תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    היי שמי שון אני משחק בrp כבר חצי שנה כבר אני יודע חוקים ומשחק בצורה חוקית אבל משום מה אני מקבל הרבה באנים כמעט באן כל יום שיורד אחרי שיחה בטים ספיק עם מישהו גבוהה זה קרה כבר כמה וכמה פעמים ( 6) ליתר דיוק ואני לא מגזים הוא לא מתאים לתפקיד הוא לא יודע חוקים והוא נותן סתם מיוטים ובאנים בגלל שאני וחבר שלי כל פעם מתלוננים לקינגסמן (מנהל הrp ) עליו ומתלוננים לאנשים במעמד גבוה בvgames זה כבר ניהיה מוגזם שלא מטפלים בו הוא לא אדמין חדש וכבר יותר מידי תלונות הוא מחפש ממש מחפש לתת באנים ומיוטים הוא אמר שהוא מפקח על הבנק קראתי לו מה אתה מיסטר מפקח נתן לי מיוט ל30 דקות שזה המקסימום בנתינת מיוט על התחצפות???
    לא נראה הגיוני כל הסיפור הזה זה אחד מפי רבים שכבר יוקי, קינגסמן, מישה , בקה טיפלו כבר אני לא יודע עם זה אפשרי לרדת מהאדמין ב vgames אבל אני מקווה שזה יטופל כי זה לא יאמן שבגלל אדמין אחד שמשעמם לו ובא לו לתת באנים ומיוטים סתם ככה ובלי אזהרות ימאס לי לשחק בשרת שאני אוהב.
    מבקש לטפל תודה שון (crazy one )
    שם האדמין: niko faze
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    תתרחק מהאדמין ואל תתקרב, תפנה או תעביר לו מידע דרך שחקנים אחרים. לדעתי אתה צריך לתת לו BLOCK כדי לא לתקשר איתו בכלל.
    שאתה פונה לאדמין שאתה מתלונן עליו כל היום והוא נותן לך באנים על בסיס יומי ואומר לו "מה אתה מיסטר מפקח" מוכיח שאתה זה שמתגרה בו ואם אותו אדמין באמת היה נטפל אליך כפי שאתה טוען כנראה שלא היית מתחצף אליו...
    אתה מתגרה בו וחבל מאוד שמורידים לך את הבאן.
    המידע על "6 הפעמים" שהורידו לך את הבאן שאותו אדמין נתן לו הוא שיקרי ובמידה ותשקר שוב אתה תורחק מהשרתים והפורום.
    אם יש לך מה להגיד בנושא תפתח תלונה נורמלית לפי הטופס עם רקורד שמוכיח את הדברים שלך.
    נעול.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 08.01.2018 בשעה 07:46.
    שתף ב-Google+

הרשמה