תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    25.07.2011
    הבנתי שויגיימז צמאים לאדמינים
    אבל למה לשים אדמין לכל טמבל שחושב שהוא איזה גיבור גדול עם הגישות שלו, אני כאחד שנכנס לריטייקס רק כדי להעביר את הזמן ולא מדבר שם עם אף אחד, מקבל קיק שרשום עליו NEXT TIME BAN מאדמין בשם CAPTURE שאני די בטוח שהוא בן 12 ולא יודע כלום חוץ מ !KICK
    אז או שתתחילו לשים לב לדברים הקטנים כי גם ככה פישלתם ב90% מהדברים אז לפחות מההנאות הקטנות תשאירו לנו נחמות להנות מהם
    פעם היה פה אחראי אדמינים, שידע למי לתת אדמין ולמי לא, היום אני שואל אותו איך אתה אדמין הוא אומר נותנים לכולם.

אז אני מבקש ממכם צוות ויגיימס תטפלו בבעיה המגעילה הזאת שכל שני וחמישי מתלוננים לכם על אדמין בן זונה קטן אחר או שתשימו רק לאחראי אדמין ושכל השאר ירדו
    תתחילו להעיף את מי שלא צריך כי ילד שמשחק סיאס יומיים לא יתן לי קיק כי הוא רוצה שחבר שלו יכנס
    מקווה שתשימו לב
    נערך לאחרונה על ידי recident; 27.12.2017 בשעה 18:13.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אני אפילו לא הולך להתייחס למטרת האשכול הזה שפתחת.
    פתחת את זה במקום הלא מתאים, פתחת את זה בפורום הכללי כדיון ולא כתלונה, ובעקבות היחס המזלזל והשפה המגעילה שבה השתמשת אני אפילו לא מתכוון לענות לך על האשכול הזה. ממליץ לך לשמור על השפה שלך בפורום אחרת תורחק (תקף גם לגבי שרתי המשחק).

אם יש לך תלונה כלשהי על אדמין או על כל דבר אחר אתה אמור לפתוח את התלונה בצורה מכבדת במקום המתאים לפי הטופס המתאים.

נעול.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 27.12.2017 בשעה 18:25.

שתף ב-Google+

הרשמה