תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    07.03.2017
    שם המשתמש המתלונן: akward

שם האדמין: bawrrr

סיבת התלונה:היום שיחקתי מישחק פיקאפ בלובי 1 של ויגיימס ולצערי היה לי פינג שקפץ כל שניה בין 20 ל120 והיו עדים לכך ואז אני חיכיתי מספר ראונדים(7 במדוייק ) בתקווה וזה יעלם אך לא קרה כך וזה נימשך אז פניתי לאדמין בשם בר בבקשה לסאב שברגע הקשה היה בחדר סאב(והיה שם עד סוף מישחק )שאלתי את הסאב בפוק אם הוא רוצה לשחק והוא ענה כן אז ביקשתי מהאמין שיביא לי סאב עקב הפינג אך הוא סירב ללא הסבר לדבר . הוא ניסה לנמק את הדבר בלהגיד שסאב זה פרייווילגיה והוא לא רוצה לתת לי אותה וזו החלטתו .

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 10/01/2018)

הערות נוספות: זהו הצאט עם האמין בזמן המישחק במטרה לבקש סאב

akward: need sub
    akward: yesh li ping
    akward: kol shnia kofez le 100
    akward: yesh sub ba sub room
    akward: תקשיב שניה יש לי לאגים אני חיכיתי מהראונד הראשון בתקווה שיעבור זה לא שמייד ביקשתי סאב
    akward: ויש בדיוק סאב
    Bwarr: זה לא משנה
    Bwarr: יש לך פרווילגיה לסאב
    Bwarr: אין לא נותן לך אותה
    Bwarr: לא אתה מתווכח
    Bwarr: יש מלא שחקנים שיש להם את זה
    akward: אבל יש לי ךאגים
    Bwarr: והם משחקים
    Bwarr: חלאס להתווכח
    Bwarr: אחי
    Bwarr: זו ההחלטה שלי
    akward: אחי שלח מיספר אני שולחצ לך נאט גרך
    akward: גרף
    akward: מראה לי 100
    akward: אחי אני מדלכ
    akward: מדלג
    Bwarr: עניתי
    Bwarr: לך כבר
    Bwarr: חלאס
    akward: בר איזה סיבה יש לך לא להביא לי סאב
    akward: באמתץ אתה עושה דווקא?

אני רק רוצה הסבר לדבר כי כפי שזכור לי כאשר יש למישהו פינג ויש אפשרות להביא לו סאב עושים זאת וזה קורה כל יום מול עיני מדוע זה לא קרה הפעם לא יודע.....
    בתודה טל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום וונדי .

1. קודם כל את החלק האחרון רשמת לאחר שהייתי אופליין בסטים בגלל שאתה שנתת לי ספאם אחרי שקיבלת ממני תשובה על העניין !
    2. עכשיו אני רוצה להסביר לך את זה פעם אחת , עניין הסאב הוא לעיניי ולשיקול הצוות בלבד ואני החלטתי שאתה לא מקבל סאב כי בזמן המשחק הפינג שלך יהיה על 20-30 וזה לא הצריך סאב כי זה לא פינג כלכך גבוהה ולפי מה שאתה אומר יהיה לך פינג מ120 מה שלא נכון ולא קרה .
    3. עניין הסאב נועד רק לעניינים דחופים בלבד וקצת לאגים שהם עומדים בין 30-20 פינג לא מצריכים סאב כלל !
    4. אני רק רוצה לומר לך שאין לי שום דבר נגדך אני דיברתי איתך גם לפני המשחק והכל יהיה בסדר אין לי שום סיבה לעשות לך בכוונה .

עוד משהו חשוב עם כל אחד שיש לו קצת לאגים יהיה מקבל סאב זה יהיה גורם לעיקובים שלא נגמרים בפיקאפים .

קיבלת תשובה למרות שכל העניין קרה בסטים וקיבלת עליו כבר תשובה שם !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 10.01.2018 בשעה 16:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קיבלת תשובה מסגן מנהל השרת, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה