תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.07.2011
    שם המשתמש המתלונן: RECIDENT

שם האדמין: CAPTURE ובעיקר לאחראי עליהם, SUBWOOFER

סיבת התלונה:
    אז כמו שביקשת, פתחתי נושא, אבל הפעם הוא מולך.
    אתה מנהל פה זמן קצר מדי כדי לבוא לדבר בצורה כזאת אל אנשים שפתחו פה את הקהילה, וכן אני אחד מהם, אז אני מרגיש שזה זלזול להיכנס לשרת ולהנות עם כל הדור החדש, ולקבל קיק כי הוא רוצה להכניס את החבר שלו, ושאני נכנס אני שואל למה קיק הוא אומר שאיימתי אליו ולעולם לא פניתי אל הבן אדם הזה.
    אז בבקשה ממך, תטפל בבעיה של האדמינים, כי לא רק אני אלא חצי קהילה סובלת אבל הפורום כבר לא מקבל לגיטימציה אז אנשים לא מנסים להתלונן, אז לי כן יש כוח לבוא לפורום ולפתוח , אז הנה, תלונה כמו שרצית, תטפל באדמין הנ"ל ובכל שאר האדמינים שעושים בעיות לשחקנים שסך הכל רוצים להנות ולהעביר את הזמן בלי עצבים מיותרים.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 27/12/2017)

דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי recident; 27.12.2017 בשעה 20:28.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני יענה לך (אני מעלה Sub).

דבר ראשון אם התופעה כל כך מפריעה לך למה אתה לא מציע את עצמך לתפקיד כדי להעלות את הרמה בשרת?, ע"פ מה שאתה טוען פה יש לך ניסיון ניהולי ואתה "אחד ממקימי הקהילה" למרות שאני כאן מהקמתה ולא נתקלתי בך בלאנים או בתפקיד ניהולי כזה או אחר. (זה לא נאמר בקטע מזלזל, אבל עברתי גם על האשכולות שפתחת בפורום וחוץ מסרטוני פראגים לא ראיתי יותר מידי שלקחת חלק בהקמת הקהילה...) אולי דיברת על הקהילה בישראל אם כן אז לא הבנתי איך זה קשור לתלונה על אדמין בRETAKES?...

דבר שני קשה קצת להבין על מה אתה מדבר בלי רקורד שיראה לנו איפה הכשל מצד האדמינים.
    לגבי סאבופר הוא לא היה חלק בשום דרך מהסיטואציה שאתה מתאר כאן וחוץ מלבקש ממך לדבר יפה ולפתוח את האשכול במקום הנכון לא ראיתי שהוא עשה משהו, אז אשמח אם תפרט גם על המקרה הזה בבקשה. בכל מצב הוא כבר אזור השנה בצוות ואני לא מבין למה אתה מזלזל בו.
    בכל מצב הנושא מועבר למנהל השרת לבדיקה והאדמין יקרא את האשכול.

במידה ויש לך מה להגיב תכתוב כאן אני לא נועל את האשכול.

**האשכול פתוח רק לפותח התלונה כל שחקן שיגיב במקום לפתוח אשכול משל עצמו יורחק מהפורום**
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2011
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    אני יענה לך (אני מעלה Sub).

דבר ראשון אם התופעה כל כך מפריעה לך למה אתה לא מציע את עצמך לתפקיד כדי להעלות את הרמה בשרת?, ע"פ מה שאתה טוען פה יש לך ניסיון ניהולי ואתה "אחד ממקימי הקהילה" למרות שאני כאן מהקמתה ולא נתקלתי בך בלאנים או בתפקיד ניהולי כזה או אחר. (זה לא נאמר בקטע מזלזל, אבל עברתי גם על האשכולות שפתחת בפורום וחוץ מסרטוני פראגים לא ראיתי יותר מידי שלקחת חלק בהקמת הקהילה...) אולי דיברת על הקהילה בישראל אם כן אז לא הבנתי איך זה קשור לתלונה על אדמין בRETAKES?...

דבר שני קשה קצת להבין על מה אתה מדבר בלי רקורד שיראה לנו איפה הכשל מצד האדמינים.
    לגבי סאבופר הוא לא היה חלק בשום דרך מהסיטואציה שאתה מתאר כאן וחוץ מלבקש ממך לדבר יפה ולפתוח את האשכול במקום הנכון לא ראיתי שהוא עשה משהו, אז אשמח אם תפרט גם על המקרה הזה בבקשה. בכל מצב הוא כבר אזור השנה בצוות ואני לא מבין למה אתה מזלזל בו.
    בכל מצב הנושא מועבר למנהל השרת לבדיקה והאדמין יקרא את האשכול.

במידה ויש לך מה להגיב תכתוב כאן אני לא נועל את האשכול.

**האשכול פתוח רק לפותח התלונה כל שחקן שיגיב במקום לפתוח אשכול משל עצמו יורחק מהפורום**
    אוקיי אז ככה, אני לא מציע את עצמי לתפקיד מהסיבה הפשוטה, הייתי כבר אדמין בשרתי הריטייקס והיה בלאגן והורידו לי אותו בלי לשאול אותי כלום או לדבר איתי או להסביר, ככה שוויתרתי על זה.
    וכן, אני אחד ממקימי הקהילה, אומנם לא הייתי בתפקיד כמוך, אבל כן עזרתי פה בדברים מסויימים שהיו, כמו כשניסו לעשות גאטרים, ובפיקאפים, יחד עם אנשים שאתה בטח כן מכיר שהם , angelsole uka hydra nertz shp3x zi lanrefni שכל אלה שיחקו יחד איתי בסוף 2012 כשרק התחיל כאן הכל, אולי לא ראית אותי בלאנים של ויגיימס, לא בקטע של זלזול אבל לא היו הרבה כאלה ככה שלא פספסתי הרבה, ואולי גם זו הסיבה שלא ראית אותי שם. אבל כן הופעתי ללאנים כאלה ואחרים שאני לא אגיד את שמם, וללאנים שלא הגעתי לא הגעתי כי פשוט לא הסתדר, לגבי ניסיון ניהולי, הייתי מנהל ב1.6 ככה שלכאן זה לא רלוונטי, וכן דיברתי על הקהילה בישראל, Vgames.CSGO.
    לא חייב להיות בתפקיד כדי להיקרא אחד ממקימי הקהילה כאן, יש גם אנשים שעוזרים מאחורי הקלעים ואני בטוח גם לך יש כמה חבר'ה שלא בתפקיד ועוזרים לך המון.

רקורד אני לא אתן לך כי אין, אני לא עושה רקורד בקלאבים ובטח שלא כשאני נכנס לכיף, לא חשבתי לעצמי שאני אצטרך ואני גם לא אתחיל לעשות, כי זה סך הכל ריטייקס, עברתי את הגיל הזה ממזמן.
    אז אם במידה ובא לך לעשות סדר אני אשמח, כי המון אנשים סובלים מהתופעה הזאת ואין להם פשוט כוח להיכנס ראש בראש אז הם פשוט הולכים לשחק בשרתים אחרים, בסופו של דבר לא רק הם מפסידים אלא גם אתה.

אחכה לתגובה שלך

עריכה: הנה לך על הדרך, אתה מוזמן להציץ https://forum.vgames.co.il/showthrea...65#post8210065
    נערך לאחרונה על ידי recident; 28.12.2017 בשעה 13:47.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    השרת כנראה חשוב לך אם הגעת למצב שאתה פותח תלונה במיוחד בשבילו ובגלל פעולה קטנה של רקורד יכולה לעזור להרחיק את השחקנים שעושים בעיות וככה ההנהלה מעורבת פחות ויותר רגוע. בכל מצב הקישור שצירפת נשלח למנהל השרת לבדיקה.
    בכל מקרה כמובן שתודה על הדיווח ואני יעדכן את המנהל קהילה התחרותית כדי שידע לטפל בסיטואציה.

שיהיה לך שבת שלום
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה