תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    אהלן, אשמח בעיקר לעזרה של אנשים פה שעושים סטרים עם 2 מסכים, יש לי מסך aoc g2460pf 144 hz שבו אני משתמש ויש לו עוד מסך טלויזיה 32" עם 60 הרץ שחיברתי למחשב בשביל לראות סרטים וכו, הבעיה שכאשר אני עושה משהו במסך השני(מלראות סרטון עד אפילו סתם להזיז את העכבר במסך) יש תקיעות במסך הראשי וזה משפיע בערך על הכל, בעיקר על משחקים. אני משחק על full screen windowed, ומאיך שזה מרגיש זה פשוט מוריד קצת fps(אפשר להסתדר עם זה) אבל גם מוריד לי את ההרץ ל60(או לפחות מרגיש ככה), כשאני שם על full screen המשחק רץ רגיל, אבל אין לי איך להשתמש במסך השני, אז זה לא לגמרי פתרון שעוזר לי.
    בעיקרון מה שאני צריך זה או דרך פשוט לסדר את זה ש2 המסכים ירוצו חלק, או למצוא דרך להשתמש במסך השני גם על full screen.
    המפרט שלי זה:
    i5 3470
    7850 hd
    12 gb ram
    msi b75ma e-33
    הכרטיס מסך לא הכי טוב, ואולי זאת הבעיה, אבל גם כשאני לא עושה כלום פחות או יותר יש את התקיעות, אז קצת קשה לי להאמין שזאת הבעיה. ניסיתי כל מני פתרונות אבל בינתיים שום דבר לא עוזר, המסך הראשי מחובר עם כבל dvi-i והטלויזיה מחוברת עם hdmi. אשמח לייעוץ של מישהו שאולי זה קרה לו או מבין בזה. תודה.

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    יש הרבה כלים למסכים מרובים, אחד שהשתמשתי בו והיה טוב כשהיה לי ווינדווס 7 הוא actual multiple monitors.
    https://www.actualtools.com/multiplemonitors/
    גם אם זה לא מתאים לך חיפוש קצר בגוגל של dual monitors tools יניב מספיק כלים אפשריים להורדה, ממליץ לך לחפש קצת מדריכים וביקורות ביוטיוב. אתה לא הראשון שנתקל בבעיה הזו ולכן תוכל למצוא תשובות לשאלות האלה אם פשוט תחפש בגוגל.
    d: "I don't think I'm the best player in the world, I also don't think there is anyone better than me" -Olofmeister 2016

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Muse
    יש הרבה כלים למסכים מרובים, אחד שהשתמשתי בו והיה טוב כשהיה לי ווינדווס 7 הוא actual multiple monitors.
    https://www.actualtools.com/multiplemonitors/
    גם אם זה לא מתאים לך חיפוש קצר בגוגל של dual monitors tools יניב מספיק כלים אפשריים להורדה, ממליץ לך לחפש קצת מדריכים וביקורות ביוטיוב. אתה לא הראשון שנתקל בבעיה הזו ולכן תוכל למצוא תשובות לשאלות האלה אם פשוט תחפש בגוגל.
    כבר ניסיתי את התוכנה הזאת, לצערי היא גם לא עזרה. ונכנסתי בערך לכל קישור שיש בו dual monitor, בכל מקום נותנים כל מני דברים לנסות אבל שום דבר עדין לא עבד אצלי.

הצטרף בתאריך
    12.11.2014
    http://store.steampowered.com/app/227260/DisplayFusion/ ממליץ על התוכנה
    אתה יכול לשחק Full screen וגם להשתמש במסך השני ועוד הרבה אפשרויות שתוכל לעשות.

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    קודם כל, הכרטיס מסך שלך באמת לא טוב, לי היה את ה7870xt ולמען האמת, הוא בכלל לא תמך לי ב144 אז הייתי תקוע ב120.
    אני יכול להציע כמה דברים:
    1. כל מסך בנפרד, כלומר, שהמסך 144 יהיה מחובר לכרטיס מסך החזק, והמסך טלויזיה שלך יחובר לכרטיס מסך המובנה של המעבד (אם אתה רק רואה סרטים אז לא אמורה להיות שום בעיה עם הביצועים שלו).
    2. בתוכנה של AMD יש אפשרות להשתמש בכפל מסכים, - אל תעשה את זה בשום פנים ואופן! זה לא טוב וזה מעוות מצב של קצבי ריענון שונים. לכן אתה חייב שהמסכים לא יהיו במצב של כפל אלא בנפרד מבחינת התצוגה.

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    אני עם 2 מסכים וחיברתי את שניהם בהתחלה לחיבור של הכרטיס מסך והיה לי את הלאגים שאתה מדבר עליהם, תחבר את השני לחיבור של הכרטיס מסך של הלוח אם שיש מעל
    נערך לאחרונה על ידי Fredo.S; 26.12.2017 בשעה 14:40.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי haCKet
    קודם כל, הכרטיס מסך שלך באמת לא טוב, לי היה את ה7870xt ולמען האמת, הוא בכלל לא תמך לי ב144 אז הייתי תקוע ב120.
    אני יכול להציע כמה דברים:
    1. כל מסך בנפרד, כלומר, שהמסך 144 יהיה מחובר לכרטיס מסך החזק, והמסך טלויזיה שלך יחובר לכרטיס מסך המובנה של המעבד (אם אתה רק רואה סרטים אז לא אמורה להיות שום בעיה עם הביצועים שלו).
    2. בתוכנה של AMD יש אפשרות להשתמש בכפל מסכים, - אל תעשה את זה בשום פנים ואופן! זה לא טוב וזה מעוות מצב של קצבי ריענון שונים. לכן אתה חייב שהמסכים לא יהיו במצב של כפל אלא בנפרד מבחינת התצוגה.
    נכתב במקור על ידי Fredo.S
    אני עם 2 מסכים וחיברתי את שניהם בהתחלה לחיבור של הכרטיס מסך והיה לי את הלאגים שאתה מדבר עליהם, תחבר את השני לחיבור של הכרטיס מסך של הלוח אם שיש מעל

לצערי כבר נתקלתי בפתרון הזה וניסיתי אותו, עדין יש את התקיעות האלה, ובגלל זה אני לא בטוח אם הבעיה בכרטיס מסך או לא..תודה בכל מקרה על העזרה.

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    לצערי כבר נתקלתי בפתרון הזה וניסיתי אותו, עדין יש את התקיעות האלה, ובגלל זה אני לא בטוח אם הבעיה בכרטיס מסך או לא..תודה בכל מקרה על העזרה.
    לצערי, הכרטיסים הישנים יותר של AMD פשוט לא יכולים לסחוב דרישות כאלה (שוב אני חוזר, היה לי אחד שאפילו היה יותר טוב משלך, וברגע שהבנתי שהוא לא מאפשר לי אפילו להריץ 144 הרץ, החלפתי אותו)
    תעשה את השיקול שלך לגבי אם לשדרג או לא.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי haCKet
    לצערי, הכרטיסים הישנים יותר של AMD פשוט לא יכולים לסחוב דרישות כאלה (שוב אני חוזר, היה לי אחד שאפילו היה יותר טוב משלך, וברגע שהבנתי שהוא לא מאפשר לי אפילו להריץ 144 הרץ, החלפתי אותו)
    תעשה את השיקול שלך לגבי אם לשדרג או לא.
    איך זה הגיוני שכרטיס מסך יותר חדש משלי לא תומך ב144 הרץ ושלי כן? נשמע לי אבסורד לגמרי שכרטיס מסך לא תומך ב144 הרץ, גם הישנים יחסית, כי אני לא חושב שמה שנותן לך להריץ 144 הרץ זה הכרטיס מסך, הכרטיס מסך פשוט נותן את האופציות שהמסך מסוגל להריץ, יכול להיות שהשתמש בכבל HDMI או משהו אחר שפשוט לא תומך ב144 הרץ?

הצטרף בתאריך
    03.05.2009
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    איך זה הגיוני שכרטיס מסך יותר חדש משלי לא תומך ב144 הרץ ושלי כן? נשמע לי אבסורד לגמרי שכרטיס מסך לא תומך ב144 הרץ, גם הישנים יחסית, כי אני לא חושב שמה שנותן לך להריץ 144 הרץ זה הכרטיס מסך, הכרטיס מסך פשוט נותן את האופציות שהמסך מסוגל להריץ, יכול להיות שהשתמש בכבל HDMI או משהו אחר שפשוט לא תומך ב144 הרץ?
    אופיר יא יצור המסך שהאקט השתמש בו היה של אסוס הרבה יותר חזק וטוב יותר משל aoc
    לכן זה הגיוני.
    תנסה להריץ את המסכים על 60 הארטז אם זה נותן לך לעשות את זה בלי בעיות אז הכרטיס שלך לא עובד בעומס של 144הארטז+60

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי ArbelSan
    אופיר יא יצור המסך שהאקט השתמש בו היה של אסוס הרבה יותר חזק וטוב יותר משל aoc
    לכן זה הגיוני.
    תנסה להריץ את המסכים על 60 הארטז אם זה נותן לך לעשות את זה בלי בעיות אז הכרטיס שלך לא עובד בעומס של 144הארטז+60
    לא, זה עדין לא הגיוני חחחח, הרץ זה הרץ, זה לא משנה בפועל אם מסך אחד יותר טוב או חזק מהשני, אין סיבה שאחד יריץ 144 הרץ והשני לא, וגם על 60 הרץ יש את אותה בעיה, זה פשוט לא רץ טוב ביחד ואני לא מבין ממש למה. ומי זה? ^_^

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    אופיר יא מלך!!!!!

- - - Updated - - -

6500 הודעות יא משוגע
    Take it easy bro

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי oreldm
    אופיר יא מלך!!!!!

- - - Updated - - -

6500 הודעות יא משוגע
    אוראל איפה גיא? עושה ראש לביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייי.
    ופעם הייתי חזק בפורום D:

הרשמה