תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: @MeHaBeL
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198304612656/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#23656

שם האדמין שנתן את הבאן:
    RazerFanboy

סיבת הבאן:
    camper_tp
    התאריך שבו ניתן הבאן: עכשיו

הערות נוספות: מה שעשיתי לא נקרא camp tp כולם עושים את זה במפה הזאת בgreen impact בשרת הסארף קומבט בגייל שם קופים פותחים כנפיים ומחקים שמישהו יקפוץ ולירות בו זה לא כאילו עמדתי שם וחיכתי הייתי בתנועה כל הזמן וקפצתי והדבר הזה לא נחשב כאמפ מצטער על זה שאני משתמש בשם של המנהל השרת אבל גם עומרי עושה את זה ועוד מלא שחקנים
    camper_tp
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    שלום מחבל ,
    מה שעשיתה נקראה קאמפר TP, נכון מותר לך לקפוץ ולירות אבל נעצר לך התנופה באמצע ואז כשהשתגרת ריססת על הTP עם AUTO SNIPER כאשר אתה לא עושה בוסט ועומד במקום. בפעם הבאה אל תעמוד ותרסס את ה - TP .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אני לא עשיתי את זה יכול להיות שאתה מתבלבל אם מישהו אחר למה אני הייתי אם אק 47 בכלל מצטער מאוד אני לא הייתי כאמפר

- - - Updated - - -

אני חושב שאתם צריכים להתחשב ולהוריד את הבאן כי זה לא אני עשיתי את מה שהוא אמר בכלל אני סתם קיבלתי באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    אתה הייתה עם אוטו סניפר ולא עם AK ,
    הבאן לא יורד ולא קיבלתה את הבאן סתם , אסור לך לרסס טלפורט שאתה עומד ולא תוך כדי בוסט ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אתה מתבלבל אם מישהו אחר למה הייתי עם אק והייתי תוך כדי בוסט בספר תורה שהיתתי בבוסט

נב

שימם לב זה רק מחזק את העמדה שלי 4 באנים חילקת היום לא קולל אותי אולי אתה זה שעושה טעות ולא אני
    נערך לאחרונה על ידי MeHaBeL; 25.12.2017 בשעה 17:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2017
    שלום,
    הבאן שלך כבר ירד ולכן זה כבר לא משנה, להבא תלמד שלא מתקמפרים בכלל על הטלפורטים ולכן קיבלתה את הבאן שלך האדמין כבר ענה לך.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה