תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: "Mister"

שם האדמין: "MELEH"

סיבת התלונה: סתם גאג x2

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:10/1/17
    הערות נוספות: בסך הכל באתי לשרת בגישה חיובית ברקורד הראשון "MELEH" נכנס אל השרת קלט שיש אל אר התחיל לזרז אותם בעצבים כזה שאלתי אותו
    "למה בחור עצבני?" והוא ענה לי בדרך הכי מכובדת שיש /gag mister 30
    ברקורד השני אני נכנס לשרת ושוב הוא מזרז את הטרוריסטים אני כותב בצאט "אדמין יש לך סבלנות אה?" מגיב לי "מה אתה רוצה Mister" עונה לו "השאלה היא מה אתה רוצה" ושוב בדרך המכובדת
    /gag mister 60 הפעם לשעה ובלי שום אזהרה למרות שאני יודע שהוא לא חייב אבל תראו מה עשיתי ואיך הוא מגיב בעוד שאנשים אחרים עושים דברים יותר גרועים ממני (וגם לפי דעתי מה שעשיתי היה במקום)

רקורד:
    1:
    https://www.youtube.com/watch?v=3_-VhK3cbrw&feature=youtu.be
    2. https://youtu.be/SQihtUnVbwI

נ.ב הורדתי את הסאונד ברקורד השני כי הוא לא רלוונטי וגם את הgameplay כי הוא גם לא רלוונטי וגם שהתוכנה תרנדר לי את הסרטון יותר מהר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי מיסטר, אסביר לך למה העונשים מוצדקים ואציג שקרים שציינת פה;

הגאג הראשון:

1. הגאג שקיבלת לחצי שעה היה לאחר שהיית גם במיוט וגם בגאג (סה"כ שלוש פעמים) לאחר שאתה ומספר שחקנים החלטתם "לקחת את החוקים לידיים ולחשוב שאתם מנהלים פה את העניינם", ניתן לראות זאת ברקורדים ששלחת שאתה מתיימר להיות שחקן בעייתי שמורד באדמינים ולאחר מכן מתרברב עם חבריך.

2. אתה לא סנגור של אף אחד ואתה לא אמור להתערב בעניינים שלא שלך, גם אם זה חבר שלך. אין לך שום קשר לנידון ולא תפקידך להתערב.

3. הסאונד שהורדת ברקורד אכן רלוונטי, כי מה שרשמת היה בקונוטציה ישירה למה שנאמר בשרת (חבר שלך התווכח איתי והחל לצעוק, דבר שהוביל לתגובה ישירה שלי כאחראי לאווירה בשרת לאחר שנאמר לו לשנות חוקים והוא לא הסכים, אתה כרגיל התערבת בעניינים שלא שלך והתחלת "לדחוף את האף" ולהעיר הערות כהרגלך) גם הגיימפלי אכן רלוונטי מכיוון שניתן לראות את הזמן בשרת ולראות שהוא אכן מעכב.

הגאג השני:

הגאג ניתן לך כי אתה לא מפסיק להעיר ולהציק לאדמינים ככלל ולי בפרט (הייתי האדמין היחידי בשרת). אם משהו לא מוצא חן בעיניך יש דרך לפתור את זה, לא בספאמים והערות שלא מצחיקות אף אחד. (דוגמה, "מה הבעיה שלך", "יש לך הרבה סבלנות?", "מר אדמין", "בחור", "למה עצבני"- ואת הכל ניתן לראות ברקורדים שלך, והם עוד ערוכים. חושב לציין שכל זה היה כאשר לא פניתי אליך בכלל). אתה לא המנהל שלי או אדמין בשרת שיש לך הזכות להעיר לי על התפקוד שלי בשרת עצמו, אם יש לך בעיה עם התפקוד שלי יש לך פורום.

"אם אדמין נותן לכם עונש\אומר לכם מה לעשות, יש לבצע ואז לגשת לפורום".

שיהיה יום טוב, MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 10.01.2018 בשעה 16:29.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    1. הגאג הראשון היה לפני כל מיוט/גאג שקיבלתי (זאת אומרת אתה משקר ) (אפשר לראות בסורס באן אם יש אפשרות לראות Comms שם
    2. אני לא מבין איך לדעתך "למרוד באדמינים" זה לכתוב להם שאין להם סבלנות+שואל אותך בחזרה מה אתה רוצה
    3. לא התערבתי לאף אחד בשום עיניין נכנסת בעצבים לשרת חושב שאתה גאנגסטר אומר יאללה לשנות חוקים כשרק נכנסת וזה שכתבתי לך שאתה עצבני זה לא להתערב
    4. האל אר הזה היה משהו כמו 20-30 שניות הטיימר לא אומר כלום אתה רק נכנסת אתה לא יודע מתי הגיעו לאל אר ומתי האל אר התחיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    עוד משהו לא מבין מה הבעיה עם בחור לא אמרתי מר אדמין אמרתי אדמין בגלל שמפריע לי השם שלך ולא בא לי לכתוב אותו והוא מסמל בשבילי את אלוהים מה שבטוח לא אתה בנוסף לזה לא התערבתי במה שאתה עושה זה שאני שואל למה עצבני זה לא להתערב בנוסף לזה אתה פשוט אמרת לי מה הבעיה שלי ואחר כך אני אמרתי לך וזה שאמרתי שאין לך סבלנות זה אלייך בתור אדמין שאתה מעיר למרות שאתה יודע שזה יגמר עוד כמה שניות ומחפש לגמור את הראונד כמו חיה וחופר על לגמור את הראונד ולמהר כאילו סוף העולם
    נערך לאחרונה על ידי Mister1; 10.01.2018 בשעה 16:49. סיבה: ב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    מיסטר, כנראה שלא הבנת למה התכוונתי, אסביר שוב;

קיבלת גאג, מהסיבה הנ"ל (לא אסביר שוב כי כנראה אין לך כוח ל"חפירות שלי כמו חיה") שהוביל למיוט על התגרות ושוב הערת הערות לאחר שסגרתי את הנושא שדיברת עליו ואמרתי לך לא לדבר על זה. לאחר מכן קיבלת עוד גאג, שוב, מסיבה נוספת הנ"ל. סה"כ כשלושה עונשי Comms.

למרוד באדמינים זה כל יום להיכנס לשרת במרמור ולהעיר הערות בלתי פוסקות לשחקנים ולצוות, לקבל גאג ומיוט באופן קבוע (ניתן לבדוק בלוגים של השרת), לשבת לאדמינים על הוריד בכוונה כי בגלל שהם התלוננו על דרך התקשורת שלך עם שחקנים ועם צוות השרת ירדת מהתפקיד שהיית בו. ועוד להשוויץ על כך עם חברי הגאנג שלך.

לגבי האמירה של

"לא התערבתי לאף אחד בשום עיניין נכנסת בעצבים לשרת חושב שאתה גאנגסטר אומר יאללה לשנות חוקים כשרק נכנסת וזה שכתבתי לך שאתה עצבני זה לא להתערב"

יש לי כמה הערות בנושא:

ראשית, נכנסתי לפחות ראונד לפני וראיתי בדיוק מה הולך בשרת, גם את זה ניתן לבדוק בלוגים של השרת, אני מבקש ממך לא לזרוק סתם אמירות ודברים לא נכונים לפני שאתה בודק באופן וודאי\יש לך הוכחה כלשהי.

שנית שלישית ורביעית, כאשר אני מדבר עם שחקן אחר, חשוב לציין שהתווכחנו (אני והשחקן, לא אני ואתה) ואכן הקולות שלנו התרוממו למימדים לא נעימים לא בהכרח אומר שנכנסתי עצבני לשרת כחיה וחופר לשחקנים לסיים את הראונד, גם אם כן, לא נותן לך לגיטימציה להעיר לאדמין הערות כאשר הוא מטפל בנושא מסויים, זה נקרא להתערב במלוא מובן המילה (המונח "להתערב" ע"פ אתר האינטרנט "מילוג" prntscr.com/hyn9ae) וזה לא עניינך מתי אני מחליט לשנות חוקים ומתי לא, התערבות בשיקול דעתי. בקשר ל"חפירה" שלי, משחק של אחד על אחד בLR אמור לקחת במקסימום דקה-דקה וחצי. מדיניות חדשה של האדמינים בשרת היא לבטל כמה שיותר עיכובים בשרת. לא נראה לי הגיוני (אמור להיראות גם לך ולמעכב) שLR של אחד כנגד אחד יתעכב עם אותם החוקים במשך יותר מ2 דקות כאשר יש בשרת בסביבות ה 14 שחקנים (כמות מזערית ביחס לבדרך כלל, ראונדים אמורים להיגמר מהר מאוד יחסית).

אף פעם לא אמרתי לך "מה הבעיה שלך" ניתן לראות זאת ברקורד שאתה בעצמך הבאת בו שאלתי אותך (שוב באמצע בירור ושהבהרתי חוקים לשחקנים) "מיסטר מה אתה רוצה", אולי ניתן לחשוב מכך שאני לא מתייחס בכבוד אך זה היה בלהט הרגע ואם נפגעת או שכבודך הרם נפגע, מצטער מקרב לב. אני אישית אף פעם לא קיבלתי ממך התבטאות שמראה שבריר של כבוד, לא שאני מצפה או טוען שמגיע לי כבוד אך "בשביל כבוד צריך לעבוד" ולעבוד קשה.

לגבי השם שלי בסטים, אף פעם לא טענתי שאני הוא אכן מלך\מושיע\משיח\או וואטאבר. השם שלי בסטים לא פוגעני, לא בייחוס דת, לא מעורר מחלוקת ומעלה סימן שאלה לאנשים\שחקנים\צוות לפי מיטב ידיעתי וידיעת הצוות והשחקנים. הייחוס של שמי עם ה' נעשה רק על ידך וזו הפעם הראשונה שאני שומע משהו כזה. בכל מקרה, לא אחלוק על תפיסתך אך אשתמש בה על מנת להוכיח בעוד צורה את הזלזול שלך ואי הרצון לעזור לעצמך ולהקל על הצוות, אדבר בהכי פשטות שיש;

מה הבעיה לשלוח לי הודעה\לקרוא לי לשיחה היכן שנוח לך (אני מחוייב לבוא אם זה קשור לבירור כלשהו) ולהגיד לי את הקונוטציה העולה מהשם שלי. אני יכול להבטיח לך שהייתי לוקח את זה לתשומת ליבי והיינו מוצאים פתרון (לא אתייחס לזה שלדעתי זהו תירוץ והתחמקות מאשמה הרי אתה יודע את שמי הפרטי, ואתה יודע שאין לי בעיה שיקראו לי בשמי הפרטי בשרת).

זו הייתה תשובתי, אני לא מתכוון לענות יותר, התשובה הראשונה שלי הייתה די והותר.

מצטער שגרמתי לך לחכות יותר מדי זמן לתשובתך, יש לי בגרות ללמוד אליה ולהעשיר את ה "10 שקל מוח" שלי בקצת ידע

שלך, MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 10.01.2018 בשעה 21:08.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אסור לך להסיר שום אספקט של רקורד, הוא הופך ללא רלוונטי.
    בכל מקרה, קיבלת את התשובה שלך - אם אתה רוצה אתה יכול לפנות אלי בסטים אם אתה עדיין לא מרוצה.
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה