תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    02.07.2017
    אני לא יודע איך לפתוח תלונה עם כל הסדר וכל זה אז אני יגיד ככה פשוט: אני הייתי טרור והיה סיטי שאמר שמתי שהוא אומר שלום מלשון היי אז צריך ללכת לקיר, והוא אמר שלום במשפט כשם. זאתי לא אותה מילה והאדמינים החשיבו את זה. אני ועוד שחקן התלוננו על כך שמתנו מכיוון שהמילה היא לא אותה מילה וזה לא אותו דבר, אז רשמתי 5 דברים באדמין צאט. אחרי זה קיבלתי קיק כאזרהרה על הספמה של האדמין צאט, לפני שאפילו קיבלתי תשובה. התעצבנתי ורשמתי הם סתם חארות. לא הייתי צריך לרשום אבל במקרה הזה אני צודק ולבסוף קיבלתי גאג ל 6 שעות ואוזהרתי שעוד התחכמות אחת אני מקבל באן. לא הבנתי למה גאג ל 6 שעות ועוד אמרו לי שזה על זה שהתחכמתי והספמתי את האדמין צאט. איך אני התחכמתי ועל האדמין צאט קיבלתי אזהרה.
    תודה יום דיל קרוקודיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום kinchu ,
    הגאג שלך מוצדק. אני יתחיל בזה שכל מה שהסברת פה נכון באופן חלקי. אתה וחברך רשמתם יותר מחמש הודעות כל אחד שאגב הייתם יכולים לפתור את זה מול השחקן שהרג בסטים, טים ספים ו PM אתה בחרת להספים את האדמין צאט ב !fk, זה לא חוקי, זה פרי קיל. לאחר שאני כן התייחסתי לפרי קיל ופתרתי אותו מול השחקן החלטתי להזהיר את השחקן ולהגיד לו לא לעשות את זה שוב בגלל שזה יצר בלבול לא נעים. זה היה שיקול הדעת שלי באותו הרגע להזהיר את השחקן ששיחק כסיטי. בנוסף לאחר המקרה חיכיתי שאחד מנהלי השרת או האינספקטור יוכלו להתפנה אליי לגביי מה שקרה. בקיצור האיספקטור של השרת החליט שמותר להגיד מה שהסיטי אמר שם וזה לא פרי קיל מה שלא מצדיק מה שעשית. עכשיו נחזור לגאג שקיבלת אתה הספמת את האדמין צאט וקיבלת קיק מאדמין אחר לאחר מכן חזרת ורשמת בצאט בצורה מזלזלת לשחקן השני שטען שעשו עליו פרי קיל "עזוב אותם סתם חארות" שאנחנו רואים את זה רשמת לנו את זה פשוט מול העניים שלנו כאילו אנחנו לא קיימים. לסיכום בתור אדמין לשעבר ציפיתי ממך ליותר בגרות בחרת להתחיל לבוא לשרת ולעשות בעיות מאז שפרשת מאדמין. עכשיו זאת הדרך שלך תעשה מה שאתה רוצה סבבה אני רק מודיע לך שזה הפסד שלך ורק אתה תיפגע מזה בסופו של דבר כל מי שבא לשרת בא להינות ובזמן שאתה עושה בעיות זה מוריד לי את החשק לשחק בתור אדמין שבא לעשות סדר בשרת ועל הדרך גם להינות מהשרת.
    *הגאג לא יורד*
    *אפשר לנעול*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    שלום kinchu ,
    קיבלת את תשובתך מהאדמין להבא נסה לשנות התנהגותך על מנת שיהיה לכולם כיף לשחק בשרת כן האדמינים וכן השחקנים.
    אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה