תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.12.2017
    אני שחקן חדש בקונטר התחלתי לפני יומיים כשראיתי את שרת הגייל נכנסתי והתחלתי לשחק היה כיף ונהנתי הגיע שחקן אחד
    שהתחיל לקלל ילדים קטנים שהיו בשרת באותה שעה לאחר זמן מה שהוא לא הפסיק החזרתי לו קללות ולאחר מכן הוא הפסיק
    שהאדמין MELEH נכנס לשרת הוא נתן לי ולו מיוט ללא אפשרות לחנינה אחרי בערך 20 דקות כשהאדמין עזב נכנסו שני חברים שהתחילו לקלל
    לעשות שטויות האדמין מלך נכנס ונתן לשתיהם מיוט אחרי בערך 5-10 דקות הוריד לשתיהם את המיוט בעזרת VOTE בכך קיצר להם את המיוט מ 1440 דקות ל180 למרות שלאחר מכן הוא ביטל להם לגמרי שביקשתי שיעשה לי גם כי זה פרוטקציות ולא יפה הוא סילק אותי מהשרת בכך שהשתמשתי באדמין ספאם.
    בנוסף אמרתי וחזרתי מספר פעמיים כי אני חדש וכי אני לא יחזור על הטעות אך הוא לא הקשיב בכלל.

בקיצור האדמין MELEH אינו ראוי לפי דעתי להיות אדמין הוא מנצל את הכוח מקלל בעצמו ויוצא "נקי" בכך שאומר JK אחרי כאילו רק צחקתי
    אני לא מבין את זה אין לי הוכחות מכיוון שאין לי תוכנת צילום אבל אני מאמין שכל מי שהיה מחובר זוכר את זה אני מאמין שאתם צוות ויגימס
    שנהנתי איתכם שנים במהלך cs 1.6 גם בתור מנהל באחד השרתים שלכם לשעבר שתטפלו בזה בחומרה רבה אני לא סתם ילד קטן אני יודע את החוקים ויודע מה מותר ומה אסור לאדמין (בתור אדמין בוויגימס לשעבר) לקהילה שלכם יש שם טוב שם מצוין תשמרו עליו
    בנוסף יש לי עוד המון להגיד ולספר על השרת לאדם שיכול באמת לשנות משהו תודה
    נערך לאחרונה על ידי toyc; 23.12.2017 בשעה 15:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Toyc, אני האדמין שנתן לך את העונש וברצוני להציג את הצד שלי:

הגאג שלך (לא מיוט, אלא גאג) מוצדק מכמה סיבות;

1. קיללת שחקן אחר כאשר היה אדמין בשרת (אני ועוד אדמין).

2. קיללת שחקנים כאשר לא היה אדמין בשרת- http://prntscr.com/hreeby (פחות חמור מהמקרה שקרה כשאני הייתי בשרת, אך מחזק את הטענה שלי).

הערות בנוגע למקרה הזה:

1. גם אתה וגם השחקן שקיללת קיבלתם גאג בדיוק לאותו הזמן, למרות שאני ראיתי בעיקר אותך מקלל.

2. שניכם צריכים להגיד תודה שקיבלתם גאג ולא באן (אמרת שאתה שחקן וותיק והיית מנהל שרת בקהילה פעם, לא מזלזל או משהו אבל אתה אמור לדעת שניצול הזמן שהאדמין לא בשרת על מנת לקלל שחקנים אחרים יגרור לעונש חמור יותר).

3. לא משנה אם אתה חדש או לא (מסתבר שאתה לא חדש כל כך בקהילה ורשמת בעצמך שאתה לא ילד קטן ואתה יודע את החוקים,אך זה לא נראה כך) אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש.

בנוגע למקרה עם השחקנים האחרים שעשו בעיות;

1.לאף אחד מהשחקנים לא היה תיעוד למה שקרה ולכן לא הענשתי אותם על מה שהם עשו כאשר לא היה אדמין. אתה אמור לדעת שלאדמין אסור להעניש ולהתבסס רק על מה שהשחקנים אומרים, צריכים הוכחה כלשהי, הרי היית פה אדמין ומנהל פעם.

2. הדבר היחידי שאני שמעתי שהייתי בשרת זה שלאחד מהשחקנים שאתה מדבר עליהם היה מיקרופון גבוהה בצורה מוגזמת. השחקן נענש לתקופה מוגזמת מדי על ידי. לאחר מכן, בשביל לתקן את האווירה החלטתי לעשות Vote על מנת להעביר נושא ולשנות את האווירה בשרת לאווירה של צחוק וכיף, דבר שאכן קרה, למרות שבכל מקרה הייתי אמור לקצר לשחקן את המיוט.

3. לאחר מכן התחלת להספים את האדמינצ'ט בהערות עוקצניות כלפיי והחלטתי לתת לך Kick מהשרת עם הסיבה Spamming Adminchat, לא היה פה שום ניצול גישות, עבדתי לפי החוקים בצורה מדוייקת.

הערות בנוגע למקרה הזה:

1. לא שמת לב בכלל, אבל קיצרתי לך את הגאג משמעותית לאחר שאמרת שאתה חדש.

2. אתה אומר לדעת שכל מקרה לגופו ומכאן גם זמני העונשים שונים לשחקנים שונים.

לסיכום, לא היה פה שום ניצול גישות ,העונש שלך מוצדק בהחלט, זה שאתה חדש בשרת מסויים זה לא נותן לך את הלגיטימציה לקלל שחקנים. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש.

שבוע טוב, MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 23.12.2017 בשעה 17:01.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2017
    אני מבין אותך ואת המעשים שלך ואפילו מצדיק הדבר היחיד שקרה שהכעיס נורא היה המקרה של הבן אדם שהורדתה לו את העונש אבל בכל מקרה הסברתה את עצמך יפה ועכשיו אני מבין היה עדיף לחסוך את הכל בכך שהייתה נענה לשאלות שלי בהתחלה.

בכל מקרה שאלה נוספת שאתה רשמה למישהו FU (FUCK YOU
    יצאת מזה בכך שרשמתה JK רק צחקתי אז בעיקרון הדוגמא שנתתה לי ולכלל השרת היא שמותר לקלל כל עוד תרשמו בצחוק אחר כך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    toyx האדמין MELEH ענה לשאלתך.
    שמח לראותך שהבנת את עמדתו בנושא והדברים סודרו.

ולא, אסור לקלל בקהילה.
    זה שמלך אמר לחבר שלו "FUCK YOU" וישר אחר"כ רשם "JK" לא אומר שמותר לקלל בשרת.
    גם לי כשאני מת יוצא לי לפעמים "סאמק" - מה לעשות? אומרים סליחה וממשיכים.
    עם הדבר חוזר על עצמו, שמים מיוט.
    אדמין שיקלל / יעבור על חוקי הקהילה לא יהיה בתפקיד.

מה שאתה עושה כרגע זה סתם קטנוניות, ולחפש דברים נוספים כשאין בהם צורך.
    מוזמן להמשיך לשחק בשרתים ולהנות.
    קיללת אדם ספציפי - קיבלת מיוט.
    תקלל שוב - תקבל באן.

בהצלחה.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה