תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: אתם בעד או נגד פתיחת שרת kz ?

מדרגים
48. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • בעד

32 66.67%
  • נגד

16 33.33%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    אני מאוד ממליץ להוסיף שרת kz.

לדעתי זה רק יוסיף ויביא לקהילה שחקנים חדשים שמחפשים שרת kz טוב בישראל (לפי מה שמצאתי אין בישראל יכול להיות יש).
    אותי אישית מעצבן שאני צריך לחפש שרתים בחול' אם אני רוצה לשחק kz,כאשר עם חצי מהשחקנים אני לא יכול בכלל לדבר ולשחק עם פינג לא מי יודע מה.

אני לא מבין למה שלא לפתוח, אתם תגידו שלא הרבה בישראל משחקים kz ,יכול להיות, אבל אולי לא הרבה משחקים בגלל שלא מכירים את זה ואם יפתח שרת אנשים יתחילו לשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא רואה בעיה בלפתוח שרת כזה, אבל שתדע היה פעם שרת כזה והוא נסגר בעקבות חוסר פעילות מצד השחקנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    יש מלא שרתים מעולים באירופה ואני לא חושב שהשרת יתפוס (כמו ה dm)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    .
    נערך לאחרונה על ידי GolDy1; 22.01.2018 בשעה 12:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2017
    עיר
    ראש העין
    אני חושב שלא כדאי גם מפני שהמון שחקנים ישראלים משחקים יותר ביהופ מאשר kz אבל אפשר לנסות עוד פעם ולראות אם דברים ישתנו בכל מקרה כמו שכמה פה כתבו באמת יש שרתי kz מעולים בחול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    כן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    אני חושב שצריך שרת קייזי פעם הוא נסגר מחוסר שחקנים של קייזי בארץ היום כבר קייזי יותר מוכר ואני בטוח שיותר אנשים ירצו לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    אני בתור שחקן kz רציני שמשחק רוב הזמן במוד הייתי שמח שיפתחו שרת כזה בקהילה זה יוכל להביא יותר אנשים לתוך המוד ואולי אפילו לפתח ולהגדיל את המוד בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2016
    אני , למרות היותי שחקן בשרת ה BHOP אשמח אם יפתח שרת KZ חדש ואני חושב שהוא ימשוך אנשים אליו, לפי דעתי צריכים לתת לשרת ניסיון שני ולראות כמה שחקנים ישחקו בו , אני בטוח שאם יפתחו שרת רציני עם טיימר טוב והרבה מפות הוא ימשוך אליו קהל רחב של שחקנים.
    נערך לאחרונה על ידי tomasbtb; 12.01.2018 בשעה 18:26.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    יש התקדמות בנושא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    יש משהו חדש בקשר לנושא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    הבעיה בפתיחה של שרתים כאלה היא רק הקידום שלהם, והיום, אין בן אדם שמבין ומכיר מספיק אנשים כדי להנהיג שרת כזה.
    לדוגמא שרת הביהופ לא היה מצליח בלי הדחיפה הראשונית של מי שפתח אותו, שכמובן הוא הכיר את כל השחקנים הישראלים בתחום ומשך אותם לשם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    נכתב במקור על ידי Or.A
    הבעיה בפתיחה של שרתים כאלה היא רק הקידום שלהם, והיום, אין בן אדם שמבין ומכיר מספיק אנשים כדי להנהיג שרת כזה.
    לדוגמא שרת הביהופ לא היה מצליח בלי הדחיפה הראשונית של מי שפתח אותו, שכמובן הוא הכיר את כל השחקנים הישראלים בתחום ומשך אותם לשם.
    איך אתה יכול להגיד ששרת הביהופ מצליח? פעם היו שם 20+ שחקנים 24/7 ועכשיו יש שם 5 שחקנים בממוצע עם פיקים של 10-15 אנשים בשעות "עומס". אני בטוח שלא יהיה יותר שחקנים בשרת קייזי אם יפתחו אבל תמיד אפשר לנסות, הטענה שכבר פתחו והוא לא היה פופולארי ממש לא רלוונטית. השרת שפתחו היה עם 7 מפות בלי פלאגין של KZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי 7Dayan
    איך אתה יכול להגיד ששרת הביהופ מצליח? פעם היו שם 20+ שחקנים 24/7 ועכשיו יש שם 5 שחקנים בממוצע עם פיקים של 10-15 אנשים בשעות "עומס". אני בטוח שלא יהיה יותר שחקנים בשרת קייזי אם יפתחו אבל תמיד אפשר לנסות, הטענה שכבר פתחו והוא לא היה פופולארי ממש לא רלוונטית. השרת שפתחו היה עם 7 מפות בלי פלאגין של KZ
    אבל אז(בעבר) הוא הצליח מהסיבות שציינתי.
    לא יודע בדיוק מה קרה פעם קודמת שפתחו את השרת KZ כי לא הייתי בסביבה, אבל כל דבר עם קידום ותחזוק טוב יחזיק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    נכתב במקור על ידי Or.A
    והיום, אין בן אדם שמבין ומכיר מספיק אנשים כדי להנהיג שרת כזה.
    אפשר לדעת על סמך מה אתה אומר את הדבר הזה??
    זה שאתה לא מכיר אנשים לא אומר כלום לפי הסקר שעשו רוב האנשים מעוניינים בשרת קייזי לא מבין מה הבעיה פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי sylcf
    אפשר לדעת על סמך מה אתה אומר את הדבר הזה??
    זה שאתה לא מכיר אנשים לא אומר כלום לפי הסקר שעשו רוב האנשים מעוניינים בשרת קייזי לא מבין מה הבעיה פה.
    אני אומר את זה על סמך שכבר שנה פלוס אף אחד לא יזם שרת פיילוט כזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    נכתב במקור על ידי Or.A
    אני אומר את זה על סמך שכבר שנה פלוס אף אחד לא יזם שרת פיילוט כזה.
    אני יותר משנה כבר שאלתי ובקשתי לפתוח שרת כזה שאני ינהל אותו אבל ההנהלה אמרה שהם לא יפתחו שרת כזה אז כן יש אנשים "שיוזמים" אבל ההנהלה לא רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי sylcf
    אני יותר משנה כבר שאלתי ובקשתי לפתוח שרת כזה שאני ינהל אותו אבל ההנהלה אמרה שהם לא יפתחו שרת כזה אז כן יש אנשים "שיוזמים" אבל ההנהלה לא רוצה.
    פיילוט הוא סוג של הצגת יכולות, זה לא דורש בהכרח שתקבל שרת מהקהילה.
    וסתם שאלה, מה הבדיוק המשתמש המקורי שלך? כי אתה אומר שאתה יותר משנה מבקש ואתה רשום רק שבועיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    Sylcfox. ואיך זה משנה כמה זמן אני רשום בדיוק? אני אישית דברתי עם מנהל הקהילה בזמנו על הנושא אני לא צריך לפתוח דיונים פה בשביל דבר כזה, כמו שsexydog אמר אין בעיה בלפתוח שרת כזה אז למה שלא ננסה עוד פעם במקום כל פעם לנסות ולמצוא סיבה למה לא לפתוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי sylcf
    Sylcfox. ואיך זה משנה כמה זמן אני רשום בדיוק? אני אישית דברתי עם מנהל הקהילה בזמנו על הנושא אני לא צריך לפתוח דיונים פה בשביל דבר כזה, כמו שsexydog אמר אין בעיה בלפתוח שרת כזה אז למה שלא ננסה עוד פעם במקום כל פעם לנסות ולמצוא סיבה למה לא לפתוח.
    תיהיה בריא.

שתף ב-Google+

הרשמה