תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
    שם המשתמש המתלונן: Aionee

שם האדמין: Barr

סיבת התלונה:
    מעקב פיקאפ

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 29/12/17

הערות נוספות:
    ערב טוב,
    היום בסביבות השעה 20:50 ישבתי בטימספיק ודיברתי עם כמה אנשים, באיזשהו שלב מסוים רציתי לראות סרטון אז השתקתי וראיתי את הסרטון.
    בדיוק לאחר ככמה דקות ראיתי שהלובי התחיל להתמלא ולא רציתי לשחק בגלל שראיתי את הסרטון וגם כי מותר לי.
    אז יצאתי מהטימספיק והמשכתי לראות את הסרטון.
    לאחר שהסרטון נגמר רציתי לחזור חזרה לטימסיק וראיתי שאני בבאן.
    אני רוצה לציין שהלובי לא היה נעול ואיך שהלובי הפך להיות 10 יצאתי. לא הביאו לי פוק ושאלו אם אני בכלל פה, פשוט יצאתי.
    וגם אם אני לא טועה לפני יומיים אותו האדמין הביא לי באן על היותי afk בלובי שבאותו זמן לא היה את החוק הזה.
    לפני יומיים לא פתחתי תלונה כי זה היה באן לשעה ולא באמת היה לי אכפת, אבל עכשיו זה עבר כל גבול.

מקווה שתתפלו בזה, יום טוב.

דמו : אין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום מתן .
    כמו שהוסבר לך בבאן הקודם שקיבלת .
    לשבת afk בלובי של פייקאפ זה אסור בנוסף לזה שהיית afk אתה יצאת בדיוק שהיו עשרה אנשים בלובי מה שגרם לעיקוב ,
    ועיקוב בפיקאפ שווה באן וזה לא פעם ראשונה שאתה מעקב פיקאפ
    וכמו שאמרתי לך שוב אנחנו שינינו נהלים בפיקאפ ועיקוב שווה באן ואתה ממשיך לחזור על זה מקווה שאתה מבין על מה הבאן .
    שיהיה שבת שלום .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
    באותו הזמן שהאת לי באן על זה שהייתי afk לא היה את החוק שאוסר על זה.
    וזה שבאותו הזמן לא רציתי לשחק פיקאפ זה גם אסור?
    ואני עוד פעם רוצה להבהיר שלא נעלת את הלובי ובדיוק איך שנכנסו עשרה, יצאתי.
    וגם אשמח לראות את החוק שכתוב שאם אני יוצא לפני נעילת הלובי אז אתה מקבל באן על עיקוב פיקאפ.
    תודה רבה ושבת שלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום Aionee ,
    כחלק מהחוקים של שרתי הפיקאפים - אסור לך להיות AFK בלובי של השרתים לא משנה אם הלובי נעול או לא.
    במידה ואתה יודע שאתה רואה סרטון ואתה משתיק את הטים ספיק זה על אחריותך בלבד, במיוחד אחרי שכבר קיבלת על זה באן ואתה מכיר את המקרה.
    עצם זה שיצאת מהטים ספיק לאחר שהלובי התמלא זה רק מחמיר את המקרה וגרם לעיקוב של המשחק ולכן הבאן שקיבלת מוצדק.
    ציטוט החוק: 16. אין להיות AFK בחדרי הלובי ובחדרי ה- Sub.
    מקווה שהמקרה לא יחזור על עצמו, סומך עלייך.

קיבלת תשובה, נעול.

שתף ב-Google+

הרשמה