שים לב שאתה פותח את האשכול בתת-פורום תלונות ועזרה, הפעם העברתי לך את האשכול.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    עבר שלושה ימים ולא עדכנת , ננעל
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה