תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    שם המשתמש המתלונן: @MeHaBeL

שם האדמין:
    superkong

סיבת התלונה:כל הזמן ניטפל אלי וסתם הביא לי באן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:היום

הערות נוספות: הוא הביא לי באן על זה שהביאו לי מיוט ועשיתי muted וראיתי 19:23 במקום 19:32 ונתן לי באן לשעתיים ורשם שאני משקר לאדמינים.וגם מדבר באדמין צאט.אני דיברתי שם בשביל לשאול את האדמין שהיה חי ואני מת אז שלחתי כמה הודעות שם לא חפרתי שם בקושי 5 הודעות נשלחו לשם אני מקווה מאוד שתטפלו באדמין הזה ותשקלו אפילו להוריד אותו מאדמין
    superkong
    נערך לאחרונה על ידי MeHaBeL; 23.12.2017 בשעה 20:52.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    שלום, אני הייתי בשרת כשזה קרה, אתה לא הייתה רגוע וקיבלת מיוט.
    כשקיבלת את המיוט התחלת להספים את האדמין צאט, לא נתנו לך באן אפילו לאחר אזהרות ואחרי זה התחלת להספים עוד פעם אבל בגלל "שנגמר לי המיוט תורידו לי אותו" אחד האדמינים אמר שהוא לא ירד אבל המשכת.
    ועל זה קיבלת באן.

חוץ מזה הבאן שעה ולא שעתיים.

אפשר לנעול

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    הבאן זה לא מה שמעניין אותי מה שמעניין אותי זה שאתם משקרים פה על ימין ועל שמאל אתם אומרים שחפרתי באדמין צאט ושיקרתי וזה כל כך לא נכון
    יש אדמין אחד בשם טל שענה לי אחרי שרשמתי באדמין צאט ניגמר לי המיוט אתם יכולים להוריד לי אז הוא רשם לי לא לא ניגמר לך ואז רשמתי בטוח ואז הוא בא להוציא כע תעשה /muted אין לי מה לשקר פה וMedvex אני מעריך אותך מאוד אתה הסגן של מנהל השרת ויש לי כבוד אליך אבל יצאתם פה לא צודקים בכלל כל האדמינים בשרת שהיו באותו הרגע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי MeHaBeL
    הבאן זה לא מה שמעניין אותי מה שמעניין אותי זה שאתם משקרים פה על ימין ועל שמאל אתם אומרים שחפרתי באדמין צאט ושיקרתי וזה כל כך לא נכון
    יש אדמין אחד בשם טל שענה לי אחרי שרשמתי באדמין צאט ניגמר לי המיוט אתם יכולים להוריד לי אז הוא רשם לי לא לא ניגמר לך ואז רשמתי בטוח ואז הוא בא להוציא כע תעשה /muted אין לי מה לשקר פה וMedvex אני מעריך אותך מאוד אתה הסגן של מנהל השרת ויש לי כבוד אליך אבל יצאתם פה לא צודקים בכלל כל האדמינים בשרת שהיו באותו הרגע

אתה הספמת את האדמין צאט אחרי אזהרה ועל זה קיבלת באן, אני לא רואה סיבה להמשיך את הדיון הזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אף אחד לא הזהיר אותי תפסיקו לשקר כבר בשביל לצאת נקיים לא הזהירו אותי ולא חפרתי שם בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    אני לא מבין על מה התלונה פה.
    האדמין נתן לך תשובה ברורה לאחר ששאלת אותו והסביר לך כיצד לבדוק אם אתה במיוט, אבל החלטת להמשיך לשאול.
    לפי מה שאתה אומר, למרות שכתוב לך שהמיוט עדיין לא ירד החלטת לפנות לאדמין ולהגיד לו להוריד לך את המיוט.
    אין פה שום עוול , האדמין תפקד כמו שצריך.

ממליץ לך להתרכז במשחק ולא בשטויות.

ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה