תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.04.2014
    עיר
    דימונה פרופאגנדה
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/id/lilkatanYa

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=katanYa#21052

שם האדמין שנתן את הבאן: 1SLOT

סיבת הבאן: קיללתי אותו ואיימתי לפרסם עליו פרטים כי הוא זלזל בי הוא דיבר אליי ברמה הכי מזלזלת ופוגעת שיש הוא אמר לי אתה לא בא לי טוב בעין אני ארחיק אותך מכל הקהילה הזאתי מהרגע הזה נעלבתי והרגשתי כזה זלזול שבאותו רגע לא היה אכפת לי לקבל באן לא יתכן שסגן מנהל קהילה ידבר ככה לשחקן בקהילה זה לא הגיוני ולא מקצועי זה רמה אחרת של זלזול ששווה לרמת זלזול של קהילה מתחרה מלפני שנתיים.

התאריך שבו ניתן הבאן:
    20-10-17
    הערות נוספות: שנינו טעינו. אבל אני מקווה שתבינו אותי שברמת זלזול כזאתי לא יכולתי לשלוט בעצמי.
    20-10-17

קטניה והוויסקי זה קטן ירין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2017
    באותו הזמן הייתה צריך לתפוס את עצמך בידיים. במקום זה אתה התחלת לקלל ולהעליב בחומרה את סגן מנהל הקהילה הייתה יכול לפנות אליו ולהגיד לו "תפסיק אתה מעליב" או משהו דומה... בחרת בדרך הלא נכונה. אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים
    נערך לאחרונה על ידי DeSplash; 20.12.2017 בשעה 06:30.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2014
    עיר
    דימונה פרופאגנדה
    נכתב במקור על ידי DeSplash
    באותו הזמן הייתה צריך לתפוס את עצמך בידיים. במקום זה אתה התחלת לקלל ולהעליב בחומרה את סגן מנהל הקהילה הייתה יכול לפנות אליו ולהגיד לו "תפסיק אתה מעליב" או משהו דומה... בחרת בדרך הלא נכונה. אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים
    הוא גם טעה זה לא שני טעיתי לבדי

קטניה והוויסקי זה קטן ירין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי katanYa, ערב טוב.
    עניתי לך בפרטי וגם אענה לך באשכול.

באותו היום צפיתי בהתנהגותך בשרת Surf Combat כאשר אתה מפריע לעבודתו של האדמין, מקלל, מעליב, ועושה Admin disrespect.
    אמרתי לך בצורה הבוטה ביותר : "סתום, אתה מגזים ועושה אדמין דיסריספקט".
    תוך כדי כמובן נכנסתי לעבר הבאנים שלך כדי להכיר את דמותך והבנתי ששמך הולך לפניך : https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=87027#21052

באותו הרגע מה שציפיתי ממך בתור בן אדם זה להבין את הטעות לא לקבל עונש אפילו לא מיוט! רק להפסיק עם מה שעשית ולחזור לעצמך בתור שחקן לכל דבר שהגיע להנות ולא לעשות בעיות.

התחלת לקלל אותי בצורה מאוד חמורה מול כל השרת, דבר אשר היה נגמר במיוט בלבד.
    האמנם, המשכת באיומים ונסיון לפרסום פרטים אישים בצורה חמורה ביותר. גם כשביקשתי ממך להפסיק, ענית בסירוב.

אם עשית את זה לי, שאני תופס מעצמי אדם בוגר (21), מדוע לא תעשה זאת לכל ילד בוגר או צעיר שתראה בקהילה?
    אתה יודע כמה ילדים בקהילה יכולים להיבהל ממך ולהפסיק לשחק במשחק שהם אוהבים?
    להתחרק מהקהילה בגללך ולחשוב שאלו האנשים שאנו תומכים בהם ובמעשים שלהם?
    לקלל? להעליב? לאיים ולפרסם פרטים?

אני לא אתמוך בהתנהגות שלך עד שלא תנסה להשתנות.
    לא אתן יד לכך שילד יחשוב שזה בסדר להתנהג כמוך...

בפן האישי, בתור סגן מנהל קהילה, עם מעט אחריות עבור השחקנים שמשחקים לי בשרתים, אני לא מעוניין שאף ילד יכנס בכלל לפרופיל שלך ויראה מה שאני ראיתי כל עוד זה תחת השרתים שאני אחראי עליהם.

מצטער katanYa,
    כרגע איני מאשר את הורדת הבאן למרות כוונתך הטובה לחזור ולשחק.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה