תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    15.02.2016
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)
    karim

שם האדמין: (לדוגמא: Y)
    berale
    סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    אני פונה להנהלה הגבוהה של ויגיימס, ואני שואל איך זה הגיוני שאתם מחזיקים אצלכם אדמינים רגילים וגם אדמינים בדרגה גבוהה שמתנהגים ככה ועושים מה שבא להם? אין השגחה יותר גבוהה? אז ככה, זה לא פעם ראשונה שאני מתחבר לשרת הארנה שלכם, מתחיל לדבר וחושבים שיש לי תוכנה לשינוי קול בגלל הקול שלי שהוא יחסית קול עמוק ונמוך, בנוסף לכך פעם אחת חשבו שאני פאטמה ואפילו קיבלתי פי באן על זה ואז הורידו לי אותו. היום שהתחברתי לשרת והתחלתי לדבר, ישר בלי הוכחה ובלי שום דבר האדמין המכונה berale התחיל להגיד לי "תפסיק לדבר או שתקבל מיוט" ואני לא הבנתי למה ואז הוא אמר שהוא חושב שאני משתמש בvoice changer אפילו בלי שהוא מכיר אותי ויודע שזה הקול שלי... מיד אמרתי לו שהוא יכול לדבר איתי בטלפון או בסקייפ במצלמה ושאני יוכיח לו שזה הקול שלי אבל הוא התעקש וישר שם לי מיוט ליום ואז שהתלוננתי בצאט או דפק לי גג ליום. זה בושה וחרפה וזה מביש שיש לכם אדמינים כאלה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)
    06.01.2018
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2017
    שלום אני האדמין שנתן לך את המיוט.

זאת לא הפעם הראשונה שלך אתה קיבלת ממני כבר באן על התחזות לפאטמה ואתה משנה את הקול שלך לקול שלו, קודם כל ביקשתי ממך להפסיק לשנות את הקול שלך יותר מפעם אחת ואתה לא הפסקת אתה טענת כמה וכמה פעמים שאתה לא משתמש בתוכנה לשינוי קול נכון , אבל בהתחשב ההיסטוריה שלך שאתה התחזת לפאטמה אני לא יכול לקחת את הטענה שזה הקול שלך ברצינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום,
    אני מגיב כאן מטעמי, ללא קשר לתגובת סגן מנהל השרת.
    אתה ידוע כשחקן עם עבר לא יפה - (לא) במפתיע, העבר הזה קשור בנושא הזה, של שינויי קול.

"אפילו קיבלתי פי באן על זה ואז הורידו לי אותו"
    אני רוצה להזכיר לך משהו:
    אתה אכן קיבלת פיבאן על זה ששינית את הקול שלך, אבל הבאן שלך ירד בגלל שעבר פרק זמן מסוים מהתקופה שבה הוא ניתן; ממש לא בגלל ששימת הבאן היתה טעות, אז למה אתה מניף את זה לטובתך?

שוחחתי עם מנהל הקהילה לשעבר, מי שנתן לך את הבאן, והגענו למסקנה כזאת:
    ממש לא אכפת לי אם אתה משנה את הקול שלך פיזית או אם אתה משנה את הקול שלך עם תוכנה - זה מביא את אותו אפקט, וזה ממש לא רצוי בשרתים, נאמר לך הרבה פעמים להפסיק לעשות את זה- והבאן שלך אף ירד בתנאי שאתה מפסיק לעשות שטויות, ואתה ממשיך. אז אני אתן לך 2 אפשרויות:

1 - אתה מתחיל לשחק נורמלי ומפסיק לשנות את הקול שלך, גם אם זה פיזית וגם אם זה וירטואלית, ואתה ממשיך לשחק בלי עונשים.

2- אתה ממשיך לעשות בעיות ולא להקשיב ומקבל באן לצמיתות.

הבחירה שלך, אין לי ואין לאף אחד זמן למשחקים שלך, קח את זה ממני אליך בגובה העיניים.

ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הרשמה