תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.12.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Did0x
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197975594722/

קישור לבאן :
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#24293

שם האדמין שנתן את הבאן: MELEH

סיבת הבאן: "
    גורם לאווירה של באלגן בשרת כאשר חושב שאין אדמין מחובר"

התאריך שבו ניתן הבאן: 12/01/2018

הערות נוספות: באמת שאינלי מושג מה עשיתי בסך הכל דיברתי וצחקתי עם ילדים בשרת ואף אחד לא השתיק אותי וזה לא היה נראה שאני גורם לבלאגן.
    כאשר הוא הביא לי באן מבלי להזהיר או מבלי להגיד לי להיות בשקט לפחות פעם אחת, נכנסתי עם משתמש השני שלי בשביל לשאול אותו על מה הבאן,
    ומה הוא עשה ? הביא לי באן לצמיתות עם המשתמש הזה (Ainsley), אחר כך נכנסתי עם משתמש של חבר שלי כדי לשאול אותו שוב , על מה הבאן,
    אני מציין שוב שהוא אפילו לא הזהיר או אמר משהו, והביא לי באן לצמיתות שוב עם המשתמש הזה (Cujo). אני אישית לא חושב שזה ראוי להביא לי באן
    ל3 משתמשים על זה שאני כולה משחק וגורם לכיף ותאמינו לי שאם הוא היה מבקש ממני להיות בשקט - הייתי בשקט.
    תודה רבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Did0x,

את הבאן הראשון שלך קיבלת לאחר ששחקנים קראו לי (בתוך מנהל השרת ששחקנים קוראים לי, משמע משהו לא "רגיל" קורה בשרת) לשרת ואמרו לי שיש שחקנים שעושים בעיות. אני נכנסתי לשרת בשקט מוחלט, בלי שאף אחד שם לב וצפיתי במשך דקה-שתיים במה שהולך בשרת. ראיתי אותך ועוד שחקן שקיבל באן (מוזמן לבדוק, יש לו סיבה דומה לשלך) צועקים וגורמים מהומה בכך שאתם מדברים יחד עם מספר רב של שחקנים, דבר שמאוד לא מקובל בשרת. אני, לפי השיכול שלי (שהושפע מאוד מהיסטורית המיוטים והאזהרות שקיבלת ממני ומאדמינים אחרים) החלטתי לתת לך באן. לפי החוק בקהילה, אדמין לא צריך להזהיר לפני שהוא נותן עונש (לא אתייחס לעובדה שבמצב הנתון בשרת, אזהרה לא הייתה עוזרת).

הבאן השני ניתן לשחקן שממנו נכנסת לשרת בזמן שהיית בבאן בטווח זמן של משהו כמו 3 דקות לאחר הבאן וניסית לברר על מה הבאן שלך. דבר זה נקרא "עקיפת באנים". החוק בקהילה אומר שמי שעוקף באנים מקבל באן לצמיתות מהחשבון בו עקפת את הבאן (למשתמש המקורי לא השתנה הבאן ואתה יכול לחזור לשחק בו שתקופת הבאן תסתיים).

לאחר מכן, נכנסת עם
    עוד משתמש בזמן שהיית בבאן בשתי משתמשים וניסית להבין, שוב את סיבת הבאן. בזמן הזה אדמין מהצוות שאני אחראי עליו קרא לי ואמר לי שנכנסת וניסית לברר שוב מהי סיבת הבאן. לאחר מכן נכנסתי לסורסבאנס ובדקתי לפי הIP שלך שאכן זהו אתה ולכן נתתי באן גם למשתמש של חבר שלך, כי שימש לעקיפת הבאן שלך.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 12.01.2018 בשעה 21:37.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    קיבלת תשובה,
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה