תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.01.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Makmalenon (Shurt?)

http://steamcommunity.com/id/anatoombada

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה)
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=Makmalena#21557

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)
    Berale

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

נרשם "נאציזם וגזענות מוגזמת" אני לא זוכר נאציזם וגזענות מוגזמת מהמקרה, רבתי עם מישהו בסרבר שהחליט לקלל אותי ולהעליב אותי אז החזרתי לו (לא היה אדמין בסרבר באותו זמן והוא הגזים מאוד) שהאדמין בא כנראה שצעקתי עליו וקיבלתי באן. יכול להיות שצחקתי על הילד שרבתי איתו שהוא ילד קטן אבל מפה ועד נאציזם וגזענות זה קצת הגזמה ובגלל זה פיבאן לא מוצדק למקרה הזה.

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)
    3/11/17
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    אני יודע שקיבלתי לא קצת באנים בעבר אבל במקרה הזה פיבאן לא היה מוצדק. אני יודע שעל נאציזם מקבלים באן אבל לא היה פה שום נאציזם ויכול להיות שאמרתי את המילה "נאצי"באיזשהו סיטואציה אבל לא בכוונה לפגוע וזה ממש לא הפצת נאציזם בסרבר. אני מוכן להתחייב שלא אעשה בעיות בקהילה ויש לי חבר טוב שאדמין בריטייקס שלכם שיכול להיות ערב לי. חזרתי מפרישה של חודשיים וראיתי שאני בבאן מהסרבר ומאוד הופתעתי שזה פיבאן. אני מצטער ושוב, אני מוכן להתחייב שלא אעשה שום בעיות בעתיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    צהריים טובים.
    הומור שחור אסור בהחלט בקהילה!! זה לא משנה אם זה לא היה בכוונה לפגוע או שזה היה בצחוק, הדבר הזה לא מקובל עלינו בקהילה.
    אתה עובר את גבול הטעם הטוב בתור שחקן בעייתי שלא מסוגל לשמור על הפה שלו בקהילה,
    פעם הבא שאתה תקבל באן על קללות בקהילה, או תשתמש בהומור שחור בקהילה, תהיי מורחק מהקהילה לצמיתות עד להודעה חדשה.
    ירד לך הבאן, מקווה שלא תחזור על אותם טעויות בעתיד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קיבל תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה