תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: @MeHaBeL
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198304612656/

קישור של הבאן ב-SourceBan: זה מיוט

שם האדמין שנתן את הבאן: kingsman

סיבת הבאן:קיבלתי מיוט על זה שהרגתי את האחרון ואז אמרתי הוא מת הוא מת הוא מת הוא מת כמה פעמים

התאריך שבו ניתן הבאן: עכשיו

הערות נוספות: אני בסהכ אמרתי הוא מת הוא מת גם אם הוא נותן לי מיוט אני לא חושב שזה מוצדק להביא לי ליום ואני רוצה שיורידו לי או יקצרו לי את המיוט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    לאחר בירור עם האדמין, אתה קיבלתה את המיוט בגלל שקיללתה ושרתה. אם יש לך רקורד אולי שמראה אחרת תשלח לי בפרטי תודה.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אין לי רקורד אבל מה שעשיתי לא נקרא לשיר ובריסון רשום ששרתי ואני בסף הכול אמרתי אותו משפט כמה פעמים היה אחרים שקיללו ואני אמרתי להפסיק אז אם מישהו עשה עלי רקורד תבדקו שלא התבלבלתם למה לא שרתי ולא קיללתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא צריך להתחכם בלי סיבה, אני סומך על האינטליגנציה שלך לדעת מתי אתה מדבר ולא מפריע ומתי זה עובר גבול מסוים ודורש טיפול.
    למקרה שהסטנדרטים שלך נמוכים מידי למיוט תנסה להיכנס לראש של האדמינים כדי שלא יקרה שוב.
    ממליץ לך להיכנס לשרת הדיבור: ts.vgames.co.il:9601 ושם תוכל לדבר עם חברים על מה שתרצה ובאיזה דרך שתרצה בלי להפריע להתנהלות בשרת.
    בגלל שזה מיוט ליום אחד ואין לך רקורד קצת קשה לבדוק את הסיטואציה לעומק, בכל מקרה מעביר למנהל שרת לבדיקה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה