תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: @MeHaBeLSTEAM_1:0:172173464

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#24113
    שם האדמין שנתן את הבאן: RazerFunboy

סיבת הבאן: meayem behoradat gishot

התאריך שבו ניתן הבאן: 06-01-18 15:30

הערות נוספות: אני קיבלתי מיוט לשעתיים על זה שראיתי שהוא הוסיף את הגרופ שלי ויגיימס אז אני ועוד כמה ילדים אמרנו לו איזה חנון הוא ורק לי הוא הביא מיוט לשעתיים אז רשמתי לו באדמין צאט בריסון רשום תירגע מה הקטע ואז ארמתי לו שוב אתה יודע שאם אני פונה אם זה לפורום יכולים להוריד לך גישות כי זה מיוט שהריסון שלו זה תירגע ואז ישר אני רואה שקיבלתי באן ליומיים לדעתי זה מוגזם מאוד וזה לא פעם ראעשונה ותשאלו את הילדים בשרת גם אנחנו לא מתחברים לאדמין הזה אף אחד לא אוהב אותו ולדעתי אדמין צריך שיאהבו אותו ולא ישנאו אותו לא אומר לכם מה לעשות אבל בבקשה להוריד לי את הבאן ואת המיוט

נערך לאחרונה על ידי MeHaBeL; 06.01.2018 בשעה 16:06.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    שלום, MeHaBeL.
    לאחר בירור עם האדמין, הבנתי כי קבלת מיוט מוצדק ואם אתה חושב שמישהו שהיה צריך לקבל מיוט לא קיבל אתה יכול לשלוח רקורד ונטפל בזה.
    לאחר קבלת המיוט, רשמת לאדמין בצאט שאם אתה תלך לפורום אז ירדו לו הגישות.
    חרגת מסמכותך, אינך יכול לאיים בהורדת גישות או לתת דעתך בנושא, לאותו האדמין יש מנהלים והטיפול בו הוא שלהם בלבד.
    איום כזה או אחר פירושו באן.

הבאן נשאר ליומים,
    המיוט כבר לא יהיה כשתחזור לשרתי הקהילה.
    אבקש שתתרחק מבעיות, הבאן הבא יהיה ארוך יותר..
    נערך לאחרונה על ידי Salty14; 06.01.2018 בשעה 16:12.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    מה הבאן מוערך לשבוע אני לא איימתי עליו אני בסך הכול אמרתי שיכול להות שיורידו לו גישות ואני לא שחקן בעייתי כי כבר הרבה זמן לא קיבלתי שום באן אני בזמן האחרון משתדל מאוד אתה יכול להסתכל גם על זה

- - - Updated - - -

הבאן צריך להתקצר לא להתערך אתה זוכר לי רק מה שהיה פעם לא את השבועיים האחרונים שאני מנסה לעשות שיפור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    מנהל שרת הסארף קומבט ענה לך.

מקווה שהבנת שלא ממקומך לתת דעה בנושא האדמין עצמו אילו הרגשת באותו הרגע שהאדמין עשה טעות, עליך לפנות ישירות לפורום כדי להתלונן ולא לקחת את החוקים לידים.

באישורי, הבאן מתקצר ליום במקום יומים.
    אני מבין שאתה מנסה להשתנות ומשתדל להתרחק מבעיות.
    בפעם הבאה שאשמע על בעיה שעשית בשרתי הקהילה תורחק לזמן ארוך בהרבה ללא אפשרות ערעור.
    בהצלחה.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 06.01.2018 בשעה 16:16.
    שתף ב-Google+

הרשמה